Sorbonne University

فرانسه

France, Paris France

0

رتبه دانشگاه

مورد تایید وزارت بهداشت

سطح الف وزارت علوم (ممتاز)

این دانشگاه از ادغام دو دانشگاه پاریس 4 و پاریس 6 تشکیل شده است

دانشگاه سوربن

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه سوربن در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه سوربن را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

دانشگاه سوربن

به دانشگاه سوربن خوش آمدید! در این مقاله، با تاریخچه‌ی گسترده، فارغ‌التحصیلان برجسته و مزایای انتخاب این دانشگاه برای تحصیل آشنا خواهید شد. این اطلاعات به شما در تصمیم‌گیری برای انتخاب دانشگاه مناسب به عنوان مقصد تحصیلی کمک خواهد کرد. **تاریخچه‌ی گسترده:** دانشگاه سوربن با تاریخچه‌ی بیش از ۸۷۰ سال، به یکی از معتبرترین و قدیمی‌ترین دانشگاه‌های جهان تبدیل شده است. از سال ۱۲۵۳ میلادی که تأسیس شد، این دانشگاه به عنوان مرکزی برای آموزش و تحقیقات در حوزه‌های مختلف شناخته می‌شود. **فارغ‌التحصیلان برجسته:** دانشگاه سوربن با فارغ‌التحصیلانی همچون ماری کوری – برنده جایزه نوبل شیمی، و آندره ژید – نویسنده و فیلسوف مشهور، به یکی از منابع جذب دانشجویان با استعداد از سراسر جهان تبدیل شده است. **مزایای تحصیل در دانشگاه سوربن:** ۱. **تاریخچه و تمدن:** امکان تجربه یک محیط پر از تاریخ و تمدن، از جمله کتابخانه‌های تاریخی و مناطق تاریخی درون شهر پاریس. ۲. **پژوهش‌های برجسته:** دانشگاه سوربن با اساتید معتبر و تجهیزات پیشرفته، به دانشجویان فرصت اشتراک در پژوهش‌های برجسته را می‌دهد. ۳. **امکانات شهری منحصربه‌فرد:** با موقعیت مرکزی در شهر پاریس، دسترسی آسان به امکانات شهری، موزه‌ها، تئاترها و فعالیت‌های فرهنگی را برای دانشجویان به ارمغان می‌آورد. **تصمیم‌گیری هوشمندانه:** دانشگاه سوربن با تاریخچه‌ی مجدد، فارغ‌التحصیلان برجسته و محیط آموزشی و تحقیقاتی خاص خود، به عنوان یکی از مقصدهای جذاب تحصیلی در اروپا معروف است. با توجه به مزایا و معایب، اهداف و تطلعات خود، انتخاب دانشگاه مناسب امری حیاتی است که نیازمند ارزیابی دقیقی می‌باشد.

تعداد دانشجویان دانشگاه سوربن

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه سوربن

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه سوربن

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه سوربن بیشتر بدانیم:

دانشگاه سوربن: این دانشگاه جدید فرانسوی قرن ها سنت در تحقیق و آموزش است. با پیوستن به دو دانشگاه پیشرو در پاریس*، یک مرکز دانش استثنایی با نام مشهور جهان سوربن بازسازی شده است. دانشگاه سوربن یک دانشگاه تحقیقاتی در سطح جهانی است و طیف جامع انضباطی هنر، علوم انسانی، علوم اجتماعی، علوم طبیعی، مهندسی و پزشکی را ارائه می دهد. رویکرد دانشگاه سوربن به آموزش و تحقیقات برای چالش های فکری و علمی قرن بیست و یکم طراحی شده است. این دانشگاه از طریق برنامه های مونودیسپی، دو رشته ای و بین رشته ای، بهترین فرصت های آموزشی را برای موفقیت هر یک از پروژه های شخصی و حرفه ای خود ارائه می دهد. 10،200 نفر از دانشجویان آن بین المللی هستند و 4،400 نفر در برنامه های دکترا هستند. با سه دانشکده اصلی خود، فرصت های متنوع و اصلی را در بین رشته ها ارائه می دهد. تحقیقات دانشگاه سوربن در آزمایشگاه ها و شرکای خود با سازمان های تحقیقاتی مهم فرانسه بیش از 3400 استاد-تحقیق در آزمایشگاه ها و شرکای خود دارد. این دانشگاه دارای مؤسسات فوقانی استثنایی است و همچنین دفتر مرکزی مرکز تحقیقات بیولوژیکی دریایی اروپا است. دانشگاه سوربن یک موسسه با چشم انداز جهانی است که یک سیاست بلندپروازانه بین المللی آموزش و تحقیقات را با تأثیر اجتماعی بالایی انجام می دهد. دانشگاه سوربن شبکه ای از شرکای استراتژیک را در یک اتحاد ایجاد کرده است که تمام تخصص های فنی و حرفه ای دانشگاه را بسیج می کند. * دانشگاه های پاریس-سوربن و پیر و ماری کوری

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه سوربن اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.