The University of Alabama

ایالات متحده

University of Alabama, Tuscaloosa United States

0

رتبه دانشگاه

مورد تایید وزارت بهداشت

سطح ب وزارت علوم (خوب)

دانشگاه آلاباما

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه آلاباما در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه آلاباما را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

شرایط اخذ پذیرش دانشگاه آلاباما:

معدل
14+
GMAT
500+
EN
IELTS
6+
EN
TOEFL
79+
EN
GRE
300+

شرایط اخذ پذیرش دانشگاه آلاباما در مقطع کارشناسی:

SAT
1060+
EN
IELTS
6+
EN
TOEFL
79+

دانشگاه آلاباما

تعداد دانشجویان دانشگاه آلاباما

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه آلاباما

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه آلاباما

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه آلاباما بیشتر بدانیم:

دانشگاه آلاباما: دانشگاه آلاباما، ایالت قدیمی ترین دانشگاه عمومی آلاباما، یک موسسه ارشد جامع در سطح دکترا است. این دانشگاه توسط قانون اساسی تحت مقررات و مجوزهای قانونی تأسیس شد. مأموریت آن پیشبرد شرایط فکری و اجتماعی مردم دولت از طریق برنامه های با کیفیت تدریس، تحقیق و خدمات است. فعالیتهای حمایت از فعالیت های دانشگاه آلاباما از طیف گسترده ای از تحقیقات و فعالیت های خلاقانه پدیدار می شود، که بسیاری از آنها به دلیل مشارکت خود در رشد اقتصادی، فناوری و فرهنگی دولت شناخته می شوند. تحقیقات و فعالیت های خلاقانه تحریک مداوم برای برنامه های آموزشی ارائه شده توسط دانشکده ها و مدارس دانشگاه، که توسط کتابخانه آملیا گرگاس، عضو انجمن کتابخانه های تحقیقاتی ارائه شده است. در سطح کارشناسی، دانشگاه طیف گسترده ای از برنامه های لیسانس را در هنر و علوم انسانی، علوم و فناوری، زمینه های پیش حرفه ای و حرفه ای ارائه می دهد. یک برنامه درسی اصلی دانشگاه یک مؤلفه آموزش عمومی را به عنوان سنگ اصلی هر برنامه کارشناسی ارائه می دهد. برنامه های تحصیلات تکمیلی، که بر اساس این بنیادهای کارشناسی ساخته شده است، بر توسعه بورس های تحصیلی اصلی، تحقیق و فعالیت خلاق متمرکز است. برنامه های حرفه ای، از جمله تنها دانشکده حقوق عمومی ایالتی، دانش آموزانی را با صلاحیت بالا و نقش های رهبری آماده می کند. این دانشگاه به عنوان یکی از پردیس های مهم مسکونی در ایالت، رشد دانشگاهی و شخصی دانشجویان خود را از طریق محیط دانشگاه خود تقویت می کند. با شناخت این که آموزش یک تلاش مادام العمر است، دانشگاه مجموعه ای از فرصت های آموزشی را برای دانشجویان غیر سنتی ارائه می دهد. تحقیقات دانشگاه، فعالیت های خلاقانه و برنامه های آموزشی پایه ای برای فعالیت های گسترده خدمات، ایجاد تعدادی از مشارکت با سازمان های تجاری و غیرانتفاعی است.، و دولت از طریق کاربردهای دانش جدید. این روابط اغلب فراتر از مرزهای دولت است زیرا دانشگاه به تلاشهای توسعه در سطح منطقه ای، ملی و بین المللی کمک می کند.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه آلاباما اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.