Technische Universität Braunschweig

آلمان

Braunschweig (Brunswick), Braunschweig Germany

0

رتبه دانشگاه

سطح الف وزارت علوم (ممتاز)

دانشگاه فنی براونشوایگ

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه فنی براونشوایگ در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه فنی براونشوایگ را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

دانشگاه فنی براونشوایگ

تعداد دانشجویان دانشگاه فنی براونشوایگ

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه فنی براونشوایگ

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه فنی براونشوایگ

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه فنی براونشوایگ بیشتر بدانیم:

دانشگاه فنی براونشوایگ: بالاترین استانداردهای علمی، بین المللی بودن، بین رشته ای؟ اینها عوامل کلیدی هستند که کیفیت ویژه تحقیق و تدریس را در اینجا در کارولو-ویلهلمینا مشخص می کنند. برای یافتن این موارد ضروری، دسته های سمت چپ خود را مرور کنید: دلایل خوبی برای مطالعه، تدریس یا انجام تحقیقات به دلایل دانشگاه فنی ما برای دلایل دلایل ما شهر: چرا Brunswick مکان خوبی برای زندگی است، چه چیزی آن را به یک مکان واقعاً استثنایی برای Messageinhalt Der Seite خوش آمدید رئیس جمهور خوش آمدید رئیس جمهور یا دانشجوی آینده نگر تبدیل می کند: شما در حال مطالعه یا انجام تحقیقات در Technische Universität Braunschweig، یکی از مؤسسات آلمانی هستید فناوری ما از علاقه شما قدردانی می کنیم و دوست داریم مقدمه ای را برای موسسه ما ارائه دهیم. از بین کل جامعه دانشجویی در حدود 15،000، تقریباً 1'600 دانش آموز غیر آلمانی، از بیش از 80 کشور مختلف، در اینجا تحصیل می کنند. برای اولین بار در دوره تحصیلی یا در برنامه های مبادله ای دو جانبه. با گذشت سالها، TU Braunschweig با تعداد زیادی از دانشگاه های خارجی چه در سطح فرد و چه در سطح نهادی، پیوندهای آموزشی ایجاد کرده است. توافق نامه های رسمی همکاری با دانشگاه هایی در اروپای غربی و شرقی، ایالات متحده، کانادا، آمریکای جنوبی، چین، ژاپن و اندونزی وجود دارد. در چارچوب برنامه سقراط/اراسموس برنامه های تبادل دانشجویی با بیش از 180 دانشگاه در سراسر اروپا وجود دارد و این شبکه از شرکا در حال گسترش است (به بروشور ما مراجعه کنید). ما از ماهیت بین المللی جامعه دانشگاه ما بسیار ارزشمند است. با مطالعه یا انجام تحقیقات در اینجا، شما در این فرآیند مشارکت خواهید کرد، و چیزی از فرهنگ، آگاهی و چشم انداز خود را به جستجوی مشترک دانش و مهارت می آورید. ما صمیمانه شما را دعوت می کنیم تا بخشی از جامعه دانشگاه ما شوید و بسیار امیدواریم که خود ماندن یک تجربه پاداش دهنده و غنی سازی هم از نظر دانشگاهی و هم از نظر زندگی شخصی و پیشرفت شما خواهد بود. ما در طول اقامت خود در Braunschweig برای شما آرزوی موفقیت می کنیم.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه فنی براونشوایگ اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.