Universidad de La Sabana

کلمبیا

Bogotá Campus, Bogotá Colombia

0

رتبه دانشگاه

سطح ب وزارت علوم (خوب)

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه سابانا در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه سابانا را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

دانشگاه سابانا

تعداد دانشجویان دانشگاه سابانا

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه سابانا

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه سابانا

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه سابانا بیشتر بدانیم:

دانشگاه سابانا: La Universidad de la Sabana یک مؤسسه خصوصی غیر انتفاعی آموزش عالی، کار مرتد شرکت Opus Dei است که در سپتامبر 1979 در کلمبیا تأسیس شد. این پردیس گسترده (78 هکتار) در شهر چا واقع شده است که که در آن واقع شده است که در شهر چا واقع شده است که در آن در کلمبیا قرار دارد. 20 دقیقه با پایتخت واقع شده است. La Universidad de la Sabana بخشی از گروه کوچکی از موسسات آموزش عالی در کلمبیا با اعتبارنامه نهادی با کیفیت بالا است. این دانشگاه 136 برنامه دانشگاهی را ارائه می دهد: 24 کارشناسی، 42 تخصص، 42 کارشناسی ارشد و 9 دکتری. La Universidad de la Sabana دارای 8،800 دانشجوی کارشناسی و کارشناسی ارشد است. یکی از نقاط قوت آن، راهنمایی شخصی است که به عنوان یک استراتژی تشکیل یکپارچه به دانشجویان ارائه می شود. La Universidad de la Sabana یک برنامه بورس تحصیلی قوی دارد که سالانه بیش از 2،800 بورس تحصیلی را به دانشجویان مقطع کارشناسی دریافت می کند. این کشور به دلیل رهبری خود در بین المللی، در سطح ملی بسیار شناخته شده است. به دلیل COVID-19، این دانشگاه برنامه جدید بورس تحصیلی و کمک مالی را برای دانشجویان و خانواده های آنها منتشر کرد. این طرح شامل: رایانه هایی را به دانش آموزانی که این دستگاه ها را در خانه ندارند، ارائه دهید تا بتوانند در کلاس های آنلاین، کمک های شدید و پشتیبانی روانشناختی همراه باشند. بیمارستان دانشگاه (Clinica Universidad de la Sabana) و Fundación Neumológica Colombiana، یک نمونه اولیه سریع از یک دستگاه تهویه مکانیکی تهاجمی، قادر به ارائه پشتیبانی تنفسی مورد نیاز بیماران Covid-19 در عدم موفقیت تنفسی در حفظ زندگی، تهیه شده است. ابتکار عمل پس از بیمارستان دانشگاه به عنوان بیمارستان سنتینل برای ایالت Cundinamarca تعیین شد تا از موارد احتمالی Coronavirus در منطقه North Bogotá و Región پشتیبانی کند، در یک مسابقه بحرانی علیه ویروس که قبلاً زندگی های زیادی در کلمبیا و هزاران نفر در سراسر جهان داشته است. بشر وی گفت: "با تیم و بین رشته ای، ما یک دستگاه تهویه مکانیکی تهاجمی را برای بیماران COVID-19 طراحی و ساختیم. این یک وسیله ساده و کم هزینه است که از ویژگی ها و استانداردهای مورد نیاز برای این نوع بیماران برخوردار است. این دانشگاه بیش از 90 توافق مبادله دانشجویی با کشورهای مختلف دارد. این یک دوره اسپانیایی را برای بیگانگان ارائه می دهد، که در آن بیش از 700 دانشجو بین المللی در پنج سال گذشته ثبت نام کرده اند و دوره های کوتاه تابستانی که این فرصت را برای دانشجویان فراهم می کند تا در یکی از متنوع ترین کشورهای منطقه در مورد فرهنگ آمریکای لاتین بیاموزند بشر مدرسه تجاری خود، Inalde بیش از 4000 مدیر در کشور تشکیل داده است. MBA آن به دلیل معتبر بودن توسط انجمن MBAS (AMBA) و برنامه مدیریت ارشد (PADE)، که به صاحبان و روسای شرکت های ملی و بین المللی پرداخته است، قابل توجه است. از طریق کلینیک خود، La Universidad de la Sabana مراقبت های بهداشتی یکپارچه ای را ارائه می دهد و به آموزش دانش آموزان در حوزه بهداشت با فعالیت های تحقیق و تدریس کمک می کند. این کلینیک به دلیل خدمات تخصصی خود در توانبخشی که به افراد دارای معلولیت جسمی ارائه می شود، در منطقه مشهور است.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه سابانا اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.