UFC: Universidade Federal do Ceará

برزیل

Universidade Federal do Ceará (UFC), Fortaleza Brazil

0

رتبه دانشگاه

مورد تایید وزارت بهداشت

سطح ب وزارت علوم (خوب)

دانشگاه فدرال سئارا (UFC)

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه فدرال سئارا (UFC) در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه فدرال سئارا (UFC) را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

دانشگاه فدرال سئارا (UFC)

تعداد دانشجویان دانشگاه فدرال سئارا (UFC)

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه فدرال سئارا (UFC)

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه فدرال سئارا (UFC)

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه فدرال سئارا (UFC) بیشتر بدانیم:

دانشگاه فدرال سئارا (UFC): در دسامبر سال 1954 تأسیس شد و در 25 ژوئن سال بعد تأسیس شد، دانشگاه فدرال Ceará رهبر برنامه های تحقیقات علمی و دسترسی در ایالت Ceará شد. دانشکده آن شامل 2،196 استاد است - 1735 نفر از آنها استاد دکترا هستند و 351 نفر از آنها اساتید MSC هستند. همچنین، کارکنان از 3،402 کارمند فنی و اداری تشکیل شده اند که شامل کارمندان تسهیلات بیمارستان است. Universidade Federal do Ceará (UFC) به عنوان یکی از بهترین موسسات دولتی فدرال آموزش عالی برزیل شناخته می شود. امروز، UFC به عنوان یک میهن مهم علمی و فرهنگی مردم از Ceará، کمک به ارتقاء توسعه اجتماعی و اقتصادی در برزیل می کند. برنامه های آن بین چهار مرکز (علوم، علوم کشاورزی، علوم انسانی و فناوری)، پنج دانشکده (حقوق ؛ آموزش ؛ اقتصاد، مدیریت، علوم محرک و حسابداری ؛ داروخانه، دندانپزشکی و پرستاری و پزشکی) و چهار توزیع می شود. مؤسسات (علوم دریایی و فرهنگ و هنر، UFC مجازی، تربیت بدنی و ورزش). در صورتی که دانش آموزان را برای مشاغل حرفه ای واجد شرایط می کنند، UFC با چالش حتی بیشتر در تولید و تبادل دانش که نیازهای جامعه امروز را برآورده می کند، روبرو است. به منظور برآورده کردن این چالش، UFC 117 برنامه کارشناسی را برای نزدیک به 30،000 دانشجو ارائه می دهد. در UFC، تقریبا 7000 دانشجو که در برنامه های تحصیلات تکمیلی ثبت نام کرده اند با هدف گسترش تخصص کارشناسی خود هستند. این دانشجویان بین 79 برنامه کارشناسی ارشد و 50 برنامه دکترا توزیع می شوند. در ایالت Ceará، UFC به لطف اتخاذ سیاست های با بودجه تحقیق، موقعیت پیشرو در تولید علمی را به دست آورده است. این دانشگاه علاوه بر تحریک توسعه حدود 250 گروه تحقیقاتی در چندین زمینه مختلف دانش، هزاران بورس تحصیلی تحقیقاتی را اعطا می کند. UFC تجربه زیادی در برنامه های همکاری و مبادله بین المللی با دانشگاه های خارجی و انواع دیگر موسسات خارجی دارد. در حال حاضر 203 توافق نامه با دانشگاه ها از 28 کشور مختلف را حفظ می کند. چنین کار شدید به اعضای هیئت علمی اجازه داده است تا آموزش های پیشرفته آموزشی برجسته ای را بدست آورند و وسیله ای برای تبادل اطلاعات علمی و فناوری نیز فراهم کرده است. در حال حاضر، توافق نامه های همکاری بسیاری از حوزه های مختلف دانش را در بر می گیرد، امکان تماس بین گروه های تحقیقاتی، ارائه وسیله ای برای بهبود برنامه های تحصیلات تکمیلی و ترویج تبادل دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد و همچنین اعضای هیئت علمی را فراهم می کند.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه فدرال سئارا (UFC) اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.