Technical University of Kosice

اسلواکی

TUKE main campus, Košice Slovakia

0

رتبه دانشگاه

سطح ب وزارت علوم (خوب)

دانشگاه فنی کوشیتسه

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه فنی کوشیتسه در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه فنی کوشیتسه را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

دانشگاه فنی کوشیتسه

تعداد دانشجویان دانشگاه فنی کوشیتسه

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه فنی کوشیتسه

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه فنی کوشیتسه

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه فنی کوشیتسه بیشتر بدانیم:

دانشگاه فنی کوشیتسه: دانشگاه فنی Kosice (тukе) یک موسسه تحقیقاتی و آموزشی شناخته شده بین المللی است که آموزش و راه حل های هوشمند را در زمینه های مختلف زندگی ارائه می دهد. با توجه به وضعیت و نتایج آن، در بین قوی ترین دانشگاه های اسلواکی تعلق دارد. از طریق ارتباط نه دانشکده: دانشکده معدن، اکولوژی، کنترل فرآیند و ژئوتکنولوژی دانشکده مواد، متالورژی و دانشکده بازیافت دانشکده مهندسی مکانیک دانشکده مهندسی برق و دانشکده مهندسی عمران دانشکده ساخت و سازهای دانشکده ساخت و ساز دانشکده ساخت و ساز دانشکده ساخت و ساز دانشکده ساخت و ساز دانشکده هنر دانشکده هنر هنر هوانوردی با تمرکز مختلف، توک آب و هوای بی نظیری را برای هزاران دانش آموز ایجاد می کند. تقریباً 14 ٪ از آنها از 44 کشور مختلف در سراسر جهان آمده اند. توک دارای سنت 225 ساله، 3 پردیس در 2 شهر شهرستان، منطقه 43 هکتار (60 زمین فوتبال)، بیش از 90 300 فارغ التحصیل، بیش از 9 100 دانش آموز و تقریباً 4 500 نقطه در خوابگاه های دانشجویی است. دانشکده های توک بیش از 530 برنامه مطالعه معتبر را در چرخه تحصیل لیسانس، کارشناسی ارشد و دکترا به صورت داخلی و خارجی مطالعات ارائه می دهند. این تدریس به صورت سخنرانی، کارگاه های آموزشی، سمینارها، کار آزمایشگاهی، پروژه ها، تمرینات عملی، مشاوره در آزمایشگاههای تحقیقاتی مترقی انجام می شود. ارتباط نزدیکی با الزامات صنعت و تجارت وجود دارد. تقریباً 100 ٪ موفقیت فارغ التحصیلان تازه در بازار کار. دانش آموزان ممکن است به دنبال خدمات کمک به مرکز دسترسی به توک و طیف گسترده ای از فعالیت های تحصیلی، فرهنگی و ورزشی اضافی باشند. تحرک و کارآموزی بین المللی در مؤسسات شریک در سراسر جهان از طریق برنامه Erasmus+ انجام می شود که معلمان، کارمندان و دانش آموزان را قادر می سازد در طیف گسترده ای از موسسات شریک در سراسر جهان شرکت کنند. موسسات آموزش عالی در بیش از 30 کشور جهان. کمک برای مبتکران جوان توسط تکنیک پارک علوم دانشگاه از طریق مرکز راه اندازی Tuke و انکوباتور توک ارائه شده است. هدف اصلی مرکز استارتاپ توک ایجاد یک فضای انگیزشی است که به دانش آموزان در توسعه ایده ها و پتانسیل های نوآورانه خود کمک می کند.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه فنی کوشیتسه اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.