Universidad de Lima

پرو

Universidad de Lima, Lima Peru

0

رتبه دانشگاه

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه لیما در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه لیما را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

شرایط اخذ پذیرش دانشگاه لیما برای تحصیلات تکمیلی:

معدل کارشناسی
14+
EN
IELTS
6+
IB
International Baccalaureat
28+

دانشگاه لیما

تعداد دانشجویان دانشگاه لیما

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه لیما

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه لیما

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه لیما بیشتر بدانیم:

دانشگاه لیما: Universidad de Lima آماده استقبال از دانشجویان خود است. پس از دو سال، دانش آموزان با یک پروتکل ایمنی زیستی متمرکز بر مراقبت های بهداشتی، به یک پردیس بازسازی شده باز می گردند، که امکان توسعه یک مدل آموزشی را فراهم می کند که به صورت حضوری با یادگیری آنلاین ترکیب می شود. این مدل ترکیبی و ترکیبی ایمن، تدریجی و انعطاف پذیر خواهد بود، زیرا با شرایطی که ممکن است بوجود بیاید و با ویژگی های افراد سازگار خواهد بود. به استعلام متقاضیان و شرکت کنندگان در برنامه بین المللی مبادله در مورد این روند بازگشت به کلاسهای حضوری توسط دفتر روابط بین الملل و بین المللی از طریق پست الکترونیکی پاسخ داده شده است (uce_intercambio@ulima.edu.pe). این مرحله جدید همزمان با بزرگداشت جشن 60 سالگی Universidad de Lima و با نوسازی دانشگاه است که امروزه محیط های جدیدی را در خود جای داده است که مطابق آخرین روند مراقبت های فناوری، معماری و محیط زیست طراحی شده اند. این ساختمانها اولین نتایج یک برنامه جامع هستند که رشد و پیشرفت مداوم دانشگاه را برای 30 سال آینده راهنمایی می کند. این نوآوری ها شامل مرکز تفریحی، سلامتی و زندگی دانشجویی است که دارای امکانات و خدماتی است که زندگی فرهنگی، دانشگاهی و ورزشی دانشجویان و همچنین مناطق استراحت و تفریحی را غنی می کند. دانشگاه لیما واقع در منطقه مالی و تجاری سورکو (لیما، پرو)، دوازده برنامه کارشناسی و پنج کارشناسی ارشد ارائه می دهد. این تقریباً 21،000 دانشجو ثبت نام شده است که به پنج دانشکده تقسیم شده اند: - قانون - ارتباطات - روانشناسی - تجارت و اقتصاد - مهندسی و معماری اینجا را کلیک کنید تا در مورد این دانشکده ها بخوانید. Universidad de Lima دارای تعدادی آزمایشگاه و مراکز تحقیق و نوآوری از جمله موسسه تحقیقات علمی (IDIC)، مرکز پایداری (Responseul)، مرکز کارآفرینی (InnovAUL)، مرکز اشتغال، FAB LAB ULIMA و آزمایشگاه بازار سرمایه است. اینجا را کلیک کنید تا در مورد زمینه های تحقیقاتی آنها بخوانید. این دانشگاه همچنین بیش از 50 کارگاه آموزشی هنری و ورزشی رایگان مانند رقص پرو، داستان های ادبی، شعر و گروه کر دانشگاه را ارائه می دهد که هم اکنون بصورت آنلاین تدریس می شوند. علاوه بر این، کارگاه های تنیس روی میز، جودو، کونگ فو، کاپویرا و فوتبال وجود دارد. هشتاد و نه درصد از دانشجویان دانشگاه لیما طی شش ماه از فارغ التحصیلی شغل می گیرند. برای اطمینان از آماده شدن آنها برای دنیای کار، کارگاه های حرفه ای در زمینه کارآفرینی، نوآوری و رهبری برگزار می شود. علاوه بر این، دانشگاه دارای یک هیئت شغلی است که به طور مداوم به روز می شود. این دانشگاه در برنامه دانشگاهی برای تحرک دانشجویی انجمن دانشگاه های آمریکای لاتین و کارائیب (PAME-UDUAL) شرکت می کند، که بورس های تحصیلی را به دانشجویان بین المللی اعطا می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بورس های تحصیلی و روش های کاربردی اینجا را کلیک کنید. Universidad Lima را در فیس بوک، توییتر، یوتیوب، لینکدین و اینستاگرام دنبال کنید.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه لیما اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.