Tamkang University

تایوان

Tamsui Campus, New Taipei City Taiwan

0

رتبه دانشگاه

سطح ب وزارت علوم (خوب)

صرفا در رشته اقتصاد

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه تمکنگ در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه تمکنگ را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

دانشگاه تمکنگ

تعداد دانشجویان دانشگاه تمکنگ

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه تمکنگ

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه تمکنگ

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه تمکنگ بیشتر بدانیم:

دانشگاه تمکنگ: دانشگاه Tamkang (TKU) ماهانه توسط دیدگاه های جهانی به عنوان اولین "دانشگاه علوم انسانی و علوم اجتماعی" رتبه بندی می شود و در سال 2022 در "درجه بین المللی سازی" در "مدارس خصوصی" در "مدارس خصوصی" در رده سوم قرار گرفت. از بسیاری از افتخارات دریافت شده توسط دانشگاه عبارتند از: جایزه ملی کیفیت -TKU اولین دانشگاه در تایوان است که از سیستم مدیریت کیفیت کل (TQM) استفاده می کند. در سال 2009، نوزدهمین جایزه کیفیت ملی دریافت شد. دانشگاه خصوصی مورد علاقه شرکت ها-از سال 1997، فارغ التحصیلان TKU در یک نظرسنجی که توسط یک مجله تجاری تایوانی "Cheers" انجام شده است، به "موارد دلخواه شرکت" رای داده شده است. در هر یک از هشت ویژگی اساسی که توسط این نظرسنجی مشخص شده است، فارغ التحصیلان TKU در رتبه اول از همه فارغ التحصیلان دانشگاه های خصوصی در تایوان قرار گرفتند. در مدرسه بین المللی امن - در سال 2008، TKU توسط WHO به عنوان یک مدرسه امن بین المللی معرفی شد. پس از آن، در سال 2012، ارزیابی مجدد مدرسه WHO SAFE را پشت سر گذاشت. این اولین دانشگاه در جهان است که به عنوان یک مدرسه امن شناخته می شود. دانشگاه اول در تایوان به دانشجویان اجازه می دهد عملکرد معلمان را ارزیابی کنند. دانشگاه در تایوان برای اجرای برنامه سال جونیور در خارج از کشور (JYA). دانشگاه اول در تایوان برای اختراع نرم افزار و سخت افزار برای دانشجویان با کمیته بین المللی، آنها را قادر می سازد از اینترنت و سایر فناوری ها استفاده کنند قهرمان جام حذفی .Fira Roboworld - تیم تحقیقاتی ربات TKU بخش مهندسی برق و کامپیوتر در بسیاری از مواقع در جام فیرا Roboworld به عنوان قهرمان جهان تاج گذاری شده است. این تیم به ترتیب مقام اول را در لیگ Robosot در سال 2003، 2006 ~ 2016 کسب کرد. مقام اول در لیگ Hurocup در سال 2007 ~ 2012، 2014 ~ 2016 و 2019 جام Fira Roboworld ؛ مقام اول در رقابت های دستی Robot Hiwin هوشمند در سال 2014 ~ 2018. موسسه مدیریت خدمات فناوری اطلاعات-در تاریخ 6 ژانویه 2009، TKU اولین موسسه دانشگاهی در جهان بود که به عنوان مطابق با استانداردهای سیستم مدیریت خدمات فناوری اطلاعات-ISO/IEC 20000-1: 2005. اعزام در تربیت بدنی تأیید شد. جایزه - در سال 2009، TKU جایزه ای برای تعالی در تربیت بدنی از MOE دریافت کرد و این تنها دانشگاه در تایوان است که این افتخار را دریافت کرده است. در سال های 2013، 2016 و 2020، TKU دوباره این جایزه را دریافت کرد. رقابت های جهانی در Microsoft Office-TKU دانشجویان را برای شرکت در رقابت های جهانی در دفتر مایکروسافت تشویق و کمک می کند. دانشجویان Tamkang در مسابقات جهانی Excel در سال 2009 مقام اول را کسب کردند، در مسابقات جهانی اکسل 2010 مقام سوم را کسب کردند، مقام اول مسابقات جهانی پاورپوینت 2011 و 2012 را کسب کردند، مقام دوم در مسابقات جهانی Word Word 2013، مقام سوم در جهان اکسل 2018 مسابقات قهرمانی، و اولین مقام در مسابقات قهرمانی جهان 2019 جایزه محیط زیست شرکت و جایزه معتبر محیط زیست EPA. جایزه پردیس دوستانه دانشگاه-در سپتامبر 2013، TKU جایزه پردیس دوستانه 2013 را از MOE دریافت کرد، تنها دانشگاه در تایوان که برنده این جایزه شد. 201-300 در سراسر جهان برای عملکرد کلی، 59 ام در "آموزش کیفیت" SDG4، 27 در SDG6 "آب و فاضلاب پاک" و 25 در SDG7 "انرژی مقرون به صرفه و پاک".

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه تمکنگ اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.