Universidad Anáhuac México

مکزیک

North Campus, Huixquilucan Mexico

0

رتبه دانشگاه

سطح ب وزارت علوم (خوب)

دانشگاه آناهواک جنوبی

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه آناهواک جنوبی در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه آناهواک جنوبی را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

شهریه و هزینه های تحصیل در دانشگاه آناهواک جنوبی

7,500 دلار
شهریه دانشجویان خارجی
7,500 دلار
شهریه دانشجویان بومی

شرایط اخذ پذیرش دانشگاه آناهواک جنوبی برای تحصیلات تکمیلی:

معدل کارشناسی
14+
IB
International Baccalaureat
37+

دانشگاه آناهواک جنوبی

تعداد دانشجویان دانشگاه آناهواک جنوبی

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه آناهواک جنوبی

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه آناهواک جنوبی

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه آناهواک جنوبی بیشتر بدانیم:

دانشگاه آناهواک جنوبی: با بیش از 50 سال تجربه، ما در Universidad Anáhuac México با یک دیدگاه کارآفرینی، نوآورانه و جهانی، توسعه افراد جدایی ناپذیر را دنبال می کنیم که از طریق تعهد آنها با دیگران فراتر می رود و جامعه را به روشی مثبت تغییر می دهد. Universidad Anáhuac México در 3 مکان برتر رتبه De Qs برای مکزیکو قرار دارد. ما توسعه افراد جدایی ناپذیر را با یک دیدگاه کارآفرینی، نوآورانه و جهانی دنبال می کنیم که به دلیل تعهد آنها با دیگران فراتر می رود و جامعه را به روشی مثبت تغییر می دهد. با دو پردیس، اصلی اصلی در West Edge of Mexico City و دیگری در جنوبی ترین قسمت آن، ما 45 مدرک لیسانس، 16 برنامه دکترا، 53 کارشناسی ارشد و دیپلم های مختلف گواهینامه، کارگاه ها و دوره ها را ارائه می دهیم. رشته های دانشگاهی اصلی برنامه های ما عبارتند از علوم بهداشتی، علوم حقوقی و اجتماعی، ارتباطات، معماری، طراحی و هنر، مهندسی، تجارت و گردشگری. الگوی آموزشی ما با رویکردی مبتنی بر صلاحیت، به پیشرفت جامع آموزش حرفه ای، آموزش انسانی و اجتماعی و تربیت فکری و معنوی دانش آموزان ما کمک می کند. فرد هسته اصلی الگوی آموزشی ما است، که با یک رویکرد نوآورانه، فرایند سازنده دانش آموز را با ابزارها و مواردی که به توسعه توانایی آنها در یادگیری نحوه یادگیری، حل مشکلات و توسعه ایده ها و پروژه ها کمک می کند، تأیید می کند. آنها می توانند یک ادغام موفق در نیروی کار امروز داشته باشند. تمام برنامه های ما برای ارائه پاسخ برای خواسته های امروز و خواسته های آینده، با تکیه بر وضعیت مطالب آموزشی هنری طراحی شده اند. اعضای هیئت علمی ما، که همه آنها دارای مطالعات عالی دانشگاهی و تجربه حرفه ای مربوطه هستند، دانش آموزان را در آموزش مداوم خود در طول دوره تحصیلات خود راهنمایی می کنند. فارغ التحصیلان ما ممکن است یک زندگی دانشگاهی منحصر به فرد داشته باشند، و آموزش شما را با یک پیشنهاد گسترده از کارگاه های هنری، ورزش، خدمات داوطلبانه، برنامه های رهبری و جوامع دانشجویی تکمیل و شخصی سازی کنند، که همه اینها دامنه کامل شما را منجنیق می کند و آموزش های شما را غنی می کند تا دنیای فردا را درک کند. بشر با انجام همه این کارها، فارغ التحصیلان در Universidad Anáhuac México آماده سازی آکادمیک و انسانی اصلی را به دست می آورند که به آنها کمک می کند تا زندگی و تمرین حرفه ای خود را پس از جستجوی منافع مشترک هدایت کنند، بنابراین می توانند یک تحقق شخصی و حرفه ای معتبر پیدا کنند.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه آناهواک جنوبی اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.