Tallinn University

استونی

Main Campus, Tallinn Estonia

0

رتبه دانشگاه

سطح ب وزارت علوم (خوب)

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه تالین در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه تالین را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

دانشگاه تالین

تعداد دانشجویان دانشگاه تالین

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه تالین

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه تالین

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه تالین بیشتر بدانیم:

دانشگاه تالین: دانشگاه تالین یک دانشگاه تحقیقاتی مدرن و پویا در استونی است و نقش اصلی در ارتقاء سبک زندگی هوشمند از طریق آموزش، تحقیقات و همکاری بی نظیر در بین رشته ها دارد. ما یک سبک زندگی هوشمند را به عنوان تصمیم گیری های مبتنی بر تحقیق به منظور بهبود جامعه به طور کلی و رفاه شهروندان آن می بینیم. تحقیقات در دانشگاه تالین در پنج رشته تمرکز، شش مؤسسه و یک دانشکده منطقه ای انجام می شود. پنج رشته تمرکز بین رشته ای ما نوآوری آموزشی، فرهنگ دیجیتال و رسانه ای، صلاحیت های فرهنگی، سبک زندگی سالم و پایدار و جامعه و مدیریت آزاد است. چه چیزی باعث می شود دانشگاه تالین منحصر به فرد باشد؟ ما علوم اجتماعی و علوم اجتماعی را با فناوری و نوآوری ترکیب می کنیم و مدرک بی نظیری را ارائه می دهیم برنامه هایی در اروپا، مانند بازی های یادگیری دیجیتال، Crossmedia در فیلم و تلویزیون، مطالعات استونی و کارآفرینی اجتماعی در میان دیگران. فیلم، رسانه ها، هنر و ارتباطات بالتیک (BFM) در دانشگاه تالین تنها موسسه تحصیلی بالاتر در شمال اروپا آموزش فیلم، تلویزیون و مطالعات رسانه ای به زبان انگلیسی و معاصر ترین مدرسه فیلم در منطقه است. تنها مؤسسه ای در استونی که بر فناوری های اطلاعاتی و ارتباطات "نرم" از جمله برنامه های رسانه های اجتماعی، اکوسیستم های یادگیری دیجیتال، طراحی تعامل، یادگیری در محل کار و سایر زمینه های مرتبط متمرکز است. دانشگاه Tallinn، با 100 سال تجربه در آموزش معلمان، موسسه اصلی است برای آموزش معلم در استونی. برنامه ها و تحقیقات مطالعه ما تأثیر عمیقی بر آینده آموزش دارند. پرسنل دانشگاهی ما در زمینه خود و طراحان آموزش استونی بهترین هستند. آنها علاوه بر الهام بخشیدن به دانش آموزان خود، آنها همچنین تحقیقات در سطح جهانی را انجام می دهند. یکی از بزرگترین مدارس بین المللی تابستان و زمستانی استونی توسط دانشگاه تالین برگزار می شود. هر ساله، حدود 400 شرکت کننده از سراسر جهان در دوره های خاص موضوع شرکت می کنند. علاوه بر این، این برنامه همچنین دانشگاهیان تحسین شده بین المللی، رهبران افکار و روشنفکران را از سایر دانشگاه ها ادغام می کند. دانشگاه Tallinn به همه دانشجویان تجربیات یادگیری بین رشته ای را ارائه می دهد - هر دانش آموز در طول تحصیلات خود حداقل در یک پروژه بین رشته ای شرکت می کند. دانشگاه یک دانشگاه سبز است. دانشگاه به منظور شرکت در فرایند ساخت اصول توسعه پایدار از زندگی روزمره، به ابتکار عمل ردپای آکادمیک سبز از شبکه دانشگاه ها از پایتخت های اروپا (Unica Green) پیوسته است. در نسخه 2021 رده بندی دانشگاه جهانی QS، دانشگاه تالین در بین 5 ٪ برتر دانشگاه های جهان و در جهان 300 نفر برتر آموزش و آموزش، 350 نفر برتر جامعه شناسی قرار گرفته است. دانشگاه تالین حدود 7000 دانشجو با 11 ٪ دانشجویان بین المللی از سراسر جهان دارد. هر سیزدهمین فرد دانشگاهی از پیشینه خارجی برخوردار است. همکاری های بین المللی فعال، استادان مشهور مهمان و برنامه های کارشناسی ارشد، کارشناسی ارشد و دکترا به زبان انگلیسی به ایجاد جامعه فعال دانشگاه چند فرهنگی کمک می کند.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه تالین اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.