Sophia University

ژاپن

Yotsuya Campus, Tokyo Japan

0

رتبه دانشگاه

سطح ب وزارت علوم (خوب)

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه سوفیا در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه سوفیا را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

شهریه و هزینه های تحصیل در دانشگاه سوفیا

8,500 دلار
شهریه دانشجویان خارجی

شرایط اخذ پذیرش دانشگاه سوفیا برای تحصیلات تکمیلی:

معدل کارشناسی
14+
EN
IELTS
6+
EN
TOEFL
79+
IB
International Baccalaureat
37+

دانشگاه سوفیا

تعداد دانشجویان دانشگاه سوفیا

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه سوفیا

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه سوفیا

0

بومی
0%
خارجی
0%

زندگی دانشجویی در دانشگاه سوفیا

زندگی دانشجویی در دانشگاه سوفیا: این دانشگاه با ارائه محیطی در یک دانشگاه واحد که دانشجویان و اعضای هیئت علمی را از پیشینه های مختلف فرهنگی، زبانی و مذهبی گرد هم می آورد، این دانشگاه به عنوان میکروسکوپ جامعه جهانی عمل می کند. پشتیبانی های مختلف دانشجویی در سوفیا موجود است. مرکز بهداشت: مشاوره جسمی و روانی، راهنمایی های بهداشتی و تغذیه ای و درمان اضطراری برای جراحات و بیماری های ناگهانی را ارائه می دهد. مرکز مشاوره: این جایی است که دانشجویان می توانند در مورد نگرانی های خود یا مشکلاتی که در طول زندگی روزمره آنها را به دردسر می اندازد، از مشاوران حرفه ای صحبت کنند یا به دنبال مشاوره باشند.، و علاقه های فرهنگی.SSIC (عوام ادغام دانشجویی سوفیا): این فضا 1) مبادله در بین دانشجویان 2) مشاوره همسالان و افتتاح 3) ایستگاه استراحت برای دانش آموزان دارای معلولیت. در آینده، SSIC قصد دارد به یک مرکز تبادل تبدیل شود که دانش آموز در همه زمان ها می تواند بیاید و با افراد مختلفی ملاقات کند. از ماه مه 2018، SSIC فقط رویدادهایی را برگزار می کند اما ما مشتاقانه منتظر ایده های مختلف دانشجویان هستیم. مهد کودک: با همکاری یک همکاری متخصص، سوفیا این مهد کودک را برای پاسخگویی به نیازهای دانشجویان و کمک به دانشجویان در مراقبت از فرزندان خود در حالی که دنبال می کنند، تأسیس کرد مطالعات و تحقیقات در Sophia.Prayer اتاق: دانشجویان مسلمان، دانشکده ها و کارمندان یا کسانی که نیاز به نماز خواندن بر اساس پیشینه فرهنگ ها و مذاهب دارند می توانند از این اتاق به راحتی استفاده کنند. پشتیبانی از دانشجویان با نیازهای ویژه: سوفیا بر اساس “اصول اساسی برای پشتیبانی تحصیلی برای دانشجویان دارای نیازهای ویژه در دانشگاه سوفیا” نیازهای ویژه ای را برای اسکان معقول فراهم می کند. مسکن : از آنجا که سوفیا درست در مقابل ایستگاه واقع شده است، در مرکز توکیو، این محوطه مسکن را در خود جای نمی دهد، با این حال، دانشجویان گزینه های مختلفی را برای مسکن دارند که بسیاری از دانشجویان بین المللی در آن زندگی می کنند و به رویدادهای داخل خوابگاه می پیوندند. برای اطلاعات بیشتر، لطفاً به آدرس زیر مراجعه کنید: https://piloti.sophia.ac.jp/eng/housing/sophiadormitories/ کتابچه راهنمای فعالیتهای بین المللی دانشجویی کمتر بخوان

درباره دانشگاه سوفیا بیشتر بدانیم:

دانشگاه سوفیا: دانشگاه سوفیا ("Jochi Daigaku" به زبان ژاپنی) در سال 1913 توسط Jesuits، نظم کاتولیک مشهور به تعالی در آموزش و پرورش تأسیس شد. از ابتدا، بنیانگذاران دانشگاه بر یک برنامه درسی بین المللی و آموزش دقیق در زبان های خارجی تأکید کردند. سوفیا به زودی خود را به عنوان یک موسسه پیشرو برای بورس تحصیلی در زبان ها و ادبیات خارجی در ژاپن تأسیس کرد. امروز دانشگاه سوفیا یک دانشگاه مهم تدریس و پژوهشی در علوم انسانی، علوم اجتماعی و علوم طبیعی با 13.800 دانشجو و کارمندان تدریس از 1400 عضو است و بیش از 1500 دانشجو بین المللی را که در یک دانشگاه از 85 کشور تحصیل می کنند، در آغوش می گیرد. این رویکرد با تعمیق تحرک آموزشی، همکاری و تخصص، مزایای قابل توجهی را برای برنامه های دانشگاه به همراه دارد. دانشجویان می توانند تجارت و اقتصاد، علوم و فناوری و مطالعات زیست محیطی، تمام نقاط قوت ژاپن را به زبان انگلیسی و همچنین مطالعات ژاپنی مطالعه کنند که سوفیا دارای یک سنت دیرینه است. انواع رشته ها به زبان انگلیسی در دسترس است در حالی که زبان اصلی آموزش ژاپنی است (لطفاً به "کارشناسی" و "فارغ التحصیل" برای زبان متوسط ​​آموزش مراجعه کنید). دانشگاهفیا به عنوان یکی از 37 دانشگاه برای دریافت بودجه از وزارت انتخاب شده است آموزش، فرهنگ، ورزش، علوم و فناوری (MEXT) برای تلاش بین المللی به نام "پروژه برتر دانشگاه جهانی". برای اطلاعات بیشتر، لطفاً به وب سایت رسمی مراجعه کنید: https://www.sophia.ac.jp/eng/. تصاویر به روز از دانشگاه نیز در فیس بوک و اینستاگرام موجود است.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه سوفیا اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.