The University of Texas at Arlington

ایالات متحده

The University of Texas at Arlington, Arlington United States

0

رتبه دانشگاه

مورد تایید وزارت بهداشت

سطح ب وزارت علوم (خوب)

دانشگاه تگزاس در آرلینگتون

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه تگزاس در آرلینگتون در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه تگزاس در آرلینگتون را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

شرایط اخذ پذیرش دانشگاه تگزاس در آرلینگتون:

زمان بهتری برای داشتن یک UTA Maverick وجود ندارد و استفاده از آن آسان است. مشاوران فارغ التحصیل UTA در مورد برنامه ریزی مدرک و پاسخ دادن به هرگونه سؤال در دسترس هستند. فقط درخواست خود را ارسال کرده و هزینه درخواست را بپردازید ، نسخه های رسمی و نمرات آزمون را ارسال کنید و الزامات خاص بخش را ارسال کنید. شما همچنین از دفتر آموزش بین المللی ، یک سرویس جامع برای دانشجویان ورودی بین المللی نیز پشتیبانی خواهید کرد. وقتی صحبت از سرمایه گذاری در آینده شما می شود ، UTA در تلاش است تا با هزینه ای مقرون به صرفه ، آموزش کلاس جهانی را ارائه دهد. دانشجویان به دلیل شهریه نسبتاً کم ، گزینه های بودجه مبتنی بر شایستگی و فرصت های بورس تحصیلی با بدهی کمتری نسبت به همسالان خود فارغ التحصیل می شوند.
معدل
14+
EN
IELTS
6+
EN
TOEFL
79+

شرایط اخذ پذیرش دانشگاه تگزاس در آرلینگتون در مقطع کارشناسی:

SAT
980+
EN
IELTS
6+
EN
TOEFL
79+
EN
ACT
22+

دانشگاه تگزاس در آرلینگتون

تعداد دانشجویان دانشگاه تگزاس در آرلینگتون

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه تگزاس در آرلینگتون

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه تگزاس در آرلینگتون

0

بومی
0%
خارجی
0%

زندگی دانشجویی در دانشگاه تگزاس در آرلینگتون

زندگی دانشجویی در دانشگاه تگزاس در آرلینگتون: دانشجویان UTA با بیش از 300 سازمان دانشجویی و سازمان های خاص دانشگاهی برای یک تجربه تحصیلی کاملاً گرد، زندگی کالج قوی را تجربه می کنند. مرکز دانشگاه، دفتر دانشجویان فارغ التحصیل و سنای دانشجویی فقط چند راه است که دانشجویان فارغ التحصیل می توانند برای پیشرفت در داخل و خارج از کلاس درگیر شوند. دانش آموزان می توانند با زندگی در هر یک از گزینه های آپارتمانی نزدیک به بسیاری از غذاهای، یک مرکز بهداشت و رویدادها در وسط همه اقدامات قرار بگیرند. این منطقه همچنین دارای یک ماشین بدون راننده برتر است که دسترسی راحت به مرکز شهر آرلینگتون را فراهم می کند. کمتر بخوان

درباره دانشگاه تگزاس در آرلینگتون بیشتر بدانیم:

دانشگاه تگزاس در آرلینگتون: دانشگاه تگزاس در آرلینگتون یک دانشگاه در سطح جهانی از تعالی مستقر است که ابزارها و راهنمایی های لازم برای موفقیت در دنیای رقابتی جهانی را ارائه می دهد. در اینجا، اول دانش آموزان هستند. تعالی همیشه الهام بخش به عنوان "R-1: دانشگاه های دکترا-فعالیت های تحقیقاتی بسیار بالا" توسط طبقه بندی کارنگی مؤسسات آموزش عالی، دانشگاه تگزاس در آرلینگتون امکان دسترسی دانشجویان را به مربیان حرفه ای که در زمینه های خود رهبر هستند، فراهم می کند. به عنوان یک موسسه یک درجه یک تگزاس، دانشجویان در حالی که در یک منظره علمی غنی شده غوطه ور می شوند، فرصت های یادگیری تحول گرا را به دست می آورند. UTA با حضور بیش از 100 کشور جهان در پنجمین دانشگاه متنوع در کشور قرار دارد. با داشتن بیش از 180 برنامه درجه در 9 دانشکده و 300+ سازمان دانشجویی، دانشجویان به چالش کشیده و الهام می گیرند تا ارتفاعات جدید را با هم کشف کنند. فرصت ها به عنوان بزرگترین دانشگاه در شمال تگزاس و دومین بزرگ در سیستم دانشگاه تگزاس، UTA با افتخار میزبان 60،000 دانشجو در محوطه دانشگاه و از طریق دوره های آنلاین است. پردیس 420 هکتاری دارای امکانات پیشرفته ای است که دانشجویان را ترغیب می کند تا متفکران نوآورانه و انتقادی باشند. این مکان که در قلب Metroplex در حال رشد DFW واقع شده است، برای الهام و موفقیت برجسته است. بودن بین دو شهر بزرگ به معنای دو برابر توسعه شغلی، فرصت های شبکه و تجربیات فرهنگی است. ادامه موفقیت UTA برای بازگشت سرمایه گذاری در دانشگاه شماره 1 در تگزاس قرار دارد. فارغ التحصیلان ما بالاترین حقوق و دستمزد متوسط ​​همه فارغ التحصیلان سیستم UT را دارند و مقام های رهبری را در 24 از Fortune 500 DFW دارند. لیست 2020 دالاس 500 رهبران تأثیرگذار تگزاس شمالی شامل 12 فارغ التحصیل UTA است. از طریق برنامه های دانشگاهی، کارآموزی و تحقیقاتی، دانشجویان تجربیات دنیای واقعی را دریافت می کنند که به آنها کمک می کند تا در جامعه خود و در نهایت جهان مشارکت کنند. آینده با UTA ایمن است.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه تگزاس در آرلینگتون اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.