Universidad ICESI

کلمبیا

Cali, Cali Colombia

0

رتبه دانشگاه

سطح ب وزارت علوم (خوب)

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه ICESI در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه ICESI را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

دانشگاه ICESI

تعداد دانشجویان دانشگاه ICESI

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه ICESI

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه ICESI

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه ICESI بیشتر بدانیم:

دانشگاه ICESI: واقع در کالی، کلمبیا، Universidad - icesi یک دانشگاه خصوصی است، نه برای سود، دانشگاه و دارای طبقه بندی با توجه به تمرکز حوزه موضوع به عنوان "جامع کامل" است. این بیش از 70 دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد در تجارت و مدیریت، مهندسی، زندگی را ارائه می دهد. علوم و پزشکی، علوم طبیعی و علوم اجتماعی. ICESI در سال 1979 توسط رهبران مشاغل محلی تأسیس شد، که همچنان با ارائه پشتیبانی مالی، نهادی و شبکه ای، به طور قابل توجهی در ابتکارات ICESI مشارکت می کنند. با گذشت زمان، ICESI برنامه های علمی نوآورانه را تهیه کرده و دانشجویان را ترغیب کرده است تا از طریق روش "یادگیری فعال" به جستجوی دانش بپردازند تا بتوانند به متخصصان بهتر و آماده تبدیل شوند. پردیس حیرت انگیز این محوطه دانشگاه در قسمت جنوبی کالی واقع شده است. این مرکز دارای 141.334 متر مربع است که بیشتر آنها فعالیت های ورزشی و در فضای باز است. ICESI از 18 ساختمان در مجموع 57.950 متر مربع تشکیل شده است که میزبان کلاس های درس، سالن اجتماعات، آزمایشگاه ها، کتابخانه ها، اتاق های ITC، سالن های دانشکده، دفاتر، کافه تریاها و مناطق تفریحی است. ساختمان برای فعالیت های دانشجویی دارای اتاق هایی برای صنایع دستی، اجرای رقص، تمرین موسیقی، یوگا و بازی ها از جمله دیگر است. بین المللی سازی برای توسعه یک دیدگاه جهانی، ICESI به دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد امکان شرکت در برنامه های تحصیل در خارج از کشور، سفرهای دانشگاهی، برنامه های مدرک تحصیلی، کارآموزی بین المللی، دوره های بین المللی بورس تحصیلی در خارج از کشور را می دهد و کمک های مالی را برای تحصیل در خارج از کشور ارائه می دهد. همچنین، تحرک بین المللی دانشکده را تشویق می کند.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه ICESI اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.