Universidad de Oviedo

اسپانیا

El Cristo A Campus, Oviedo Spain

0

رتبه دانشگاه

مورد تایید وزارت بهداشت

سطح ب وزارت علوم (خوب)

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه اوویدو در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه اوویدو را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

دانشگاه اوویدو

تعداد دانشجویان دانشگاه اوویدو

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه اوویدو

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه اوویدو

0

بومی
0%
خارجی
0%

زندگی دانشجویی در دانشگاه اوویدو

زندگی دانشجویی در دانشگاه اوویدو: دانشگاه اویدو با فعالیتهای متنوع دانشجویی، تجربه دانشگاهی با ارزش را ارائه می دهد. با داشتن برنامه های متنوع دانشگاهی و پردیس های مجهز در Oviedo، Gijón و Mieres، دانشجویان به امکانات مدرن دسترسی دارند. این دانشگاه زندگی دانشجویی پر جنب و جوش را با سازمان های دانشجویی بی شماری و فعالیت های فوق برنامه ایجاد می کند. رویدادهای فرهنگی، جشنواره ها و نمایشگاه های اوودو تجربه دانشجویی را تقویت می کند. دانشجویان می توانند در پروژه های تحقیقاتی شرکت کنند و با اعضای هیئت علمی همکاری کنند و نوآوری و کشف را ارتقا دهند. خدمات پشتیبانی دانشگاهی، از جمله مشاوره و تدریس، همراه با کتابخانه ها و آزمایشگاه های مجهز ارائه شده است. گزینه های مسکن مناسب مانند اقامتگاه های دانشجویی و آپارتمان های مشترک نیز در دسترس است. اوودو با سابقه و جذابیت غنی خود، محیطی از نظر فرهنگی غوطه ور و کیفیت زندگی را ارائه می دهد. دانشجویان از طریق تجربه دانشگاهی، مهارت های دانشگاهی، شخصی و اجتماعی را توسعه می دهند. دانشگاه مشارکت در فعالیت های ورزشی و تفریحی را برای یک سبک زندگی متعادل تشویق می کند. که در آن دانش آموزان می توانند با طیف گسترده ای از گزینه های دینی، خرید و جذابیت از زندگی پر جنب و جوش شهر لذت ببرند. کنفرانس ها و رویدادها دانشجویان، دانشکده ها و میهمانان مشهور را گرد هم می آورند. دانش آموزان از طریق داوطلبانه فرصت هایی برای مشارکت در جامعه دارند. دانشگاه اوودو برنامه های تبادل دانشجویی را برای گسترش دیدگاه های فرهنگی و دانشگاهی تسهیل می کند. جامعه دانشجویی استقبال و متنوع، دوستی های ماندگار را تقویت می کند و یک تجربه دانشگاهی از نظر فرهنگی غوطه وری و تحریک کننده دانشگاهی را برای دانشجویان فراهم می کند. کمتر بخوان

درباره دانشگاه اوویدو بیشتر بدانیم:

دانشگاه اوویدو: دانشگاه اوودو یک دانشگاه دولتی است که در منطقه منظره آستوریاس، در شمال اسپانیا واقع شده است. بیش از 400 سال است که این مرکز اصلی و انتشار دهنده دانش دانشگاهی در منطقه و یک رهبر در همکاری و نوآوری بین المللی بوده است. این دانشگاه دارای پردیس هایی در اویدو، گیجین و میس است که طیف گسترده ای از برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد را در هنر و علوم انسانی، حقوق، علوم اجتماعی، مهندسی، علوم بهداشتی و علوم طبیعی ارائه می دهد. این کشور دارای 56 مدرک کارشناسی، 66 مدرک کارشناسی ارشد و 28 برنامه دکترا است که برخی از آنها با شخصیت بین المللی یا بین المللی هستند. این شرکت دارای بیش از 20،000 دانشجو و 1500 عضو هیئت علمی است که از امکانات مدرن دانشگاه مانند کتابخانه ها، مراکز ورزشی، آزمایشگاه ها یا کلاس های مجهز به جدیدترین فناوری بهره مند می شوند. این دانشگاه همچنین فعالیتهای فرهنگی مختلفی از جمله کنسرت ها، نمایشگاه ها، تئاتر، سینما و کنفرانس ها و خدمات راهنمایی شغلی را برای کمک به دانشجویان برای یافتن کارآموزی یا شغل ارائه می دهد. این دانشگاه هر ساله از بیش از 1000 دانشجو بین المللی استقبال می کند و با موسسات معتبر آموزش عالی در سراسر جهان همکاری می کند. این شرکت در برنامه های مختلف تحرک مانند Erasmus+، SICUE و ISEP شرکت می کند که به دانشجویان امکان می دهد مدتی در خارج از کشور تحصیل کنند. همچنین با شرکت های ملی و بین المللی همکاری می کند تا دانشجویان خود را با کیفیت بالا و تقویت نوآوری و تحقیقات در اختیار دانشجویان خود قرار دهند. این دانشگاه توافق نامه های مختلفی را ارائه می دهد که به دانشجویان امکان می دهد دو مدرک رسمی از دانشگاه های مختلف کسب کنند و مشخصات دانشگاهی و اشتغال خود را افزایش دهند. این دانشگاه مسئولیت 80 ٪ تحقیقات انجام شده در منطقه را بر عهده دارد و برتری و تأثیر آن را نشان می دهد. این دانشگاه دارای چندین مرکز تحقیقاتی عالی مانند انستیتوی انکولوژی آستوریاس (IUOPA)، انستیتوی منابع طبیعی و برنامه ریزی سرزمینی (Indurot) یا انستیتوی فناوری صنعتی آستوریاس (IUTA) است که برش را انجام می دهد. پروژه های تحقیقاتی Edge در زمینه های مختلف. دانشگاه اوودو در بین دانشگاه های اسپانیایی و اروپایی به خوبی رتبه بندی می کند و اتحاد Ingenium را رهبری می کند، اتحاد ده دانشگاه اروپایی در راه ایجاد یک دانشگاه بین المللی.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه اوویدو اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.