Shoolini University of Biotechnology and Management Sciences

هند

Shoolini University of Biotechnology and Management Sciences, Solan India

0

رتبه دانشگاه

دانشگاه بیوتکنولوژی و علوم مدیریت شولینی

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه بیوتکنولوژی و علوم مدیریت شولینی در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه بیوتکنولوژی و علوم مدیریت شولینی را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

دانشگاه بیوتکنولوژی و علوم مدیریت شولینی

تعداد دانشجویان دانشگاه بیوتکنولوژی و علوم مدیریت شولینی

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه بیوتکنولوژی و علوم مدیریت شولینی

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه بیوتکنولوژی و علوم مدیریت شولینی

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه بیوتکنولوژی و علوم مدیریت شولینی بیشتر بدانیم:

دانشگاه بیوتکنولوژی و علوم مدیریت شولینی: دانشگاه شولینی، سولان، دانشگاه هیماچال پرادش شولینی توسط دانشگاهیان پیشرو هند با چشم انداز ساخت 200 دانشگاه برتر جهانی تأسیس شد. شوولیینی که در سال 2009 تأسیس شده بود، گام های غول پیکر را برای ارائه این دیدگاه برداشته بود - شولینی طبق رتبه های ملی وزارت توسعه منابع انسانی (MHRD) به طور مداوم در بین دانشگاه های برتر هند قرار گرفته است. با 150+ حق ثبت اختراع، Shoolini یکی از بالاترین ژنراتور ثبت اختراعات و نوآوری هند است. و کیفیت تحقیقات دانشگاه بالاتر از برخی از دانشگاه ها و مؤسسات شناخته شده هند است. Shoolini یک دانشگاه خصوصی چند رشته ای غیر انتفاعی با یک مدل LED منحصر به فرد "تحقیق و نوآوری" است. ما معتقدیم که یک دانشگاه بزرگ باعث ایجاد دانش و نوآوری می شود، در حالی که همزمان برای پیشرفت اجتماعی و اقتصادی جامعه محلی کار می کند. این اعتقاد است - همراه با دانشکده کاملاً متمایز بین المللی، تمرکز نامشخص ما بر مشاغل و مکان های دانشجویان، نوآوری مداوم ما در آموزش و دانشجویان بسیار با انگیزه ما - همان چیزی است که دانشگاه شوولینی را واقعاً متمایز می کند. یک الگوی تحقیقاتی بین رشته ای، تخصص متحد از هر پنج دانشکده دانشگاه. علوم کاربردی و بیوتکنولوژی، علوم اساسی، مهندسی و فناوری، علوم مدیریت و هنرهای لیبرال و علوم دارویی، به دانشگاه کمک کرد تا از منابع ناچیز به حداکثر برسد. این مدل در دستیابی به خروجی های تحقیقاتی ملموس که بهتر یا قابل مقایسه با هر یک از دانشگاه/انستیتوی (دولتی یا خصوصی) است که در 9 سال گذشته (از سال 2009) در هند تأسیس شده است، کمک کرد. Shoolini منحصر به فرد در Kasauli Hills، Solan، Himachal Pradesh واقع شده است - 1.5 ساعت رانندگی از Chandigarh و یک ساعت رانندگی از Shimla. دانشگاه Shoolini که در وسط یک جنگل کاج ساخته شده است، یکی از پردیس های مدرن، تمیز و الهام بخش هند را دارد. کتابخانه یوگاناندا Shoolini چندین جایزه معماری ملی و بین المللی کسب کرده است. Shoolini یک پردیس سبز واقعی است - 100 ٪ خورشیدی، 100 ٪ بازیافت آب و ساختمانهای کارآمد با انرژی. Shoolini به یکی از تمیزترین پردیس های هند در بررسی Swatch Bharat، 2017 اعطا شد. به قول بنیانگذار و معاون دانشگاه دانشگاه شوولینی، دکتر P.K Khosla، "من از شما استقبال می کنم که بیایید و سحر و جادو Shoolini را تجربه کنید."

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه بیوتکنولوژی و علوم مدیریت شولینی اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.