Tsinghua University

چین

Tsinghua University, Beijing China (Mainland)

0

رتبه دانشگاه

مورد تایید وزارت بهداشت

سطح الف وزارت علوم (ممتاز)

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه چینهوا در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه چینهوا را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

دانشگاه چینهوا

به مقاله‌ای دربارهٔ دانشگاه تسینگ‌هوا خوش آمدید. اگر به دنبال دانشگاهی با تاریخچهٔ پرافتخار، شبکه‌ای از فارغ‌التحصیلان معروف و فرصت‌های تحصیلی چشم‌گیر هستید، دانشگاه تسینگ‌هوا ممکن است انتخاب مناسبی برای شما باشد. در این مقاله، به تحلیل تاریخچهٔ دانشگاه تسینگ‌هوا، شناسایی فارغ‌التحصیلان برجسته، نقاط قوت و ضعف احتمالی این دانشگاه، و دلایلی که ممکن است شما را به انتخاب این دانشگاه برای تحصیل و تجربهٔ موفق در زمینهٔ آموزش و پژوهش ترغیب کند، پرداخته‌ایم. **تاریخچهٔ با افتخار:** دانشگاه تسینگ‌هوا با تاریخچهٔ بلندی که به عقده‌های انقلاب فرهنگی و تجدیدنظر در آموزش عالی از سال‌های ۱۹۱۱ تاکنون بازمی‌گردد، به عنوان یکی از موسسات برتر آموزشی جهان شناخته می‌شود. **فارغ‌التحصیلان مهم:** دانشگاه تسینگ‌هوا با تولید فارغ‌التحصیلان برجسته در حوزه‌های مختلف از علوم پایه تا مهندسی و تکنولوژی، به عنوان یکی از مراجع اصلی در زمینهٔ آموزش و پژوهش‌های پیشرفته شناخته می‌شود. نام‌آورانی همچون “تشنگ شانفو”، مهندس برجسته، و “تژانگ هان‌تائو”، فیزیک‌دان نوبل‌آور، از جمله فارغ‌التحصیلان این دانشگاه محسوب می‌شوند. **نقاط قوت و امکانات:** ۱. **تمرکز بر تحقیقات و نوآوری:** دانشگاه تسینگ‌هوا با تأکید بر تحقیقات پیشرفته و توسعهٔ فناوری، فرصتی مناسب برای تجربهٔ عمیق در زمینهٔ پژوهش و نوآوری به دانشجویان ارائه می‌دهد. ۲. **شبکهٔ فارغ‌التحصیلان قوی:** ارتباط برقرار با فارغ‌التحصیلان تسینگ‌هوا به دانشجویان فرصت تجربهٔ شبکه‌سازی و ارتباط با افراد موفق را می‌دهد. ۳. **برنامه‌های تحصیلی تنوع‌پذیر:** با ارائه بیش از ۱۰۰ برنامهٔ تحصیلی در مقاطع مختلف، دانشگاه تسینگ‌هوا به دان شجویان فرصت انتخاب رشتهٔ متناسب با علاقه‌ها و هدف‌هایشان را می‌دهد. **تصمیم‌گیری هوشمندانه:** در انتخاب دانشگاه برای تحصیل، لازم است به مزایا و معایب ممکن توجه کنید. محیط زندگی، زبان مورد استفاده، و هزینه تحصیل ممکن است در تصمیم‌گیری تأثیرگذار باشند. با در نظر گرفتن اهداف شخصی، میزان علاقه به رشته و نیازهای زندگی، تصمیم هوشمندانه‌ای برای انتخاب دانشگاه تسینگ‌هوا بگیرید.

تعداد دانشجویان دانشگاه چینهوا

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه چینهوا

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه چینهوا

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه چینهوا بیشتر بدانیم:

دانشگاه چینهوا: دانشجویانی که به دنبال برنامه های عالی مهندسی و علوم کامپیوتر هستند، نیازی به نگاهی به دانشگاه Tsinghua در پکن ندارند، که از سال 2015 به عنوان یکی از بهترین های جهان برای هر دو رشته رتبه بندی شده است. دانشگاه Tsinghua در سال 1911 به دلیل شورش بوکسور ضد استعماری، که 30 میلیون دلار آمریکا به عنوان مجازات بود، در سال 1911 تأسیس شد. در سال 1909، رئیس جمهور تئودور روزولت با کنگره مذاکره کرد و این مبلغ را کاهش داد، با این که پول باقی مانده برای بورس های تحصیلی دانشگاه برای دانشجویان چینی برای تحصیل در ایالات متحده اختصاص یافته است. دانشگاه Tsinghua به عنوان یک مدرسه مقدماتی برای سفرهای دانشجویان در خارج از کشور تأسیس شد. امروز، شعار Tsinghua از "خود نظم و تعالی" آن را بسیار دور کرده است. بیشتر رتبه بندی های دانشگاه Tsinghua را در بین بهترین دانشگاه های چین قرار می دهد و فارغ التحصیلان مشهور شامل خود رئیس جمهور شی جینپینگ است که در سال 1979 با مدرک مهندسی شیمی فارغ التحصیل شده است. تونی بلر، هنری کیسینجر و بیل کلینتون از جمله مهمانان برجسته ای هستند که در آنها صحبت کرده اند tsinghua این دانشگاه از نظر دانشگاهی در 20 مدرسه و 57 بخش تشکیل شده است که طیف گسترده ای از موضوعات از جمله علوم، مهندسی، هنر و ادبیات، علوم اجتماعی، پزشکی را پوشش می دهد. کالج Xinya در سال 2014 به عنوان کالج هنرهای لیبرال مسکونی مدرسه به عنوان بخشی از مجموعه ای از اصلاحات برای آموزش کارشناسی تأسیس شد. بر خلاف سایر دانشجویان Tsinghua که باید پس از ثبت نام، یک رشته اصلی خاص را انتخاب کنند، دانشجویان Xinya می توانند رشته های خود را در پایان سال اول سال اول خود اعلام کنند. پردیس دانشگاه Tsinghua در شمال غربی پکن، در منطقه Haidian، در محل سابق چینگ واقع شده است. باغ سلطنتی سلطنتی. به همین ترتیب، محوطه سازی به سبک چینی و همچنین ساختمانهای سنتی را حفظ می کند، اگرچه بسیاری از ساختمانهای آن از نظر غربی نیز به سبک غربی هستند و این میراث آمریکایی آن را منعکس می کند. Tsinghua مانند بایگانی خود، به دلیل داشتن یکی از زیباترین پردیس های دانشگاهی شناخته شده است. در محوطه دانشگاه، دانشجویان خود را بیش از مطالعه دانشگاهی اشغال می کنند (گرچه بارهای سنگین کار به معنای مطالعه همیشه اولویت است). بیش از 110 باشگاه و انجمن دانشجویی وجود دارد که علایق مانند علم و فناوری، بهداشت و تناسب اندام، علوم انسانی، هنر و رفاه عمومی را پوشش می دهند. دانشجویان در خارج از کشور به ویژه با حضور بسیاری از برنامه های فوق برنامه مانند احزاب خوش آمدید، احزاب سال نو، احزاب فارغ التحصیلی و بازدید از نقاط دیدنی فرهنگی و تاریخی، به تفریح ​​تشویق می شوند.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه چینهوا اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.