The University of Lahore

پاکستان

The University of Lahore, Lahore Pakistan

0

رتبه دانشگاه

مورد تایید وزارت بهداشت

سطح ب وزارت علوم (خوب)

دانشگاه لاهور

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه لاهور در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه لاهور را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

دانشگاه لاهور

تعداد دانشجویان دانشگاه لاهور

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه لاهور

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه لاهور

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه لاهور بیشتر بدانیم:

دانشگاه لاهور: در سال 1999، توسط آقای M.A. Raoof، تحت نظارت Trust Trust Ibadat، "دانشگاه لاهور (UOL)" در اکتبر 2002 توسط دولت Punjab، پاکستان به مقام اعطا شد. برای خود در زمینه آموزش عالی و به عنوان یکی از دانشگاه های برتر بخش خصوصی پاکستان با رشته های متنوع از پزشکی و مهندسی گرفته تا هنرهای خلاق و علوم اجتماعی در نظر گرفته می شود. دانشگاه لاهور (UOL) طبق آخرین رتبه های دانشگاه جهانی QS در سطح جهانی در بین 350 دانشگاه برتر آسیا ذکر شده است: آسیا 2021. علاوه بر این، UOL جزو معدود دانشگاه های برتر پاکستان است که آن را به لیست جهانی Top تبدیل کرده است مجریان اهداف توسعه پایدار سازمان ملل متحد (UN) (SDG) طبق جدیدترین زمان های تأثیرات دانشگاه آموزش عالی در 2020. تعهد به سبز شدن دانشگاه و ایجاد سیاست های سازگار با محیط زیست که از پایداری پشتیبانی می کنند. HEC UOL را در بالاترین دسته "W4" خود قرار داد. گنجاندن UOL در این رده بندی های معتبر مشخص می کند که این یکی از مؤسسات برتر است که تمام معیارهای دانشگاهی با کیفیت بین المللی را برآورده می کند. برنامه های کارشناسی، فارغ التحصیل و تحقیقاتی در UOL توسط HEC و نهادهای نظارتی مربوطه پاکستان شناخته می شوند. این دانشگاه همچنین برنامه های کاملاً معتبری در زمینه معماری، IT، حقوق، پرستاری، مهندسی، داروسازی، پزشکی، دندانپزشکی و تجارت از شورای معماران پاکستان و برنامه ریزان شهر (PCATP)، شورای اعتباربخشی آموزش محاسبات ملی (NCEAC)، شورای وکلا در پاکستان (شورای وکلا (NCEAC) (NCEAC)، پاکستان ( PBC)، شورای پرستاری پاکستان (PNC)، شورای مهندسی پاکستان (PEC)، شورای داروسازی پاکستان (PCP)، شورای پزشکی و دندانپزشکی پاکستان (PMDC) و شورای اعتباربخشی آموزش و پرورش تجارت ملی (NBEAC) به ترتیب از پیوندهای عالی برخوردار است. دانشگاه های بین المللی در چین، مالزی، ترکیه، سودان، قبرس و بسیاری دیگر. همچنین ارتباطات محکمی با صنعت دارد که برای هر موسسه آموزش عالی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. این دانشگاه در تعدادی از پروژه های پارک فناوری مانند Media Technology Park، The Creative Village - یک مرکز برتر برای محتوای رسانه های حرفه ای، Agri سرمایه گذاری کرده است. پارک فناوری و یک پارک بیوتکنولوژی برای حمایت از رشد و پیشرفت مترقی دانشجویان و کشور به طور کلی. UOL همچنین تأکید جدی بر تحقیقات همانطور که توسط تعدادی از کمک های مالی تحقیقاتی در اختیار بخشهای مختلف در دانشگاه و سرمایه گذاری های آن در پروژه ها و امکانات تحقیقاتی اختصاصی قرار می گیرد، به عنوان مثال CRIMM (مرکز تحقیقات در پزشکی مولکولی) و غیره، دانشگاه همچنان ادامه دارد. در خط مقدم باشید و به طور مداوم در تلاش برای تولید فارغ التحصیلان و تحقیقات عالی در زمینه های علوم، هنر، مهندسی، علوم بهداشتی، زبان ها و ادبیات، فناوری اطلاعات، مدیریت، مدیریت تجارت و بسیاری دیگر است.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه لاهور اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.