UniME: University of Messina

ایتالیا

Universita' degli Studi di Messina, Messina Italy

0

رتبه دانشگاه

مورد تایید وزارت بهداشت

سطح ب وزارت علوم (خوب)

دانشگاه مسینا

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه مسینا در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه مسینا را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

دانشگاه مسینا

تعداد دانشجویان دانشگاه مسینا

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه مسینا

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه مسینا

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه مسینا بیشتر بدانیم:

دانشگاه مسینا: دانشگاه مسینا (Unime) در سیسیل، در شهر مسینا واقع شده است. در سال 1548 تأسیس شد و یکی از قدیمی ترین دانشگاه های ایتالیا است. Unime از یک سنت دیرینه به عنوان یک نیروی محرک در منطقه مدیترانه برخوردار است و به شدت متعهد به رشد است که در سیاست بین المللی و گسترش آن مشهود است. این یک مؤلفه بین المللی قوی، با توافق های سراسر جهان است. برنامه های تبادل، برنامه های درجه دو و درجه مشترک همه بخشی از فرصت های بین المللی در دسترس دانشجویان است. به دلیل سیستم انتقال اعتبار اروپا، دانشجویان ممکن است در هنگام تحصیل در خارج از کشور، اعتبار کسب کرده و امتحانات خود را انجام دهند. این دانشگاه دارای 12 بخش، 94 برنامه درجه شامل 12 تدریس به زبان انگلیسی است. 15 دکتری وجود دارد برنامه ها، 21 مدرک کارشناسی ارشد 1 ساله حرفه ای. Unime در حال حاضر جمعیت دانشجویی بیش از 15000 دانشجو دارد که از 70 کشور مختلف به دست می آید. 1100 استاد وجود دارد، از جمله 16 کشور از کشورهای خارجی. برنامه های مدرک تدریس شده به زبان انگلیسی به شرح زیر است: 1) برنامه مدرک تک چرخه شش ساله در پزشکی و جراحی ؛ 2) مدرک لیسانس مهندسی عمران 3) مدرک لیسانس در تجزیه و تحلیل داده ها 4) لیسانس علوم سیاسی و روابط بین الملل 5) مدرک کارشناسی ارشد در علوم شناختی و نظریه ارتباطات ؛ 6) مدرک کارشناسی ارشد مهندسی و علوم کامپیوتر ؛ 7) مدرک کارشناسی ارشد در فیزیک ماده متراکم ؛ 8) مدرک کارشناسی ارشد در علوم ژئوفیزیکی و ریسک لرزه ای ؛ 9) مدرک کارشناسی ارشد در علوم داده 10) استاد حرفه ای در بانکداری و امور مالی. 11) استاد حرفه ای در مدیریت مواد غذایی، کیفیت و بین المللی 12) کارشناسی ارشد حرفه ای در مدیریت هواپیمایی و تنظیم برنامه های مدرک صنعت هواپیمایی توسط اساتید دارای مهارت و دارای تجربه بین المللی گسترده آموزش داده می شود، آنها شغلی گرا هستند و دانشجویان امکان اجرای کارآموزی را دارند در ایتالیا یا خارج از کشور.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه مسینا اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.