Universidad de las Fuerzas Armadas ESPE

اکوادور

Sangolquí Matrix, Sangolquí Ecuador

0

رتبه دانشگاه

سطح ج وزارت علوم (متوسط)

دانشگاه نیروهای مسلح اکوادور (ESPE)

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه نیروهای مسلح اکوادور (ESPE) در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه نیروهای مسلح اکوادور (ESPE) را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

دانشگاه نیروهای مسلح اکوادور (ESPE)

تعداد دانشجویان دانشگاه نیروهای مسلح اکوادور (ESPE)

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه نیروهای مسلح اکوادور (ESPE)

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه نیروهای مسلح اکوادور (ESPE)

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه نیروهای مسلح اکوادور (ESPE) بیشتر بدانیم:

دانشگاه نیروهای مسلح اکوادور (ESPE): مشخصات نهادی Universidad de Las Fuerzas Armadas- ESPE در ژوئن سال 1922 ایجاد شد، در اصل به عنوان دانشکده افسران مهندس، که مأموریت آنها آموزش افسران ارتش در تکنیک های مهندسی نظامی بود. بعداً، در سال 1936، نام خود را به مدرسه توپخانه و مهندسان تغییر داد. با توجه به اهمیت مهندسی در سراسر جهان، پس از جنگ جهانی دوم، در سال 1948 نام خود را به دانشکده فنی مهندسان تغییر داد. در اکتبر 1972، دانشجویان غیرنظامی مجاز به ورود به آنها بودند تا تعالی و کیفیت آموزش داده شده توسط اساتید را با آنها به اشتراک بگذارند، که علاوه بر این استاد، آنها متخصصان برجسته در زمینه های مدنی و نظامی بودند. تاریخ مهندسی نظامی در 8 دسامبر 1977 به بزرگترین بعد خود رسید، هنگامی که کنگره ملی نام مدرسه پلی تکنیک ارتش را تصویب کرد - ESPE، حفظ ساختار سلسله مراتبی خود، وابسته به ارتش اکوادور در انتصاب مقامات و مقامات آن. در سال 2010، تصویب قانون ارگانیک آموزش عالی 12 اکتبر 2010، باعث شد که مدرسه پلی تکنیک ارتش - ESPE نام خود را به Universidad de Las Fuerzas Armadas تغییر دهد - ESPE. این ماده انتقالی بیست و دوتایی دستور داد که مدرسه پلی تکنیک ارتش-به عنوان مثال، فرمانده دانشگاه نیروی دریایی "فرمانده رافائل مورن والورد" UNINAV و انستیتوی تکنولوژی هوانوردی به یک موسسه واحد تبدیل شود. Universidad de Las Fuerzas Armadas-ESPE اکنون تنها موسسه نظامی آموزش عالی در اکوادور است و از سال 1972 دانشجویان غیرنظامی داشته است. سایر پرسنل نظامی که به طور دائم از مدیریت دانشگاهی پشتیبانی می کنند. از زمان ایجاد آن، پیشنهاد دانشگاهی ESPE بیشتر به برنامه های فنی گرایش یافته است. قدرت اصلی آن آموزش مهندسان است که همراه با یک مؤلفه اخلاقی قوی است که در فعالیت های روزانه انجام شده توسط کل دانشگاه منعکس می شود. ESPE دانشگاهی است که بیش از 23000 دانشجو را با یک پوشش که به کل سرزمین ملی می رسد، از طریق برنامه های دانشگاهی در محل و از راه دور، به همراه یک زیرساخت متشکل از یک پردیس اصلی، دو پردیس شعبه و 23 مرکز پشتیبانی واقع شده است. در تمام استانهای اکوادور. سیاست بودن به عنوان یک دانشگاه نظامی تاریخی، سیاست موضوعی است که فقط به عنوان بخشی از بحث در کلاس مورد توجه قرار می گیرد. بر خلاف سایر دانشگاه های دولتی در کشور، علی رغم وجود یک دولت مشارکتی، که در چارچوب احترام متقابل انجام می شود، بخشی از فرهنگ دانشگاه ما بخشی از فرهنگ دانشگاه ما نیست.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه نیروهای مسلح اکوادور (ESPE) اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.