Soochow University

چین

No 1 Shizi Street, Suzhou, CN, Suzhou China (Mainland)

0

رتبه دانشگاه

مورد تایید وزارت بهداشت

سطح ب وزارت علوم (خوب)

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه سوچو در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه سوچو را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

دانشگاه سوچو

تعداد دانشجویان دانشگاه سوچو

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه سوچو

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه سوچو

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه سوچو بیشتر بدانیم:

دانشگاه سوچو: دانشگاه سوچو در شهر باستانی سوژو واقع شده است که "بهشت روی زمین" نیز نامیده می شود. این دانشگاه بخشی از "پروژه 211" ملی است و یک دانشگاه "برنامه 2011" است. همچنین یکی از دانشگاه های جامع کلیدی استانی جیانگسو است. این دانشگاه از دانشگاه سابق سوچو که در سال 1900 تأسیس شده است رشد کرده است. اکنون سه پردیس اصلی دارد: پردیس اصلی، پردیس دریاچه دوشو و پردیس دریاچه یانگچنگ، ​​مساحت 2،705،000 متر مربع با کل ساختمان بیش از 182 میلیون متر مربع بشر این دانشگاه تقریباً در هر زمینه ای از جمله نزدیک به 4 میلیون کتاب، بیش از 30 میلیون دوره چینی و خارجی و بیش از 1.1 میلیون کتاب الکترونیکی چینی و خارجی و 82 پایگاه داده زبان چینی و خارجی، تحقیقات شدیدی را با مطالب تسهیل می کند. دانشگاه سوچو در حال حاضر دارای 26 برنامه پس از دکترا، 24 برنامه اصلی دکترا، از جمله 167 برنامه دکترا با زمینه های مختلف تأکید، یک برنامه دکترا حرفه ای، 47 برنامه اصلی کارشناسی ارشد، از جمله 244 مدرک کارشناسی ارشد با زمینه های مختلف تأکید، 21 کارشناسی ارشد حرفه ای است. برنامه ها، و 124 برنامه کارشناسی. امروز، دانشگاه سوچو با 12 رشته اصلی به یک دانشگاه جامع تبدیل شده است: فلسفه، اقتصاد، حقوق، آموزش، ادبیات، تاریخ، علوم، مهندسی، کشاورزی، پزشکی، علوم مدیریت و هنر. این برنامه ها دارای برنامه های متنوعی است و پایه و اساس محکمی برای دانش آموزان می تواند آموزش و پرورش مورد نیاز خود را تقریباً در هر زمینه ای کسب کند. دانشگاه سوچو به نتایج روشنی دست یافته و شهرت بسیار مثبتی را هم در داخل و هم در خارج از کشور به دست آورده است.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه سوچو اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.