Universidad del Valle

کلمبیا

Universidad del Valle - Sede Melendez, Cali Colombia

0

رتبه دانشگاه

مورد تایید وزارت بهداشت

سطح ب وزارت علوم (خوب)

دانشگاه واله

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه واله در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه واله را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

دانشگاه واله

تعداد دانشجویان دانشگاه واله

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه واله

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه واله

0

بومی
0%
خارجی
0%

زندگی دانشجویی در دانشگاه واله

زندگی دانشجویی در دانشگاه واله: Universidad del Valle دارای دوره ها و برنامه های متنوعی است که به دانش آموز امکان می دهد از زندگی دانش آموز لذت ببرد، مانند: دوره های فرهنگی: شروع موسیقی، تئاتر، یوگا، رقص عربی، فرهنگ عربی معاصر، از جمله دیگران. دوره های تفریحی: فوتبال (در فضای باز، سرپوشیده)، شنا، والیبال، از جمله سایر ورزش ها، به دانش آموزان ترم اول خوش آمدید اگر می خواهید از تجربه سایر دانشجویان بین المللی یاد بگیرید، از کانال YouTube ما دیدن کنید: کانال YouTube – Dirección de Relaciones Internacionales کمتر بخوان

درباره دانشگاه واله بیشتر بدانیم:

دانشگاه واله: Universidad del Valle که در سال 1945 تأسیس شد، یکی از سه دانشگاه مهم عمومی در کلمبیا و مهمترین آنها در منطقه جنوب غربی کشور است. این امر باعث شده است تا از طریق توافق نامه های همکاری، از تعداد زیادی از آژانس های بین المللی و سایر دانشگاه ها پشتیبانی کند. علاوه بر توسعه در زمینه های تحقیقات علمی و فناوری، این امر به دلیل تعالی تحصیلی خود در زمینه های بهداشت، علوم انسانی، تجارت و مهندسی است. Universidad del Valle دارای یک اعتبارنامه نهادی با کیفیت بالا است که توسط وزارت آموزش ملی کلمبیا و NTCGP1000 اعطا شده است: 2009، ISO9001: 2008، و گواهینامه های مدیریت iqnetquality.universidad del Valle دوره های کارشناسی، فارغ التحصیل و دوره های دیپلم و همچنین دوره های دیپلم را ارائه می دهد. آموزش مجازی در هفت دانشکده و دو موسسه: دانشکده دانشکده هنرهای یکپارچه از علوم طبیعی و دقیق علوم مدیریت علوم مدیریتی بدون محرکه بهداشت و درمان علوم اجتماعی و اقتصادی فارغ التحصیل علوم انسانی فارغ التحصیل مهندسی مؤسسه روانشناسی آموزش و آموزش و پرورش و آموزش در راستای استراتژی منطقه ای و نیازهای خاص توسعه اقتصادی و اجتماعی که آن را به عنوان یک موسسه پیشگام در منطقه متمایز می کند، این دانشگاه دارای یک پردیس اصلی در شهر کالی و همچنین پردیس های منطقه ای در سراسر بخش Valle del Cauca در شهرداری ها است. از Buga، Buenaventura، Caicedonia، Cartago، Palmira، Tuluá، Yumbo و Zarzal و همچنین Santander de Quilichao در گروه Cauca. در سال 2018، Universidad del Valle به لطف ارتباط با دانشگاه های شریک در سراسر جهان از جمله برنامه های دو درجه و بورس های بین المللی و کارآموزی، از 178 دانشجو بین المللی استقبال کرده است. Universidad del Valle را در فیس بوک، توییتر، اینستاگرام، یوتیوب و LinkedIn دنبال کنید.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه واله اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.