SKU: Auezov South Kazakhstan University

قزاقستان

Street Tauke-Khana, 5, Shymkent, KZ, Shymkent Kazakhstan

0

رتبه دانشگاه

سطح ج وزارت علوم (متوسط)

دانشگاه دولتی قزاقستان جنوبی

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه دولتی قزاقستان جنوبی در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه دولتی قزاقستان جنوبی را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

دانشگاه دولتی قزاقستان جنوبی

تعداد دانشجویان دانشگاه دولتی قزاقستان جنوبی

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه دولتی قزاقستان جنوبی

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه دولتی قزاقستان جنوبی

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه دولتی قزاقستان جنوبی بیشتر بدانیم:

دانشگاه دولتی قزاقستان جنوبی: دانشگاه Auezov جنوبی قزاقستان (SKU) یکی از قدیمی ترین مؤسسات آموزشی جمهوری قزاقستان است. امروزه SKU متعهد به تعالی در آموزش و تحقیق، آموزش از راه دور و ارتقاء فعال دانشمندان جوان است. SKU در منطقه جنوبی جمهوری قزاقستان، یکی از بزرگترین مراکز صنعتی، تجارت و فرهنگی کشور واقع شده است. SKU مرتباً در میان بهترین متحد قزاقستان زنگ می زند - با توجه به نتایج رتبه بندی ملی، این دانشگاه در سه دانشگاه برتر کشور قرار دارد. علاوه بر این، در سال 2020 دانشگاه طبق رتبه بندی دانشگاه جهانی QS از 500 دانشگاه برتر جهان است. SKU برای 25560 دانش آموز یک محیط علمی و آموزشی خوب ارائه می دهد: لیسانس - 24 247، کارشناسی ارشد - 1171، دکترا - 142. 300 برنامه آموزشی توسط کارکنان دانشگاهی دانشگاه تهیه شده و با موفقیت برای لیسانس، کارشناسی ارشد و دانشجویان دکترا در زمینه های زیر اجرا شده است دانش: مهندسی، فناوری اطلاعات، تاریخ، اقتصاد، تجارت، شیمی، بیولیسی، بیوتکنولوژی، علوم غذایی، آموزش و بسیاری موارد دیگر. 9 تخصص های کارشناسی ارشد ANG 7 توسط آژانس آلمانی ASIIN معتبر هستند. SKU عضو برنامه Erasmus+، ECTN، Eurashe، انجمن اوراسیا، دانشگاه های شبکه CIS است. این دانشگاه در مورد همکاری با MORA بیش از 160 HES و موسسات علمی تحقیق توافق نامه ای امضا کرد. دانشجویان ما فرصتی برای تحصیل در آلمان، لهستان، جمهوری چک، رومانی، مالزی، اسپانیا، روسیه و سایر کشورها دارند. SKU فرصتی عالی برای تحقیق فراهم می کند. این دانشگاه در حال اجرای 45 PProjects تحقیق با بودجه 703.726 میلیون KZT است. تجاری سازی نتایج فعالیت های علمی و فنی در چارچوب 6 پروژه با بودجه 342.669 میلیون KZT انجام می شود. سالانه نتایج این آثار پژوهشی در بیش از 150 مقاله در مجلات علمی موجود در وب سایت های Science و Scopus منتشر می شود. دانشگاه به طور مستقل 5 ژورنال علمی منتشر می کند.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه دولتی قزاقستان جنوبی اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.