Universidad Alberto Hurtado

شیلی

Main Campus, Santiago Chile

0

رتبه دانشگاه

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه آلبرتو هورتادو در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه آلبرتو هورتادو را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

دانشگاه آلبرتو هورتادو

تعداد دانشجویان دانشگاه آلبرتو هورتادو

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه آلبرتو هورتادو

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه آلبرتو هورتادو

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه آلبرتو هورتادو بیشتر بدانیم:

دانشگاه آلبرتو هورتادو: Universidad Alberto Hurtado (UAH) در سال 1997 توسط انجمن عیسی بنا شد تا برنامه های تحقیق و تحصیلات تکمیلی ایجاد شده توسط انستیتوی آموزه و مطالعات اجتماعی آمریکای لاتین (ILADES)، مرکز توسعه تحقیقات و آموزش (CIDE) و روبرتو بلارمینو را تهیه کند. بنیادی که در اواسط دهه 60 تأسیس شد. UAH در یک محله حفظ تاریخی با معماری قدمت آن از اوایل قرن بیستم واقع شده است. پردیس Universidad Alberto Hurtado در مرکز شهر سانتیاگو د شیلی واقع شده است. از زمان مأموریت تأسیس، UAH به عنوان یک موسسه با حرفه ای قوی برای خدمات عمومی تصور شده است. سهم آن در توسعه انسانی و ارتقاء یک جامعه عادلانه تر، چه در شیلی و چه در آمریکای لاتین، از طریق سطح عالی یک کار دانشگاهی، فکری و حرفه ای قابل مشاهده می شود، که با یک دیدگاه مسیحی، اومانیستی، کثرت گرا و یک اخلاق عمیق مشخص می شود و حس اجتماعی در حال حاضر UAH بیش از 4500 دانش آموز در 28 برنامه کارشناسی، 18 مدرک کارشناسی ارشد، 41 گواهینامه و یک برنامه دکترا در زمینه های مطالعه زیر ثبت نام کرده اند: علوم اجتماعی، علوم انسانی، فلسفه، آموزش، حقوق و روانشناسی. زبان اصلی آموزش در UAH اسپانیایی است. برای تکمیل یک ترم در UAH، دانش آموزان موظفند معادل اسپانیایی B1 یا چهار ترم اسپانیایی داشته باشند. UAH در طی سه یا چهار هفته یک برنامه اسپانیایی 48 ساعته فشرده ارائه می دهد، که توسط اساتید متخصص در آموزش اسپانیایی به زبان های غیر بومی سازماندهی شده است. یک برنامه اسپانیایی فشرده پیش از ترم نیز برای دانشجویان مبادله علاقه مند به بهبود مهارت زبان خود در دسترس است. اطلاعات بیشتری در مورد مراکز دانشکده در UAH در اینجا کسب کنید. پیشنهادات دانشگاهی UAH بر بین المللی سازی تمرکز دارد. این دانشگاه به طور فعال در شبکه های مختلف دانشگاهی از جمله انجمن دانشگاه های واگذار شده به شرکت عیسی در آمریکای لاتین و کارائیب (Ausjal) و بخش شیلی دانشگاه های کاتولیک شرکت می کند. UAH همچنین با چندین مؤسسه آمریکای شمالی متعلق به شبکه کالج ها و دانشگاه های Jesuit (AJCU) ارتباط نزدیکی دارد و بخشی از شبکه تعامل اجتماعی و داوطلبانه دانشگاه آمریکای لاتین (REDIVU) شد.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه آلبرتو هورتادو اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.