Universidad de León

اسپانیا

Vegazana, León Spain

0

رتبه دانشگاه

مورد تایید وزارت بهداشت

سطح ب وزارت علوم (خوب)

صرفا در رشته های کشاورزی و جنگلداری

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه لئون در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه لئون را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

شهریه و هزینه های تحصیل در دانشگاه لئون

1,710 یورو
شهریه دانشجویان خارجی
1,240 یورو
شهریه دانشجویان بومی

دانشگاه لئون

تعداد دانشجویان دانشگاه لئون

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه لئون

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه لئون

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه لئون بیشتر بدانیم:

دانشگاه لئون: دانشگاه لون (یونیلون) یک موسسه آموزش عالی و تحقیقاتی عمومی است که در سال 1979 به عنوان یک نهاد خودمختار تأسیس شده است. این بنا بر دو پردیس، در لئان و پونفرادا بنا شده است. تعداد کل دانشجویان در حال حاضر 14000 نفر است که از این تعداد حدود 1000 دانشجو بین المللی از بیش از 50 کشور جهان هستند. این مجموعه طیف کاملی از مدرک های کارشناسی و کارشناسی ارشد را که در کلیه شاخه های دانش با منطقه آموزش عالی اروپا سازگار است، ارائه می دهد. آژانس های کیفیت خارجی به طور مداوم تمام درجات را بررسی می کنند، به طور سیستماتیک ارزیابی مثبت و اعتبار معتبر بین المللی را بدست می آورند. این دانشگاه در 13 مدرسه مختلف سازماندهی شده است: مهندسی صنعتی و هوافضا و علوم کامپیوتر، تجارت و اقتصاد، آموزش، زبانها و فلسفه، دامپزشکی، زیست شناسی و علوم زیست محیطی، حقوق، علوم بهداشتی، مهندسی معدن، مهندسی کشاورزی، ورزش و علوم فعالیت بدنی، علوم کار و کار اجتماعی. هر مدرسه دارای کتابخانه ها و اتاق های فناوری اطلاعات است و کتابخانه های مرکزی در هر دانشگاه قرار دارند. علاوه بر این، این دانشگاه دارای یک مرکز ورزشی، مرکز زبان، کنفوسیوس و مؤسسات کام، کافه تریا و بسیاری از امکانات دیگر است. دانشگاه لئن فعالیتهای تدریس و پژوهشی خود را با طیف گسترده ای از کارگاه های آموزشی، دوره های تمدید دانشگاه، فعالیت های فرهنگی و ورزشی، تقویت ایجاد تجارت، حمایت از نوآوری، همکاری بین المللی و تبادل، همکاری با افراد جوان و مسن و همه تکمیل می کند. این به بخشی جدایی ناپذیر از جامعه ما تبدیل می شود. دانشگاه لئون با بیش از 2400 توافق نامه و چارچوب همکاری، با موسسات و شرکت ها پیوندهای محکمی دارد. علاوه بر این، توافق نامه های مبادله ای دو جانبه با دانشگاه های معتبر از بیش از 40 کشور جهان امضا کرده است.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه لئون اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.