Universidad de Concepción

شیلی

Universidad de Concepción, Concepción Chile

0

رتبه دانشگاه

سطح ب وزارت علوم (خوب)

دانشگاه کنسپسیون

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه کنسپسیون در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه کنسپسیون را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

دانشگاه کنسپسیون

تعداد دانشجویان دانشگاه کنسپسیون

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه کنسپسیون

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه کنسپسیون

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه کنسپسیون بیشتر بدانیم:

دانشگاه کنسپسیون: Universidad de Concepción در سال 1919 در شهر ساحلی Concepción، در منطقه Bío Bío جنوبی شیلی تأسیس شده است، مدتهاست که یکی از مؤسسات برجسته آموزش عالی کشور است و کمک های قابل توجهی در توسعه علمی و فرهنگی کشور انجام داده است. طیف گسترده ای از برنامه های مطالعه، در زمینه های موضوعی از علوم انسانی گرفته تا علوم اصلی و کاربردی، پایه ای محکم برای مدرک تدریس کارشناسی و کارشناسی ارشد و تحقیق. این دانشگاه از طریق بیش از 700 آزمایشگاه تدریس و پژوهشی خود، نه تنها در پیشرفت آموزش بلکه در کشور نیز مشارکت می کند. در این محیط طبیعی جذاب، دانش آموزان در هنگام آماده سازی برای حرفه های حرفه ای خود، رشد قوی و پایدار را تجربه می کنند. این دانشگاه از طریق مدارس خود در سه پردیس و سایر واحدها، پروژه های تحقیقاتی را در همان سطح با آشنایی با مشهورترین دانشگاه های پیشرو در جهان توسعه می دهد. در دنیای جهانی شده امروز، هیچ موسسه آموزشی عالی نمی تواند به عنوان یک جزیره وجود داشته باشد. هر ساله، دانشگاه اساتید و استادان زیادی را از سراسر جهان دریافت می کند که تجربیات خود را با دانشکده تبادل می کنند و دانش و تخصص خود را به اشتراک می گذارند. بسیاری از دانشجویان خارجی در دانشگاه ثبت نام می کنند، به ویژه در برنامه های کارشناسی ارشد و دکترا. و هنرهای زیبا و رویدادهای فرهنگی مهم را برگزار و میزبان می کند، دارای یک ارکستر سمفونیک بسیار تحسین شده است، و یک مجموعه دائمی بی نظیر از نقاشی های هنرمندان برجسته این کشور را به نمایش می گذارد. این دانشگاه محترم، با افتخار به سنت دیرینه خود، کاملاً متعهد به خدمت و مشارکت در آن است. توسعه ملت. Universidad de Concepción از سال 1919 به پیشرفت آموزش، علم و فرهنگ کمک می کند. »____________________________________________________________________________________________________________

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه کنسپسیون اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.