The Hong Kong Polytechnic University

هنگ کنگ

Hung Hom, Kowloon, Hong Kong, HK, Hong Kong SAR Hong Kong SAR

0

رتبه دانشگاه

مورد تایید وزارت بهداشت

سطح الف وزارت علوم (ممتاز)

دانشگاه پلی تکنیک هنگ کنگ

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه پلی تکنیک هنگ کنگ در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه پلی تکنیک هنگ کنگ را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

شهریه و هزینه های تحصیل در دانشگاه پلی تکنیک هنگ کنگ

18,600 دلار
شهریه دانشجویان خارجی
5,400 دلار
شهریه دانشجویان بومی

شرایط اخذ پذیرش دانشگاه پلی تکنیک هنگ کنگ برای تحصیلات تکمیلی:

معدل کارشناسی
14+
SAT
1190+
GMAT
600+
EN
GRE
312+
EN
IELTS
6+
EN
TOEFL
80+
C1
CAE
180+
AU
ATAR
80+
IB
International Baccalaureat
24+
EN
ACT
24+

دانشگاه پلی تکنیک هنگ کنگ

به دانشگاه پلی‌تکنیک هنگ کنگ خوش آمدید! در این مقاله، با تاریخچه‌ی گسترده، فارغ‌التحصیلان برجسته و مزایای انتخاب دانشگاه پلی‌تکنیک هنگ کنگ به عنوان مقصد تحصیلی آشنا خواهید شد. اطلاعات ارائه شده به شما در تصمیم‌گیری برای انتخاب دانشگاه مناسب به عنوان مقصد تحصیلی کمک خواهد کرد. **تاریخچه‌ی گسترده:** دانشگاه پلی‌تکنیک هنگ کنگ با تاریخچه‌ای پرافتخار، به عنوان یکی از مؤسسات برجسته در حوزه تحصیلات عالی در هنگ کنگ و منطقه آسیایی شناخته می‌شود. تأسیس شده در سال ۱۹۳۷، دانشگاه با تمرکز بر آموزش و تحقیقات فنی و تخصصی، به دانشجویان فرصتی مناسب برای توسعه مهارت‌های علمی و عملی می‌دهد. **فارغ‌التحصیلان برجسته:** دانشگاه پلی‌تکنیک هنگ کنگ با فارغ‌التحصیلانی همچون لی چون فنگ، معاون دبیرکل سازمان ملل، و سیمون سیو، وزیر اقتصاد و مالی هنگ کنگ، به عنوان نمونه‌های برجسته‌ای در زمینه‌های تخصصی مختلف شناخته می‌شود. **مزایای تحصیل در دانشگاه پلی‌تکنیک هنگ کنگ:** ۱. **برنامه‌های تخصصی و کارآموزی:** دانشگاه پلی‌تکنیک هنگ کنگ با ارائه برنامه‌های تخصصی و کارآموزی، به دانشجویان امکان پیگیری تجربه‌های عملی و تخصصی در رشته‌های مختلف را می‌دهد. ۲. **همکاری با صنعت و کارآفرینی:** با داشتن ارتباط نزدیک با صنعت و مشارکت در پروژه‌های کارآفرینی، دانشگاه به دانشجویان فرصتی مناسب برای تبدیل ایده‌ها به واقعیت می‌دهد. ۳. **محیط زندگی فرهنگی و تنوع فرهنگی:** با قرار گرفتن در هنگ کنگ، یک شهر بین‌المللی و پویا، دانشجویان امکان تجربه زندگی فرهنگی چندگانه و اشتراک گذاری تجربیات متنوع را دارند. **تصمیم‌گیری هوشمندانه:** دانشگاه پلی‌تکنیک هنگ کنگ با تاریخچه‌ی مشهور، برنامه‌های تحصیلی کارآموزی و همکاری با صنعت، به عنوان یکی از مقاصد تحصیلی مناسب در منطقه آسیایی شناخته می‌شود. با ارزیابی دقیق مزایا و معایب و تطابق با اهداف خود، انتخاب دانشگاه پلی‌تکنیک هنگ کنگ به عنوان مقصد تحصیلی مناسب امری بسیار مهم و استراتژیک خواهد بود.

تعداد دانشجویان دانشگاه پلی تکنیک هنگ کنگ

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه پلی تکنیک هنگ کنگ

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه پلی تکنیک هنگ کنگ

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه پلی تکنیک هنگ کنگ بیشتر بدانیم:

دانشگاه پلی تکنیک هنگ کنگ: با 85 سال سنت افتخار و رتبه بندی در بین 100 موسسه برتر جهان، پلیو آرزو می کند دانشگاه پیشرو با تحقیقات و آموزش در سطح جهانی باشد. ما در دوران چهارمین انقلاب صنعتی هستیم. پلیو به عنوان یک دانشگاه با تمرکز جدی بر علوم، مهندسی و فناوری، به چالش ها و فرصت های ناشی از انقلاب صنعتی چهارم پاسخ می دهد که با فن آوری های نوظهور مانند هوش مصنوعی، علوم داده، روباتیک، مواد جدید، تولید افزودنی و بیوتکنولوژی مشخص می شود. بشر محققان ما دانش را کشف می کنند و برتری تحقیق را به نوآوری تأثیرگذار تبدیل می کنند. با تلاش های میان رشته ای، ما در حال حل مشکلات جهانی و کمک به دنیای بهتر هستیم. ما به عنوان یک دانشگاه با تأکید جدی بر تأثیر اجتماعی، ما همچنین نوآوری ها و فناوری های مربوط به مسکن، مراقبت های بهداشتی، شهرهای هوشمند، محیط زیست و انرژی را به منظور پرداختن به چالش های اساسی اجتماعی توسعه می دهیم. آموزش پلیو رهبران جهانی آماده آینده را با اجرای برنامه درسی گسترده برای توسعه دانشگاهی جامع. الگوی آموزش حرفه ای Polyu یک رویکرد یادگیری تجربی منحصر به فرد را اتخاذ می کند که شامل آموزش یکپارچه کار، یادگیری خدمات، فرصت های تبادل خارج از کشور و برنامه های رهبری است. بخشی از تعهد ما برای ارائه فرصت های یادگیری مادام العمر در سطح جهان، ما از قالب های مختلفی از جمله فیلم استفاده می کنیم. آزمونها، ارائه ها، مطالعات موردی، انجمن های بحث و گفتگو، رویدادهای زنده، بررسی دانش و امتحانات برای انجام برنامه های ما. این ثابت شد که یک استراتژی موفق و مؤثر برای گسترش شکل ارائه های تدریس ما برای دستیابی به فراگیران جهانی زندگی و همچنین پذیرش نیازها و چالش ها در قرن بیست و یکم است. امکانات آموزشی پیشرفته و پیشرفته و همچنین طیف گسترده ای از برنامه های کارشناسی ارشد، کارشناسی ارشد و دکترا در نه دانشکده و مدرسه: تجارت، ساخت و ساز و محیط زیست، مهندسی، بهداشت و علوم اجتماعی، علوم انسانی، علوم، طراحی، مد و منسوجات و مدیریت هتل و گردشگری.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه پلی تکنیک هنگ کنگ اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.