Universidad Católica de Santiago de Guayaquil

اکوادور

Guayaquil, EC, Guayaquil Ecuador

0

رتبه دانشگاه

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه کاتولیک سانتیاگو ده گوایاکیل در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه کاتولیک سانتیاگو ده گوایاکیل را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

شرایط اخذ پذیرش دانشگاه کاتولیک سانتیاگو ده گوایاکیل:

روش پذیرش نیاز دارد: · کپی رنگی کامل شناسه یا گذرنامه · 3 تصویر اندازه گذرنامه (5 سانتی متر 5 سانتی متر) · دیپلم دبیرستان در کشوری که در آنجا فارغ التحصیل و تأیید شده توسط وزارت آموزش و پرورش است ، ارتقا یافته است. · کپی گواهی رفتار ارائه شده توسط مدرسه. · 3 گواهی اعتبار خوب. شهریه Universidad کاتولیک به دلیل سیاست های نهادی کسر قابل توجهی دارد. ما سه مقیاس و دسترسی دانشجویان بین المللی به مقیاس متوسط ​​و شهریه را مدیریت می کنیم. بورس های تحصیلی ، ورزشی و فرهنگی نیز موجود است.
معدل
13+
EN
IELTS
6.5+
EN
TOEFL
93+

شرایط اخذ پذیرش دانشگاه کاتولیک سانتیاگو ده گوایاکیل در مقطع کارشناسی:

EN
IELTS
6.5+
EN
TOEFL
93+
IB
International Baccalaureat
27+

شرایط اخذ پذیرش دانشگاه کاتولیک سانتیاگو ده گوایاکیل برای تحصیلات تکمیلی:

EN
IELTS
6.5+
EN
TOEFL
93+
IB
International Baccalaureat
27+

دانشگاه کاتولیک سانتیاگو ده گوایاکیل

تعداد دانشجویان دانشگاه کاتولیک سانتیاگو ده گوایاکیل

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه کاتولیک سانتیاگو ده گوایاکیل

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه کاتولیک سانتیاگو ده گوایاکیل

0

بومی
0%
خارجی
0%

زندگی دانشجویی در دانشگاه کاتولیک سانتیاگو ده گوایاکیل

زندگی دانشجویی در دانشگاه کاتولیک سانتیاگو ده گوایاکیل: 3،21 ٪ دانشجوی بین المللی در پردیس ما وجود دارد، فعالیت های مورد علاقه آنها شرکت در رویدادهای حمل و نقل، به اشتراک گذاشتن تورها در سواحل و شهرهای آند و شرکت در فعالیت های جامعه ای که توسط مرکز روحانی ما برگزار می شود. ما با ارائه خانواده های میزبان که دانشجویان بین المللی را در خانه های خود دریافت می کنند، به آنها یک تجربه جامع بین فرهنگی ارائه می دهیم و به آنها این امکان را می دهند که با به اشتراک گذاشتن سنت های خود، غذای معمولی و برقراری ارتباط به زبان اسپانیایی، یک تجربه بین فرهنگی را تجربه کنند. پردیس ما خدمات زیر را به دانشجویان بین المللی ما ارائه می دهد: · دیسپنسر پزشکی · بخش روانشناسی · مدیوم و مطب حقوقی · کلینیک دندانپزشکی · کلینیک آندودنتیک · امکانات برای دانشجویان و کارمندان و کارمندان کار · دفتر دامپزشکی · دفتر ترجمه · ساختمان فدراسیون دانشجویی · هر دانشکده امکانات مربوط به انجمن های دانشجویان (8) کمتر بخوانید

درباره دانشگاه کاتولیک سانتیاگو ده گوایاکیل بیشتر بدانیم:

دانشگاه کاتولیک سانتیاگو ده گوایاکیل: Universidad Católica de Santiago de Guayaquil در 2 ° 10'53.08 اینچ، 79 ° 54′21.52 "در دانشگاه 26 هکتار ما در قلب Guayaquil دسترسی آسان به دانش آموزان از تمام نقاط کاردینال واقع شده است. در داخل محوطه دانشگاه و در مناطق اطراف مکان هایی مانند مغازه ها، کتابفروشی، کافه تریا، رستوران ها، بانک ها، سالن های بدنسازی و پارک ها وجود دارد که زندگی دانشگاه را آسان تر می کند. Guayaquil یک بندر گرمسیری در ساحل استوایی اقیانوس آرام است. به لطف عرض جغرافیایی آن، تنها دو فصل آب و هوای گرم وجود دارد که باعث می شود از فعالیت های در فضای باز و بازدید از سواحل مجاور در تمام طول سال لذت ببرید. در سفرهای کوتاه همچنین می توانید محیط و تغییرات فرهنگی را برای تجربه شهرها و شهرهای کوههای آند ایجاد کنید. اکوادور یکی از کشورهایی است که دارای بالاترین سطح تنوع زیستی روی کره زمین است که دارای 6.4 ٪ از گیاهان جهان، 1656 گونه پرندگان، 557 دوزیستان، 450 خزندگان، 403 پستاندار ... علاوه بر این، 91 نوع مختلف اکوسیستم شناسایی شده اند، بهشت ​​بودن با ارزش اکولوژیکی عالی.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه کاتولیک سانتیاگو ده گوایاکیل اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.