Universidad Bernardo O'Higgins

شیلی

Campus Rondizzoni, Santiago Chile

0

رتبه دانشگاه

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه برناردو اوخیگینس در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه برناردو اوخیگینس را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

دانشگاه برناردو اوخیگینس

تعداد دانشجویان دانشگاه برناردو اوخیگینس

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه برناردو اوخیگینس

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه برناردو اوخیگینس

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه برناردو اوخیگینس بیشتر بدانیم:

دانشگاه برناردو اوخیگینس: Universidad Bernardo O’Higgins در اول مارس 1990 در سانتیاگو، شیلی به عنوان بنیاد حقوق خصوصی غیرانتفاعی ایجاد و تشکیل شد. این دانشگاه نهادی است که به آموزش دانشگاهی، تحقیقات و انتشار دانش اختصاص داده شده است که با تهیه فارغ التحصیلان و متخصصان واجد شرایط در زمینه های مختلف دانش، به توسعه معنوی، فرهنگی و اقتصادی کشور کمک می کند. مطابق با ارزش ها و اصول آن، شکل گیری جدایی ناپذیر دانش آموزان خود را در محیط نظم، احترام و تحمل تسهیل می کند. به همین ترتیب، در اهداف خود، این تحقیق، ایجاد، حفظ و انتقال دانش جهانی را در حوزه علوم و علوم انسانی ترویج می کند. موسسه ما 24 دوره کارشناسی را آموزش می دهد، که در برنامه های روزانه و عصرانه تدریس می شود، از طریق چهار دانشکده خود: علوم اجتماعی. مهندسی، علوم و فناوری ؛ آموزش و سلامت. با توجه به اعتباربخشی، سال 2017 با 95 ٪ از برنامه های کارشناسی خود معتبر تکمیل شد. همراه با موارد فوق، دکتری، کارشناسی ارشد، گواهینامه های دانشگاهی، برنامه های آموزشی، دوره ها و پروژه های تجاری، بخشی از پیشنهادی است که این موسسه دارد. تا به امروز بیش از شش هزار فارغ التحصیل از برنامه های مختلف کارشناسی، که در بخش های دولتی و خصوصی کشور مشغول به کار هستند، در دانش و اصول دریافت شده در طول تحصیلات دانشگاهی خود همکاری می کند. برای توسعه کارآمد منطقه دانشگاهی، این خانه از مطالعات عالی اهمیت ویژه ای را برای بهبود تحصیلی معلمان خود نشان می دهد، که در دوره های آموزشی آموزشی، مشارکت در برنامه های تحصیلات تکمیلی، مطالعات تحصیلات تکمیلی و سمینارهای تخصصی تحقق می یابد. به همین ترتیب، منابع برای پشتیبانی از یادگیری به طور سیستماتیک افزایش می یابد و عناصر فنی و زیرساخت ها را مطابق با الزامات فعلی در اختیار فرایند آموزشی قرار می دهد. دانشگاه ما دارای 2 دانشگاه است: CASA Central و Rondizzoni. بین آنها، بیش از 25،000 متر مربع ساخته شده است، از جمله 3 کتابخانه، سالن اجتماعات، آمفیویت ها، کلاسهای درس و امکانات ورزشی مدرن. علاوه بر این، ما بیش از 20،000 متر مربع مناطق سبز و تفریح ​​داریم که به بهبود تجربه دانشگاه دانشجویان ما کمک می کند.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه برناردو اوخیگینس اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.