Universidad del Salvador

آرژانتین

Sede Central - Rectorado, Buenos Aires Argentina

0

رتبه دانشگاه

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه سالوادور در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه سالوادور را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

دانشگاه سالوادور

تعداد دانشجویان دانشگاه سالوادور

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه سالوادور

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه سالوادور

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه سالوادور بیشتر بدانیم:

دانشگاه سالوادور: Universidad del Salvador با حکم ملی تصویب و تصویب شد که در ماه مه سال 1956 توسط قدرت ملی اجرایی آرژانتین تصویب شد. این دوره به عنوان "موج اول" (Primera Ola) برای تأسیس مؤسسات آموزش عالی خصوصی در آرژانتین شناخته می شود. منشأ و در نتیجه جهت گیری متعاقب آن انسان گرایانه، از زمان ایجاد آن، ویژگی های مربوط به کارشناسی ارشد بوده است. این همچنین مأموریت و فرهنگ نهادی USAL را تشریح کرد. Universidad Del Salvador یک موسسه آموزش عالی عمومی عمومی است، تقریباً در تمام زمینه های تحصیلی در سه سطح مختلف آموزش: کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا، برنامه های تلفیقی را ارائه می دهد. این پیوندهای بین المللی ماندگار و مداوم را ثبت می کند، که نه تنها به تحرک بین المللی دانشجویی بلکه به مشارکت در پروژه های بین المللی نیز اشاره دارد. برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد با مدرک دوگانه با اروپا و ایالات متحده و همکاری فزاینده ای با موسسات آموزش عالی منطقه جنوبی، نشانه ای قوی از تعهد دانشگاه به جهان متنوع و با علاقه خاصی به آینده آمریکای لاتین است. Universidad del Salvador یک موسسه شهری است که اگرچه دارای یک دانشگاه مرکزی نیست، اما بیشتر فعالیت های دانشگاهی خود را در منطقه Buenos Aires City متمرکز می کند، که به USAL اجازه می دهد تا خود را با شهر نیز شناسایی کند. در همان زمان، دانشگاه متعهد به یک پروژه بلندپروازانه در شهر پیلار در استان بوینوس آیرس است. بیش از 5000 دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد در این پردیس که در حومه شهر بوینوس آیرس واقع شده است، تحصیل می کنند. دانش آموزان در پیلار با فعالیتهای فرهنگی که در محوطه دانشگاه ارائه می شود، محیط آرام تری پیدا می کنند و در آینده ای نزدیک پروژه ای برای ساخت خوابگاه برای دانشجویان و دانشکده ها وجود دارد. بوئنوس آیرس امروز یکی از کیهانی ترین شهرهای پایتخت جهان در نظر گرفته می شود. این امر به دانشجویان USAL (بیش از 20 ٪ از فضای داخلی کشور) اجازه می دهد تا از شرایط فرهنگی غنی و متنوع شهر بهره مند شوند.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه سالوادور اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.