Siberian Federal University, SibFU

روسیه

SibFU, Krasnoyarsk Russia

0

رتبه دانشگاه

سطح ب وزارت علوم (خوب)

دانشگاه فدرال سیبری (SibFU)

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه فدرال سیبری (SibFU) در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه فدرال سیبری (SibFU) را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

دانشگاه فدرال سیبری (SibFU)

تعداد دانشجویان دانشگاه فدرال سیبری (SibFU)

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه فدرال سیبری (SibFU)

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه فدرال سیبری (SibFU)

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه فدرال سیبری (SibFU) بیشتر بدانیم:

دانشگاه فدرال سیبری (SibFU): تأسیس در دانشگاه فدرال سیبری در سال 2006 (SIBFU) یکی از 20 دانشگاه برتر روسیه با 21 مدرسه است که طیف گسترده ای از برنامه های دانشگاهی را در علوم طبیعی، علوم انسانی و مهندسی ارائه می دهد. کشورها، SIBFU یک فضای حمایتی و چند فرهنگی را در یک محیط تحقیقاتی پر جنب و جوش ایجاد می کند. حوزه های تحقیقاتی کلیدی دانشگاه از مأموریت SIBFU برای ارائه پشتیبانی جامع برای مدیریت پایدار محیط زیست در سرزمین های منحصر به فرد غنی از منابع تجدید پذیر پشتیبانی می کنند: · مدیریت پایدار محیط زیست · زیست شناسی و بیوتکنولوژی · فیزیک و فیزیک و فیزیک و فیزیک و شیمی مواد جدید · فناوری رادیویی و ناوبری · IT و دیجیتالی سازی · استخراج و ژئوتکنولوژی · جدید الکترونیک 96 کارشناسی ارشد و 187 برنامه تحصیلات تکمیلی (برنامه های انگلیسی شامل) در علوم طبیعی، مهندسی، علوم اجتماعی و علوم انسانی به طور مرتب توسط صنعت، تجارت و تجارت و تجارت و تجارت و تجارت و تجارت و علوم اجتماعی مورد بررسی قرار می گیرند. دولت برای اطمینان از آمادگی فارغ التحصیلان برای تغییر بازار جهانی امروز. اشتغال فارغ التحصیلان ما به عنوان یکی از بهترین های روسیه رتبه بندی می شود. در حالی که شهریه در سطح کارشناسی فقط به زبان روسی است، ما دوره مقدماتی روسی را به عنوان یک زبان خارجی ارائه می دهیم و پس از آن دانش آموز می تواند برای مدرک درخواست کند برنامه (http://welcome.sfu-kras.ru/#eduprogramms). ما همچنین مدارس بین المللی تابستانی را برگزار می کنیم و برنامه های دانشگاهی کوتاه مدت را ارائه می دهیم. این اطلاعات در سایت (http://www.sfu-kras.ru/en/education/courses) موجود است. برنامه های مدرسه تابستانی امسال به دلیل گسترش COVID-19 امسال به صورت آنلاین برگزار شده است. جزئیات بیشتر در مورد برنامه 2021 ما در پاییز در دسترس خواهد بود. شما می توانید فعالیت تحقیق خود را در برنامه های دکتری ما به زبان روسی یا انگلیسی ادامه دهید (SFU-kras.ru/en/phd#programs) بسته به برنامه دانشگاهی در ترکیب با مسکن بسیار مقرون به صرفه و راحت در محوطه دانشگاه، تا 4000 دلار در سال. سیستم زندگی مسکونی 30 سالن اقامت مدرن کاملاً مجهز و نه پرداخت اجاره بالا. SIBFU به طور مداوم در 20 دانشگاه برتر روسیه با بهترین دانشگاه در کشور قرار دارد. در مورد 90 درصد دانشجویان کارشناسی ارشد در دانشگاه زندگی می کنند و از امکانات ورزشی فوق العاده در فضای باز و سرپوشیده (میراث 29 بازی دانشجویان زمستانی) و بیش از 100 دانش آموز لذت می برند. "باشگاه ها به عنوان زندگی یک دانشجوی SIBFU همه چیز در مورد مطالعه نیست. برای جزئیات بیشتر در مورد روش کاربرد، لطفاً به لینک مراجعه کنید (http://welcome.sfu-kras.ru/#howtoapply) ...

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه فدرال سیبری (SibFU) اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.