Silesian University of Technology

لهستان

Main Campus, Gliwice Poland

0

رتبه دانشگاه

سطح ب وزارت علوم (خوب)

دانشگاه فنی سیلزی

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه فنی سیلزی در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه فنی سیلزی را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

دانشگاه فنی سیلزی

تعداد دانشجویان دانشگاه فنی سیلزی

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه فنی سیلزی

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه فنی سیلزی

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه فنی سیلزی بیشتر بدانیم:

دانشگاه فنی سیلزی: دانشگاه فناوری سیلسی (SUT) مکانی است که بدون هیچ شک و تردید، افراد موفق را آموزش می دهد. این یک موسسه آموزش عالی مدرن با 75 سال سنت در تدریس، تحقیق و علوم است. این کشور در سال 1945 به عنوان یک مرکز علمی و آموزشی برای سیلسی فوقانی، صنعتی ترین منطقه لهستان و یکی از صنعتی ترین اروپا تأسیس شد. این سوت از پانزده دانشکده تشکیل شده است - یازده نفر در گلیویس، دو در زابرز و دو در کاتوویس. صندلی اصلی SUT در Gliwice، یک شهر جذاب، 800 ساله و مرکز مهم علمی، تحقیق و طراحی در لهستان است. Gliwice نزدیک به 200000 نفر جمعیت دارد و به لطف SUT این دومین (در کنار ورشو) است که از هوش فنی استفاده می کند. در طی 20 سال گذشته، گلیویس از یک شهر مبتنی بر صنعت سنگین به یک رهبر در فن آوری های جدید تبدیل شده است. این دانشگاه همچنین با محیط تجاری خود همکاری نزدیکی برقرار کرد. در کل سیلسیا فوقانی، شرکت های بی شماری و مناطق ویژه اقتصادی از جمله منطقه اقتصادی ویژه Katowice وجود دارد که شرکت های متعددی در زمینه های فناوری های پیشرفته فعالیت می کنند. SUT این کار را برای رسیدن به هدف اصلی خود، یعنی آموزش کارکنان مهندسی بسیار ماهر برای صنعت مدرن و انجام تحقیقات نوآورانه انجام می دهد. این دانشگاه همچنین توجه ویژه ای به توسعه کارآفرینی در بین دانشجویان خود می کند. SUT در یک جامعه پر جنب و جوش تقریباً 1700 نفر از بهترین و درخشان ترین ذهن قرار دارد. ما دانشگاهیانی را جذب می کنیم که اشتیاق و درخشش آنها را به سمت رهبر در حوزه خود سوق می دهد. این دانشگاه تحصیلات مربوط به لیسانس، کارشناسی ارشد و دکترا را ارائه می دهد. مطالعات در یک سیستم تمام وقت و پاره وقت انجام می شود. اکثر برنامه های لیسانس 3.5 سال طول (7 ترم) و برنامه های کارشناسی ارشد 1.5 سال طول (3 ترم) با امکان تمدید دارند. مطالعات در SUT فرصت های کافی برای گسترش علایق شما فراهم می کند. در طول سال تحصیلی، این دانشگاه با فعالیتهایی که با الهام از شورای دانشجویی و سازمان های مختلف دانشجویی، بیش از 100 انجمن علمی و 20 بخش ورزشی مختلف مانند بسکتبال، والیبال، دوچرخه سواری، هندبال، اسکی، ایروبیک و غیره وجود دارد، پر جنب و جوش است. یک بازیکن کلیدی در فن آوری های جدید. در اینجا، جایی که ایده های جدید زنده می شوند، و یک بار توسط صنعت استفاده می شود، رقابت شرکت های لهستانی و بین المللی را تقویت می کند. این دانشگاه دو جوایز رهبران تحقیقات Elsevier را دریافت کرد. در سال 2016 در گروه مهندسی و فناوری و در سال 2018 در رده علوم اجتماعی به عنوان یکی از مؤسسات آموزش عالی که نشریات آنها بیشترین تأثیر را در درک علم لهستان در جهان داشته است. دانشگاه فناوری سیلسی همچنین در رتبه بندی بنیاد اخیر Perspektywy از مطالعات مهندسی 2018 و نهم در بین همه دانشگاه های لهستان در رده چهارم قرار گرفت.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه فنی سیلزی اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.