Tanta University

مصر

medical campus, Tanta Egypt

0

رتبه دانشگاه

سطح ج وزارت علوم (متوسط)

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه طنطا در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه طنطا را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

دانشگاه طنطا

تعداد دانشجویان دانشگاه طنطا

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه طنطا

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه طنطا

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه طنطا بیشتر بدانیم:

دانشگاه طنطا: دانشگاه Tanta در یک محیط جذاب و جذاب که نوآوری را تقویت می کند، رشته های مختلف دانشگاهی را ارائه می دهد. دانشکده های پزشکی مانند دانشکده پزشکی، دانشکده داروسازی، دانشکده دندانپزشکی، دانشکده پرستاری و انستیتوی فنی پرستاری وجود دارد. دانشکده های علوم اساسی مانند دانشکده علوم، دانشکده مهندسی، دانشکده کشاورزی و دانشکده رایانه و اطلاعات. دانشکده های آموزش دانشکده آموزش، دانشکده آموزش بدنی و دانشکده آموزش خاص ؛ و همچنین دانشکده های علوم اداری و انسانی دانشکده بازرگانی، دانشکده هنر و دانشکده حقوق. متوسط ​​هزینه کارشناسی در دانشگاه Tanta 4500 دلار در هر سال تحصیلی است. دانشجویان در دانشگاه Tanta علاوه بر برنامه های آموزشی تابستانی، از برنامه های مبادله ای در تخصص های مختلف نیز لذت می برند. همه دانشجویان به باشگاه IT، مرکز هنرهای زیبا و باشگاه Thescience دسترسی دارند. علاوه بر این، همه دانشجویان می توانند از طریق مدیریت پزشکی مراقبت های بهداشتی دانشجویان از دانشگاه Tanta، مراقبت های پزشکی را دریافت کنند، شامل 22 کلینیک تخصص های مختلف است. با این حال، زندگی در دانشگاه Tanta جنبه های بسیاری دارد. دانش آموزان می توانند فعالیت های زیادی را انجام دهند. Sports ActivityDepartment به دانشجویان این فرصت را می دهد تا با یک گروه نخبه از مربیان تخصصی، بسیاری از افراد و تیم های مختلف را انجام دهند. زمین های زیادی وجود دارد که از قبیل زمین فوتبال المپیک، پیگیری ورزشکاران، سوراخ برای Longjump، پرتاب دایره ای برای شلیک و دیگری برای پرتاب دیسک، والیبال، زمین بسکتبال و زمین تنیس وجود دارد.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه طنطا اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.