Sookmyung Women's University

کره جنوبی

Seoul, KR, Seoul South Korea

0

رتبه دانشگاه

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه زنان سوک میونگ در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه زنان سوک میونگ را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

دانشگاه زنان سوک میونگ

تعداد دانشجویان دانشگاه زنان سوک میونگ

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه زنان سوک میونگ

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه زنان سوک میونگ

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه زنان سوک میونگ بیشتر بدانیم:

دانشگاه زنان سوک میونگ: دانشگاه زنان Sookmyung اولین مدرسه ملی زنان خصوصی کره است. این در سال 1906 در مراحل اخیر امپراتوری کره، یکی از سخت ترین دوره های تاریخ کشور تأسیس شد. ما خستگی ناپذیر برای دیدار با شعار و "نجات ملت خود از طریق آموزش زنان" کار کرده ایم و امروز، ما بیش از 100،000 فارغ التحصیل و 13،000 دانش آموز به آن می بالیم و رشد کرده ایم که به دانشگاه پیشرو زنان کره تبدیل شده ایم. در طول تاریخ 107 ساله خود، سوکمیونگ تجربه آموزشی ارزشمندی، قابلیت های تحقیق و تجربه خدمات جامعه را جمع کرده است. ما قصد داریم این سنت را بنا کنیم و به یک رهبر جهانی در آموزش زنان تبدیل شویم. برای دستیابی به این مأموریت، ما هر اونس تلاش را به دنبال Outningsookmyung انجام خواهیم داد تا اشتیاق خود را از دانشکده ها و دانشجویان خود انجام دهد و آنها را به سمت شرکت داوطلبانه در یک محیط دانشگاه به سرعت در حال تغییر سوق دهد. مشارکت واقعی با تشویق استقلال در زنان سوکمینگ انجام می شود. این یک عامل مهم در دیدار با مأموریت Sookmyung در ایجاد و استفاده از دارایی های فکری است، تلاش خواهد کرد تا امور مالی خود را برای ادامه توسعه دانشگاه گسترش دهد. ما شفافیت و کارآیی عملیات مالی خود را افزایش می دهیم و بودجه آموزش زنان را از سازمان های بین المللی جذب می کنیم. سوکمونگ اولین موسسه تحقیقاتی کشور برای زنان آسیایی و مرکز شبکه اطلاعات زنان آسیا و اقیانوسیه (APWINC) را تأسیس کرد و هم اکنون به عنوان یک موسسه برجسته آموزش زنان مورد توجه قرار می گیرد. این گسترش مالی با هدف نشان دادن سطح کلاس و فیض سوکمانگ، در حالی که به دانشجویان کمک می کند تا پتانسیل های خود را تحقق بخشند

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه زنان سوک میونگ اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.