The National Research University "Belgorod State University"

روسیه

Campus 1, Belgorod Russia

0

رتبه دانشگاه

سطح ج وزارت علوم (متوسط)

دانشگاه دولتی بلگورو

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه دولتی بلگورو در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه دولتی بلگورو را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

دانشگاه دولتی بلگورو

تعداد دانشجویان دانشگاه دولتی بلگورو

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه دولتی بلگورو

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه دولتی بلگورو

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه دولتی بلگورو بیشتر بدانیم:

دانشگاه دولتی بلگورو: با ردیابی تاریخ خود به سال 1876، هنگامی که به عنوان نهمین مؤسسه آموزش معلم در روسیه ایجاد شد، دانشگاه ایالتی بلگورود (BELSU) دارای سابقه ای کاملاً چالش برانگیز بوده است، و اکنون یکی از دانشگاه های پیشرو در روسیه است (بیست و یکم در ملی بین المللی ملی رتبه بندی دانشگاه) و توسط آژانس های مهم رتبه بندی دانشگاه بین المللی رتبه بندی می شود:- 167- QS University University: EECA 2020 ؛- 195- رتبه بندی دانشگاه جهانی QS: BRICS 2019.- 76-100- رتبه جهانی موضوعات دانشگاهی (ARWU)، مهندسی متالورژی ؛- 1001+- زمان آموزش عالی دانشگاه جهانی رتبه 2020 ؛- 301-400- زمان مهندسی آموزش عالی و فناوری رتبه بندی موضوع 2020 ؛- 601-800- زمان آموزش عالی علوم فیزیکی موضوع 2020 ؛- 301-350- بار آموزش عالی رتبه بندی دانشگاه اقتصادهای نوظهور 2020. دانشگاه ایالتی Belgorod دارای پردیس هایی در بلگورود و استاری اسكول (منطقه بلگورود) است. پردیس بلگورود شامل 9 موسسه، 1 دانشکده و یک کالج مهندسی است. در سال 2020، این دانشگاه 22 برنامه درجه اول تقسیم نشده (متخصص)، 138 برنامه مدرک لیسانس، 124 برنامه کارشناسی ارشد، بیش از 100 برنامه تحصیلات تکمیلی (هم دکترا و هم دکترای بالاتر) و 31 برنامه آموزش اقامت را برای فارغ التحصیلان پزشکی ارائه می دهد. مدیریت سیستم کیفیت در دانشگاه ایالتی بلگورود توسط شرکای خود از 35 کشور جهان با استفاده از IQNET (ایالات متحده، فرانسه، بلژیک، پرتغال، چین، آلمان، اتریش و غیره) شناخته شده است: طراحی، توسعه و انجام فعالیتهای آموزشی در حوزه های بالا، تحصیلات عالی، کارشناسی ارشد و اضافی حرفه ای، تحقیق و نوآوری. APART از داشتن کلاس ها و آزمایشگاه های کاملاً مجهز، این دانشگاه خوشحال است که طیف گسترده ای از امکانات را به دانشجویان خود ارائه می دهد: یک مجتمع ورزشی عظیم Svetlana Khorkina، یک مدرسه ورزشی سوارکاری، گیاه شناسی باغ و یک باغ زمستانی، مرکز فرهنگی جوانان با 17 گروه عملکرد دانشجویی خود (گروه های رقص، گروههای موسیقی، کلوپ های تئاتر، گروه کر، گروه برنجی و غیره)، مجتمع تفریحی Nezhegol، برای نامگذاری چند مورد. علاوه بر این، این دانشگاه کلیسای مقدس گابریل خود را دارد. شما قادر خواهید بود همه این و بسیاری از فرصت های دیگر را امتحان کنید، از آب و هوای معتدل روسیه - با زمستان های معتدل و تابستان های آفتابی - و یک محیط مهمان نواز و ایمن، و بیش از 3،000 دانش آموز بین المللی در حال حاضر در بلسو تحصیل می کنند. بنابراین اگر می خواهید ترکیبی منحصر به فرد از تعالی دانشگاهی، تحقیقات نوآورانه و توسعه شخصی را تجربه کنید، به دانشگاه ایالتی بلگورود خوش آمدید!

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه دولتی بلگورو اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.