The Catholic University of Korea

کره جنوبی

Songsim Global Campus, Gyeonggi South Korea

0

رتبه دانشگاه

مورد تایید وزارت بهداشت

دانشگاه کاتولیک کره

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه کاتولیک کره در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه کاتولیک کره را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

دانشگاه کاتولیک کره

تعداد دانشجویان دانشگاه کاتولیک کره

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه کاتولیک کره

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه کاتولیک کره

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه کاتولیک کره بیشتر بدانیم:

دانشگاه کاتولیک کره: دانشگاه کاتولیک کره یک موسسه خصوصی کاتولیک رومی در کره جنوبی است. این کشور در سال 1855 تأسیس شد و امروز در دانشگاه های سئول و همسایه شهر بوچون اداره می شود. این نخستین مؤسسه آموزش عالی مدرن در کره بود و مدتهاست که منابع انسانی را برای جامعه و کلیسا پرورش می دهد، به طور پیوسته از فلسفه آموزشی خود، "احترام به کرامت انسانی در آموزش" استفاده و واقعی می کند. دانشگاه کاتولیک کره مدرک لیسانس، کارشناسی ارشد و دکترا را در طیف گسترده ای از زمینه های دانشگاهی در 43 بخش و 42 مدرسه تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد. این دانشگاه به ویژه به دلیل دانشکده پزشکی خود، که یکی از معتبرترین کره جنوبی است، مشهور است و هشت بیمارستان وابسته در شهرهای بزرگ در سراسر کشور است. علاوه بر این، CUK در چهارمین انقلاب صنعتی رهبر محسوب می شود و پروژه های ملی قابل توجهی را انجام می دهد و چهار بخش دانشگاهی جدید را برای رهبری نوآوری صنعتی توسعه می دهد: هوش مصنوعی، علوم داده، علوم پزشکی و بیولوژیکی و مهندسی زیست پزشکی. این دانشگاه به طور مداوم در داخل کشور به عنوان یکی از دانشگاه های برتر کره جنوبی قرار دارد. 1. کاهش هزینه های پزشکی: 8 بیمارستان وابسته CUK دارای هشت بیمارستان وابسته در شهرهای بزرگ کشور است و مراقبت های بهداشتی اساسی را برای دانشجویان ارائه می دهد. کلیه دانشجویان ثبت نام شده از جمله دانشجویان بین المللی واجد شرایط از امتحانات پزشکی اول و دوم هستند و کاهش در هزینه های مراقبت های بهداشتی را دریافت می کنند. امکانات رفاهی - کتابخانه، کتابفروشی، کافه کتاب، کافه شغلی، سالن جهانی، سالن تکشاخ (فضای فردی) - مرکز ورزشی، چهار کشور اصلی - مرکز بهداشت عمومی اکاپوس - خدمات کپی و چاپ - سرویس LAN بی سیم - کافی شاپ، فروشگاه راحتی، خوابگاه. کافه تریا، رستوران فست فود، رستوران Sky Lounge، کافه تریا دانشکده، کافه تریا دانشجویی - مرکز مشاوره دانشجویی، مرکز دانش آموزان دارای معلولیت - بانک، دستگاه خودپرداز 3. نوآوری تحقیقات هوشمند CUK یک مرکز تحقیقاتی را از طریق فضا، محتویات و خدمات در مرکز ارائه می دهد کتابخانه برای ایجاد فرهنگ تحقیق و یادگیری داوطلبانه برای دانشجویان و محققان. - اتاق خواندن: جدول خواندن / 1000+ صندلی موجود - سالن مشترک: اتاق چندرسانه ای، مکعب، اتاق ایده، اتاق تحقیق گروهی - خدمات پشتیبانی تحقیق: خدمات جستجوی اطلاعات، خدمات توصیه ژورنال، اخلاق تحقیق و آموزش پیشگیری از سرقت ادبی - منابع الکترونیکی : DB آکادمیک (Clarivate Analytics، Elsevier، EBSCO، ProQuest، Springer و غیره)، 80 بسته مجله الکترونیکی، 350،000 کتاب الکترونیکی و یادگیری الکترونیکی 4. خوابگاه [خوابگاه استفان] خوابگاه استفان با هدف فراهم کردن امکانات برای دانشجویان ثبت نام شده از مناطق دور و دانشجویان خارجی و اجازه دادن به آنها می تواند احترام و استقلال متقابل را از طریق زندگی گروهی بیاموزد. استفان خوابگاه در سال 2009 تأسیس شد و در طبقه 4 تا پانزدهم قرار دارد و می تواند حدود 1200 دانش آموز را در خود جای دهد. [خوابگاه آندره] خوابگاه آندره در سال 2022 به منظور افزایش تقاضا برای خوابگاه ها، راحتی دانشجویان و دانشجویان خارجی را فراهم کرد. خوابگاه آندره در طبقه 3 تا 10 طبقه قرار دارد و می تواند حدود 470 دانش آموز را در خود جای دهد.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه کاتولیک کره اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.