United International University

بنگلادش

UIU Permanent Campus, Dhaka Bangladesh

0

رتبه دانشگاه

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه بین المللی متحد در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه بین المللی متحد را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

دانشگاه بین المللی متحد

تعداد دانشجویان دانشگاه بین المللی متحد

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه بین المللی متحد

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه بین المللی متحد

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه بین المللی متحد بیشتر بدانیم:

دانشگاه بین المللی متحد: دانشگاه بین المللی یونایتد یک دانشگاه خصوصی است که توسط دولت جمهوری خلق بنگلادش و کمیسیون کمک های مالی دانشگاه (UGC) تأیید شده است. دانشگاه بین المللی با حمایت و حمایت سخاوتمندانه گروه متحد، یک کنگلومرا بسیار موفق در زمینه های تجاری متنوع تأسیس می شود. در بنگلادش. ویزیت: چشم انداز UIU تبدیل شدن به مرکز تعالی در آموزش، یادگیری و تحقیق در منطقه آسیای جنوبی است. مأموریت: مأموریت UIU ایجاد منابع انسانی عالی با روشنفکرانه، خلاق، فنی، اخلاقی و عملی است مهارت هایی برای خدمت به جامعه، صنعت و منطقه. ما این کار را با توسعه روابط یکپارچه، تعاملی، درگیر و دلسوز بین معلمان، دانش آموزان، سرپرستان و کارفرمایان انجام می دهیم. برای تحقق این مأموریت و چشم انداز، اهداف UIU به شرح زیر است: ارائه وضعیت هنر و آموزش استاندارد به عنوان آمادگی برای مطالعات عالی یا اشتغال آینده در مواضع مسئولیت در سراسر جهان از سازمان های فناوری اطلاعات و ارتباطات، تجارت، اجتماعی و عمومی. برای دستیابی به آموزش بین المللی در بنگلادش و توسعه فارغ التحصیلان ما تا استاندارد بین المللی از طریق دریافت اعتباربخشی نهادهای معتبر معتبر بین المللی. برای استفاده از تکنیک های آموزشی مدرن و فناوری به بهترین مزیت، به منظور تقویت و غنی سازی دستاوردهای دانش آموزان از تحصیلات و تحصیلات خود اهداف شغلی و همچنین توسعه اقتصادی و اجتماعی کشور. برای ایجاد برنامه های مدرک مشترک با دانشگاه های مختلف مشهور ایالات متحده، انگلیس، کانادا و استرالیا برای تسهیل آموزش با کیفیت و همچنین در دسترس قرار دادن مدرک های خارجی در هنگام ماندن در بنگلادش در یک بنگلادش هزینه مقرون به صرفه. برای فراهم کردن فرصت های آموزشی برای افرادی که قبلاً مشغول به کار هستند یا مشغول تجارت هستند و به آنها اجازه می دهد برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد را بدون قطع شغل خود و بدون هیچ گونه سازش در آموزش با کیفیت دنبال کنند. اختلال در پیشرفت فکری آنها. برای استفاده از فناوری اطلاعات در کلیه مراحل دانشگاهی و همچنین اداری برنامه دانشگاه برای اطمینان از جریان رایگان و شفاف اطلاعات. اهداف.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه بین المللی متحد اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.