Soonchunhyang University

کره جنوبی

Eumnae-ri, Sinchang-myeon, Asan-si, KR, Asan South Korea

0

رتبه دانشگاه

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه سون چون هیانگ در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه سون چون هیانگ را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

دانشگاه سون چون هیانگ

تعداد دانشجویان دانشگاه سون چون هیانگ

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه سون چون هیانگ

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه سون چون هیانگ

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه سون چون هیانگ بیشتر بدانیم:

دانشگاه سون چون هیانگ: نام "Soonchunhyang" به معنای "زادگاه صلح آمیز است که مطابق با اراده بهشت ​​است". در سال 1978، دکتر Succ-Jo Suh، یک مقام مشهور در عصب شناسی، دانشکده پزشکی Soonchunhyang را با کمتر از صد دانش آموز برای آموزش پزشکان مشتاق تأسیس کرد. این فلسفه عمل پزشکی این بود: "این پزشک نیست، بلکه بهشت ​​است که بیماری را درمان می کند. پزشک فقط به روند پخت کمک می کند. " با این فلسفه فروتنانه و آغاز، SCH خود را به یک موسسه بسیار محترم آموزش عالی و تحقیقات تبدیل کرد. این دانشگاه در حال حاضر دارای شش دانشکده و شش مدرسه فارغ التحصیل با بیش از 12،000 دانش آموز ثبت نام شده و تقریباً 380 عضو هیئت علمی است. علاوه بر این، این دانشگاه چهار بیمارستان عمومی را در چهار شهر بزرگ کره در حال ایجاد یک شبکه پزشکی به روز است. این دانشگاه انواع مختلفی از دوره های پزشکی و علوم طبیعی و همچنین تمام زمینه های حرفه ای از جمله علوم انسانی، تجارت را ارائه می دهد. مدیریت و مهندسی. Sch دارای بخش های ویژه پزشکی و علوم پزشکی است و دائماً در تلاش است تا در آموزش و تحقیقات برتری داشته باشد. شهرت SCH برای آموزش کیفیت به طور مداوم ثابت شده است که وزارت آموزش و پرورش به مدت سه سال متوالی "جایزه ملی برای نوسازی آموزشی" را اعطا کرده است. اعتبار سنجی بین المللی سیستم تضمین کیفیت آموزش بین المللی (IEQAS) معتبر از مارس 2021 تا فوریه 2023 توسط وزارت آموزش و پرورش، جمهوری کره 2020. انتخاب شده برای بورس تحصیلی جهانی کره (GKS-KGSP) دانشگاه توسط انستیتوی ملی آموزش بین المللی، وزارت آموزش و پرورش در سراسر کشور در دو دسته توسط رتبه بندی تأثیر دانشگاه جهانی انتخاب شده برای مغز کره 21 (BK21) انتخاب شده برای پروژه ساخت و ساز برای صنعت تعیین شده است. · آکادمی · مجتمع همکاری های تحقیقاتی در دانشگاه، بالاترین درجه را در ارزیابی سالانه توسط پروژه پشتیبانی نوآوری دانشگاه به عنوان یک دانشگاه پیشرو نوآورانه برای چهارمین انقلاب های صنعتی انتخاب شده به عنوان یک سازمان میزبان برای توسعه سازندگان برای دوازدهمین سال متوالی برای آموزش دبیرستان انتخاب کرد. پروژه پشتیبانی

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه سون چون هیانگ اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.