The University of Auckland

نیوزلند

City Campus, Auckland New Zealand

0

رتبه دانشگاه

مورد تایید وزارت بهداشت

سطح الف وزارت علوم (ممتاز)

دانشگاه اوکلند

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه اوکلند در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه اوکلند را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

شهریه و هزینه های تحصیل در دانشگاه اوکلند

37,895 دلار نیوزلند
شهریه دانشجویان خارجی
6,900 دلار نیوزلند
شهریه دانشجویان بومی

شرایط اخذ پذیرش دانشگاه اوکلند:

معدل
12+
GMAT
550+
EN
IELTS
6+
EN
TOEFL
90+

شرایط اخذ پذیرش دانشگاه اوکلند در مقطع کارشناسی:

SAT
1150+
EN
IELTS
6+
EN
TOEFL
80+

شرایط اخذ پذیرش دانشگاه اوکلند برای تحصیلات تکمیلی:

معدل کارشناسی
14+
SAT
1150+
GMAT
550+
EN
IELTS
6+
EN
TOEFL
80+
EN
PTE
50+
C1
CAE
169+
AU
ATAR
74+
IB
International Baccalaureat
26+

دانشگاه اوکلند

به دانشگاه آکلند خوش آمدید! در این مقاله، با تاریخچه‌ی گسترده، فارغ‌التحصیلان برجسته و مزایای انتخاب دانشگاه آکلند به عنوان مقصد تحصیلی آشنا خواهید شد. اطلاعات ارائه شده به شما در تصمیم‌گیری برای انتخاب دانشگاه مناسب به عنوان مقصد تحصیلی کمک خواهد کرد. **تاریخچه‌ی گسترده:** دانشگاه آکلند یکی از دانشگاه‌های معتبر و برجسته در نیوزیلند است که تاریخچه‌ای طولانی و مفتخرانه دارد. این دانشگاه در سال ۱۸۸۳ تأسیس شد و از آن زمان تا به امروز محیطی فرهنگی و آموزشی پویا را به دانشجویان ارائه می‌دهد. **فارغ‌التحصیلان برجسته:** دانشگاه آکلند با فارغ‌التحصیلانی همچون هلن کلارک، نویسنده و ماورایی‌شناس، و پیتر گلوکویچ، فیزیک‌دان برجسته، به عنوان نمونه‌های برجسته‌ای در زمینه‌های مختلف شناخته می‌شود. **مزایای تحصیل در دانشگاه آکلند:** ۱. **برنامه‌های تحصیلی متنوع:** دانشگاه آکلند با ارائه برنامه‌های تحصیلی متنوع در رشته‌های مختلف، به دانشجویان فرصتی مناسب برای پیشرفت تحصیلی و شغلی خود می‌دهد. ۲. **تجهیزات پیشرفته:** با داشتن تجهیزات و امکانات پیشرفته در زمینه‌های مختلف، دانشگاه به دانشجویان امکان انجام تحقیقات و پروژه‌های علمی را فراهم می‌کند. ۳. **موقعیت جغرافیایی ممتاز:** دانشگاه آکلند در شهر آکلند، با موقعیت استراتژیک در قلب نیوزیلند و به دسترسی آسان به فرهنگ و تجارت جهانی معروف است. **تصمیم‌گیری هوشمندانه:** دانشگاه آکلند با تاریخچه‌ی طولانی و معتبر، برنامه‌های تحصیلی متنوع و محیط آموزشی پویا، به عنوان یک مقصد تحصیلی برجسته در نیوزیلند شناخته می‌شود. با بررسی دقیق مزایا و معایب و ارتباط با اهداف شخصی، انتخاب دانشگاه آکلند به عنوان مقصد تحصیلی مناسب، امری بسیار مهم و کلیدی خواهد بود.

تعداد دانشجویان دانشگاه اوکلند

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه اوکلند

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه اوکلند

0

بومی
0%
خارجی
0%

زندگی دانشجویی در دانشگاه اوکلند

زندگی دانشجویی در دانشگاه اوکلند: فرصت های زیادی برای تحصیل در خارج از کشور وجود دارد و دانشجویان را مبادله می کنند تا بخشی از زندگی دانشگاه اوکلند شوند و دوستی های جدیدی ایجاد کنند. هرچه وارد شوید، می توانید طاقچه خود را در اینجا پیدا کنید.

درباره دانشگاه اوکلند بیشتر بدانیم:

دانشگاه اوکلند: دانشگاه اوکلند در بین 100 رتبه برتر دانشگاه جهانی QS قرار دارد و آن را با بالاترین رتبه دانشگاه نیوزیلند قرار می دهد. همچنین بزرگترین و جامع ترین است. جمعیت دانشجویی این دانشگاه شامل 7000 دانشجو بین المللی است که بیش از 120 کشور جهان را تشکیل می دهند. دانشگاه اوکلند دریافت کننده امتیاز دانشگاه پنج ستاره Plus QS Stars برای تعالی در گروه ها است: تحقیق، اشتغال، تدریس، امکانات، بین المللی سازی، نوآوری و فراگیر. دانشگاه Homethe ما در شهر بندر اوکلند، مرکز اقتصادی و فرهنگی نیوزیلند واقع شده است و دسترسی آسان به سواحل خیره کننده و جنگلهای بارانی دارد. براساس بررسی کیفیت زندگی Mercer در سال 2017، اوکلند به عنوان یکی از سه شهر برتر جهان برای کیفیت زندگی در رتبه بندی قرار دارد. این کشور همچنین در بین 30 برتر از بهترین شهر دانشجویی QS 2017 قرار دارد. دانشگاه اوکلند دارای پنج پردیس اصلی است که بزرگترین آنها در مرکز شهر شلوغ اوکلند واقع شده است. دانشکده ها و مؤسسات ما دانشگاه اوکلند آموزش و یادگیری را در هشت دانشکده، دو موسسه تحقیقاتی در مقیاس بزرگ و سایر مؤسسات و مراکز انجام می دهد. گزینه های مطالعه گزینه های تحصیلی کارشناسی کارشناسی ارشد - بهترین چیزی باشید که می توانید باشید. سفر خود را به سمت آینده ای روشن تر با انتخاب دانشگاه پیشرو در نیوزیلند شروع کنید. تحصیلات تکمیلی برای دانشجویان بین المللی گزینه های تحصیلات تکمیلی تحصیلات تکمیلی - هر کجا که خودتان می بینید، یک دوره تحصیلات تکمیلی از دانشگاه اوکلند شما را از هم جدا می کند و از اهداف شغلی آینده خود پشتیبانی می کند. تحصیلات تکمیلی برای دانشجویان بین المللی - در مورد دکترا، کارشناسی ارشد تحقیق و آموزش برنامه های کارشناسی ارشد برای دانشجویان بین المللی. دانشجویان بین المللی در مورد تحصیل در اوکلند در دانشگاه برتر نیوزیلند، که در بین 100 دانشگاه برتر در سراسر جهان قرار دارند، می دانند. الزامات ورود - ما از برنامه های دانشجویان بین المللی که طیف گسترده ای از صلاحیت های نیوزیلند و بین المللی را مطالعه می کنند، استقبال می کنیم. گزینه های مطالعه برای دانشجویان بین المللی - در مورد طیف گسترده ای از برنامه هایی که می توانید مطالعه کنید اطلاعاتی کسب کنید. تحصیلات دانشگاهی، وام و بودجه - آیا شما یک دانشجوی بین المللی هستید که در دانشگاه اوکلند تحصیل می کنید یا در حال حاضر در اینجا تحصیل می کنید؟ شما ممکن است واجد شرایط دریافت بورس تحصیلی باشید. وب سایت China 中文 网站 https://www.uniauckland.cn/

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه اوکلند اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.