UCSD: University of California, San Diego

ایالات متحده

University of California, San Diego (UCSD), San Diego United States

0

رتبه دانشگاه

مورد تایید وزارت بهداشت

سطح الف وزارت علوم (ممتاز)

دانشگاه کالیفرنیا، سن دیگو (UCSD)

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه کالیفرنیا، سن دیگو (UCSD) در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه کالیفرنیا، سن دیگو (UCSD) را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

شرایط اخذ پذیرش دانشگاه کالیفرنیا، سن دیگو (UCSD):

معدل
14+
GMAT
668+
EN
IELTS
7+
EN
TOEFL
85+

شرایط اخذ پذیرش دانشگاه کالیفرنیا، سن دیگو (UCSD) در مقطع کارشناسی:

معدل دبیرستان
14+
SAT
1390+
EN
IELTS
7+
EN
TOEFL
83+

دانشگاه کالیفرنیا، سن دیگو (UCSD)

به دانشگاه کالیفرنیا، سن دیگو (UCSD) خوش آمدید! در این مقاله، با تاریخچه‌ی گسترده، فارغ‌التحصیلان برجسته و مزایای انتخاب این دانشگاه برای تحصیل آشنا خواهید شد. اطلاعات ارائه شده به شما در تصمیم‌گیری برای انتخاب دانشگاه مناسب به عنوان مقصد تحصیلی کمک خواهد کرد. **تاریخچه‌ی گسترده:** دانشگاه کالیفرنیا، سن دیگو با تاریخچه‌ی پویا و گسترده، به عنوان یکی از موسسات برجسته و مورد ترجیح در زمینه تحصیلات عالی شناخته می‌شود. از زمان تأسیس در دهه ۱۹۶۰، دانشگاه به سرعت به یک مرکز تحصیلاتی و تحقیقاتی معتبر تبدیل شده است. **فارغ‌التحصیلان برجسته:** دانشگاه کالیفرنیا، سن دیگو با فارغ‌التحصیلانی همچون سوزان ساران‌چا، برنده جایزه نوبل شیمی، و ریچارد بیتس، مهندس معروف، به عنوان یکی از نخبه‌های جهانی در زمینه‌های مختلف تحصیلاتی مشهور است. **مزایای تحصیل در دانشگاه کالیفرنیا، سن دیگو:** ۱. **محیط تحصیلی متمایز:** با دارا بودن فضاهای آموزشی و تحقیقاتی پیشرفته، دانشگاه به دانشجویان فرصتی مناسب برای تجربه تحصیل در محیطی پویا و متنوع می‌دهد. ۲. **شبکه تحقیقاتی گسترده:** ارتباط نزدیک با صنعت و مؤسسات تحقیقاتی معتبر، به دانشجویان فرصت‌های منحصر به فرد در حوزه تحقیقات و کارآفرینی ارائه می‌کند. ۳. **موقعیت جغرافیایی ممتاز:** قرار گرفتن در شهر سن دیگو، با امکانات فرهنگی، اقتصادی و علمی بسیار مناسب، به دانشجویان تجربه‌ی کاملی از زندگی دانشگاهی و شهری را ارائه می‌کند. **تصمیم‌گیری هوشمندانه:** دانشگاه کالیفرنیا، سن دیگو با تاریخچه‌ی معتبر، ارتباطات صنعتی قوی و محیط تحصیلی پویا، به عنوان یکی از گزینه‌های جذاب تحصیلی در آمریکا شناخته می‌شود. با ارزیابی دقیق مزایا و معایب، اهداف و تطلعات خود، انتخاب دانشگاه مناسب امری حیاتی است که نیازمند تأمل و اطلاعات کافی می‌باشد.

تعداد دانشجویان دانشگاه کالیفرنیا، سن دیگو (UCSD)

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه کالیفرنیا، سن دیگو (UCSD)

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه کالیفرنیا، سن دیگو (UCSD)

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه کالیفرنیا، سن دیگو (UCSD) بیشتر بدانیم:

دانشگاه کالیفرنیا، سن دیگو (UCSD): براساس نسخه 2018 رتبه بندی دانشگاه جهانی QS، دانشگاه کالیفرنیا، سن دیگو (همچنین به عنوان UC San Diego شناخته می شود)، یکی از 20 دانشگاه برتر ایالات متحده است. هفتمین قدیمی از 10 پردیس که شامل دانشگاه کالیفرنیا است، UC San Diego در حدود 22،700 دانشجوی کارشناسی ارشد و 6،300 دانش آموخته است. این دانشگاه به شش دانشکده مختلف مسکونی و همچنین سه مدرسه تحصیلات تکمیلی و دو دانشکده پزشکی حرفه ای تقسیم شده است. این محوطه دانشگاه توسط بیش از ده ها پروژه هنری عمومی تزئین شده است و برخلاف سایر موسسات ایالت کالیفرنیا، نگاهی متمایز به دانشگاه ارائه می دهد. دانشگاه کالیفرنیا سن دیگو در محله La Jolla در شمال سن دیگو، کالیفرنیا واقع شده است، جایی که در آن این هم مرز با جوامع La Jolla Shores، Torrey Pines و University City است. پردیس اصلی شامل 761 ساختمان است که 1،152 هکتار عظیم را اشغال می کند، و ذخایر طبیعی حدود 889 هکتار را در بر می گیرد. حدود 37000 دانش آموز در UC San Diego شرکت می کنند، که سهم شیر از آن دانشجویان کارشناسی ارشد است و این مدرسه بیش از 200 برنامه مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ارائه می دهد. منشأ UC سن دیگو به اوایل قرن بیستم باز می گردد و تأسیس موسسه اقیانوس شناسی اسکریپس، اولین مرکز علوم دریایی دائمی در نیمکره غربی و پیشگام در تئوری تغییرات آب و هوا است. UC San Diego یک دانشگاه تحقیقاتی عمومی است که در شش دانشکده مسکونی مقطع کارشناسی، پنج بخش دانشگاهی (هنر و علوم انسانی، علوم بیولوژیکی، مهندسی، علوم فیزیکی و علوم اجتماعی) و پنج دانشکده فارغ التحصیل و حرفه ای (دانشکده مدیریت RADY، موسسه اسکریپس از موسسه اسکریپت، سازماندهی شده است. اقیانوس شناسی، دانشکده سیاست و استراتژی جهانی، دانشکده پزشکی UC سن دیگو و دانشکده داروسازی و علوم دارویی Skaggs). UC San Diego در پنج دانشگاه برتر برتر جهان در جهان رتبه بندی شده است و از کارمندان دانشگاهی فعلی آن، 29 نفر به آکادمی ملی مهندسی، 70 تا آکادمی ملی علوم، 45 تا انستیتوی پزشکی انتخاب شده اند 110 به آکادمی هنر و علوم آمریکا. دانشجویان می توانند در کلیه فعالیت های فرهنگی، باشگاه ها، جوامع و ورزش هایی که از دانشگاه برتر ایالات متحده انتظار دارید، درگیر شوند. بیش از 550 سازمان دانشجویی و 38 سازمان ملی و محلی یونانی در پردیس برگزار می شود که 20 درصد از دانشجویان به برادران و سران پیوسته اند. نکات برجسته زندگی دانشجویی شامل مرکز قیمت (PC)، یک مرکز اجتماعی شامل چندین رستوران، کتابفروشی مرکزی، سینما و فضای اداری است. Ché Café یک تعاونی کارگر دانشجویی، مرکز اجتماعی و کافه وگان است که همچنین یک مکان برجسته موسیقی زیرزمینی است. در گذشته، گروههایی از جمله Green Day، Bon Iver و Bright Eyes در اینجا بازی کرده اند.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه کالیفرنیا، سن دیگو (UCSD) اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.