UCSC: Universidad Católica de la Santísima Concepción

شیلی

Campus San Andrés, Concepción Chile

0

رتبه دانشگاه

دانشگاه کاتولیک مقدس کنسپسیون (UCSC)

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه کاتولیک مقدس کنسپسیون (UCSC) در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه کاتولیک مقدس کنسپسیون (UCSC) را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

دانشگاه کاتولیک مقدس کنسپسیون (UCSC)

تعداد دانشجویان دانشگاه کاتولیک مقدس کنسپسیون (UCSC)

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه کاتولیک مقدس کنسپسیون (UCSC)

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه کاتولیک مقدس کنسپسیون (UCSC)

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه کاتولیک مقدس کنسپسیون (UCSC) بیشتر بدانیم:

دانشگاه کاتولیک مقدس کنسپسیون (UCSC): Universidad Católica de la Santísima Concepción (UCSC) در تاریخ 10 ژوئیه 1991 با دستور اسقف مجمع الجزایر سانتیما کانسپی، آنتونیو مورنوو کازامیتجانا تأسیس شد. ما یک مؤسسه آموزش عالی کلیسای کاتولیک، عضو شورای مدرس دانشگاه های شیلی هستیم که توسط کمیسیون ملی اعتباربخشی معتبر است. دانشگاه ما با داشتن حرفه ای عمومی و شخصیت اخلاقی و اجتماعی قوی، در سال 1991 به عنوان ادامه کار تأسیس شد که Pontificia Universidad Católica de Chile در اوایل سال 1970 در شهر Talcahuano توسعه یافت. UCSC در منطقه Biobio واقع شده است. که تقریباً 500 کیلومتری جنوب سانتیاگو است. این دومین منطقه مهم کشور در مورد جمعیت و همچنین توسعه صنعتی و تولیدی است. UCSC دارای دو پردیس دانشگاه در شهر Concepción است، در حالی که موسسه فناوری آن دارای شاخه هایی در سه استان منطقه Biobio و همچنین در استان منطقه محلول است. UCSC با فعالیت های تحقیقاتی و تدریس خود به واقعیت محلی و ملی پاسخ می دهد. جامعه UCSC بیش از 15،000 قوی است، از جمله دانشجویان، دانشکده ها و کارمندان اداری. این هفت دانشکده (حقوق، علوم، آموزش، مهندسی، پزشکی، مدیریت تجارت و ارتباطات، تاریخ و علوم اجتماعی) یک انستیتوی الهیات و یک مؤسسه فناوری است. با یک چشم انداز مسیحی، اختصاص داده شده به آموزش جامع، و همچنین تولید دانش و انتقال، در ارتباط دائمی با محیط خود به منظور کمک به توسعه جامعه محلی و ملی. آموزش حرفه ای و فنی ارائه شده توسط UCSC به ملاقات نیازهای تولیدی و توسعه منطقه Biobio و کشور. هفت دانشکده، انستیتوی الهیات و انستیتوی فناوری که دانشگاه را تشکیل می دهند، تدریس کارشناسی را در هشت حوزه انضباطی ارائه می دهند: علوم طبیعی، آموزش، علوم انسانی، علوم اجتماعی، علوم بهداشتی، قانون، مدیریت و تجارت، شکل گیری فنی و مهندسی. چندین برنامه تحصیلات تکمیلی در زمینه های مختلف تحصیلی. هدف آنها ارائه آموزش مداوم به متخصصان و همچنین کمک به توسعه تحقیقات است. جستجوی در UCSC ترجیحاً یک رویکرد چند رشته ای توسعه یافته است، با هدف پاسخ به مشکلات مختلفی که جامعه ما ارائه می دهد. این دانشگاه زمینه های اولویت را برای تحقیق تعریف کرده است، و برای این منظور، مراکز پیشرفته تخصصی را که به طور قاطع در تولید دانش نقش دارد: مرکز تحقیقات تنوع زیستی و محیط های پایدار (Centro de Investigación en BioDiversidad y Sustentables) - CIBAS) و کمک کرده است. مرکز تحقیقات در آموزش و توسعه (Centro de Investigación en Trainingación y Desarrollo - Ciede) .UCSC از طریق تعامل دائمی که به نفع بازخورد متقابل دانش و تجربیات است، با بازیگران مختلف جامعه ما رابطه نزدیکی برقرار می کند. این دانشگاه در بیش از 65 کشور جهان با موسسات در بیش از 65 کشور جهان توافق های مبادله دانشگاهی دارد. اطلاعات بیشتر www.ucsc.cl

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه کاتولیک مقدس کنسپسیون (UCSC) اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.