UCB: University of California, Berkeley

ایالات متحده

University of California, Berkeley (UCB), Berkeley United States

0

رتبه دانشگاه

مورد تایید وزارت بهداشت

سطح الف وزارت علوم (ممتاز)

دانشگاه کالیفرنیا، برکلی (UCB)

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه کالیفرنیا، برکلی (UCB) در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه کالیفرنیا، برکلی (UCB) را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

شرایط اخذ پذیرش دانشگاه کالیفرنیا، برکلی (UCB):

معدل
14+
GMAT
690+
EN
IELTS
7+
EN
TOEFL
90+
EN
GRE
320+

شرایط اخذ پذیرش دانشگاه کالیفرنیا، برکلی (UCB) در مقطع کارشناسی:

معدل دبیرستان
14+
SAT
1340+
EN
IELTS
6+
EN
TOEFL
80+

دانشگاه کالیفرنیا، برکلی (UCB)

به مقاله‌ای دربارهٔ دانشگاه کالیفرنیا، برکلی (UCB) خوش آمدید. اگر به دنبال تحصیل در یکی از دانشگاه‌های برجسته جهان با تاریخچهٔ تحصیلاتی فرهنگی غنی و امکانات علمی برجسته هستید، دانشگاه کالیفرنیا، برکلی یک انتخاب ممتاز برای شما می‌تواند باشد. در این مقاله، به شما نگاهی خواهیم داشت به تاریخچهٔ ارزشمند، فارغ‌التحصیلان مشهور، نقاط قوت و ضعف احتمالی این دانشگاه، و دلایلی که ممکن است شما را به سمت انتخاب دانشگاه کالیفرنیا، برکلی سوق دهند. **تاریخچهٔ بزرگ:** تأسیس دانشگاه کالیفرنیا، برکلی در سال ۱۸۶۸، نشان از تاریخچهٔ بلند و مفتخرانه‌ای دارد. این دانشگاه با تأکید بر اصول آزادی علمی و نوآوری، به مرور زمان به یکی از مراکز پیشرو در تحقیقات و آموزش در جهان تبدیل شده است. **فارغ‌التحصیلان برجسته:** فارغ‌التحصیلان دانشگاه کالیفرنیا، برکلی به عنوان شخصیت‌های برجسته در حوزه‌های متعددی شناخته می‌شوند. اسامی همچون “جان ف. کندی”، رئیس‌جمهور سابق آمریکا، و “وانی جونز”، نویسنده و فعال اجتماعی، نمونه‌هایی از این فارغ‌التحصیلان برجسته هستند. **نقاط قوت جذابیتی:** ۱. **تحقیقات و نوآوری:** دانشگاه کالیفرنیا، برکلی با تأسیس مراکز تحقیقاتی متعدد و همکاری‌های بین‌المللی، دانشجویان را در زمینه‌های پیشرفته علمی و تحقیقاتی تشویق می‌کند. ۲. **محیط زندگی:** با واقعیت جغرافیایی در کالیفرنیا، دانشگاه امکان دسترسی به فرهنگ، هنر، و فعالیت‌های طبیعی را به دانشجویان ارائه می‌دهد. ۳. **ارتباط با صنعت:** به عنوان یکی از دانشگاه‌های پیشرو در زمینه فناوری و نوآوری، دانشگاه کالیفرنیا، برکلی ارتباطات ویژه‌ای با صنعت دارد. **تصمیم‌گیری هوشمندانه:** با اینکه دانشگاه کالیفرنیا، برکلی دارای فرصت‌ها و نقاط قوت بسیاری است، اما نباید از چالش‌ها و ا حتمالاتی که ممکن است به همراه داشته باشد، غافل شوید. هزینه‌های زندگی در کالیفرنیا ممکن است به عنوان یک ملاحظه مالی در نظر گرفته شود و رقابت در بخش ورودی نیز ممکن است چالش‌آفرین باشد. انتخاب دانشگاه کالیفرنیا، برکلی نیازمند ارزیابی دقیق تمامی جنبه‌ها است. با توجه به اهداف و تمایلات خود، تصمیمی هوشمندانه بگیرید.

تعداد دانشجویان دانشگاه کالیفرنیا، برکلی (UCB)

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه کالیفرنیا، برکلی (UCB)

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه کالیفرنیا، برکلی (UCB)

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه کالیفرنیا، برکلی (UCB) بیشتر بدانیم:

دانشگاه کالیفرنیا، برکلی (UCB): دانشگاه کالیفرنیا، برکلی (UCB) که در سال 1868 تأسیس شد، یک دانشگاه تحقیقاتی عمومی و موسسه پرچمدار ده دانشگاه تحقیقاتی وابسته به سیستم دانشگاه کالیفرنیا است. برکلی یکی از 14 عضو موسس انجمن دانشگاه های آمریکا است و محل زندگی برخی از موسسات تحقیقاتی مشهور جهان، از جمله موسسه تحقیقات علوم ریاضی و آزمایشگاه علوم فضایی است. فارغ التحصیلان، دانشکده ها و محققان برکلی شامل 99 برنده جایزه نوبل، 23 برنده جایزه تورینگ و 14 برنده جایزه پولیتزر هستند. عضو دانشکده J. R. Oppenheimer، پروژه منهتن را برای ایجاد اولین بمب اتمی هدایت کرد، در حالی که ارنست لارنس، برنده جایزه نوبل برکلی، سیکلوترون را اختراع کرد، که از طریق آن دانشمندان UC برکلی و محققان 16 عنصر شیمیایی جدول دوره ای را کشف کردند. اما، به عنوان اولین دانشگاه تمام برنامه درسی در کالیفرنیا، به سرعت در پیشگویی های برجسته خود به دست آورد. در اوایل دهه 1940، این رشد قابل ملاحظه ای بود و فقط در رده دوم هاروارد قرار گرفت. در طی این دهه، برکلی از طریق آزمایشگاه تابش خود اعتبار بیشتری کسب کرد، که در این پروژه نقش مهمی برای توسعه یک بمب اتمی داشت. در دهه شصت، برکلی به لطف جنبش گفتار آزاد سال 1964 و مخالفت پردیس با جنگ ویتنام، شهرت جهانی را برای فعالیت دانشجویی به دست آورد. در سال 1969، فرماندار آن زمان کالیفرنیا، رونالد ریگان، پردیس برکلی را "پناهگاهی برای هواداران کمونیست، معترضین و انحرافات جنسی" خواند، هرچند که دانشجویان امروزی از نظر سیاسی معتدل تر هستند. پردیس برکلی تقریباً 1،232 هکتار از منطقه خلیج سانفرانسیسکو را شامل می شود که بسیاری از ساختمانهای سبک Beaux-Arts آن به عنوان نقاط دیدنی تاریخی کالیفرنیا شناخته می شوند. سه چهارم از 40،000 دانش آموز آن دانش آموختگان هستند و در محوطه های پر جنب و جوش و پر جنب و جوش، در محوطه دانشگاه زندگی می کنند. بیشتر دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد در سالن های مسکونی زندگی می کنند، جایی که می توانند با هم دوست شوند، در یک محیط امن طراحی و بازی کنند که برای تقویت تجربه دانشگاهی از طریق فرهنگ مراقبت طراحی شده است. همچنین تعاونی های دانشجویی و تعاونی های مسکن غیر انتفاعی برای دانشجویان برکلی وجود دارد که بیش از 1300 دانش آموز در 17 خانه و سه تعاونی آپارتمان در محوطه دانشگاه برکلی زندگی می کنند. دانش آموزان می توانند ورزش کنند و به باشگاه ها و جوامعی بپیوندند که هر علاقه قابل تصور را به خود اختصاص دهند. در محوطه دانشگاه، دانشجویان می توانند از سالن علوم لارنس بازدید کنند، ورزش را در ورزشگاه یادبود تازه بازسازی شده کالیفرنیا تماشا کنند، یک کنسرت ظهر برگزار کنند یا از طریق Sproul Plaza، قلب اجتماعی پردیس برکلی قدم بزنند.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه کالیفرنیا، برکلی (UCB) اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.