Universidad Industrial de Santander - UIS

کلمبیا

Bucaramanga Campus, Bucaramanga Colombia

0

رتبه دانشگاه

سطح ب وزارت علوم (خوب)

دانشگاه صنعتی سانتاندر

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه صنعتی سانتاندر در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه صنعتی سانتاندر را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

دانشگاه صنعتی سانتاندر

تعداد دانشجویان دانشگاه صنعتی سانتاندر

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه صنعتی سانتاندر

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه صنعتی سانتاندر

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه صنعتی سانتاندر بیشتر بدانیم:

دانشگاه صنعتی سانتاندر: صنعتی Universidad De Santander در Bucaramanga واقع شده است که به "شهر زیبا" در شمال شرقی کلمبیا معروف است. Bucaramanga پایتخت منطقه Santander است و توسط Chicamocha Canyon، Páramo de Berlín و شهرداری LeBrija احاطه شده است. UIS در سال 1948 برای پاسخگویی به نیاز مهندسان در کلمبیا هنگامی که صنعت شروع به شکوفایی کرد و یکی از اولین دانشگاه های دولتی برای به دست آوردن (و حفظ) اعتباربخشی با کیفیت بالا از وزارت آموزش و پرورش در کلمبیا بود. پردیس اصلی دانشگاه در بوکارامانگا (با پنج مکان) و چهار پردیس دیگر در سراسر سانتاندر است. این شرکت حدود 23000 دانشجو دارد: 19،000 دانشجوی کارشناسی و 4000 دانشجوی کارشناسی ارشد. این دانشگاه دارای شش دینری، 36 بخش است و 45 برنامه کارشناسی را ارائه می دهد. همچنین دارای 49 برنامه تخصصی فارغ التحصیل، 50 مدرک کارشناسی ارشد و 10 دکترای است. حدود 1،891 عضو هیئت علمی و 1،087 عضو اداری وجود دارد. UIS یکی از سه پارک فناوری را که توسط وزارت علوم کلمبیا، پارک فناوری Guatiguará پشتیبانی می کند، دارد که دارای 14 مرکز تحقیقاتی و آزمایشگاه های تخصصی است. علاوه بر این، UIS حدود 98 گروه تحقیقاتی، 11 ژورنال علمی و 73 حق ثبت اختراع ملی و بین المللی را در اختیار دارد و برنامه های بیشتری برای مالکیت معنوی در این فرآیند دارد. برنامه ها به زبان اسپانیایی تدریس می شوند. با این حال، این دانشگاه دارای یک برنامه زبانهای خارجی با زبان اصلی انگلیسی و لیسانس ادبیات است که به زبان انگلیسی، فرانسوی و پرتغالی تدریس می شود. دوره های اسپانیایی به عنوان زبان دوم برای دانشجویان بین المللی ارائه می شود. موسسه زبان UIS دانش آموزان را قادر می سازد تا به زبان فرانسه، پرتغالی و ایتالیایی به سطح 5 انگلیسی و دو سطح برسند. آلمانی و کره ای نیز از طریق برنامه دستیاران زبان ارائه می شود و از طریق مشارکت دانشگاه، ماندارین-چینی نیز در دسترس است.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه صنعتی سانتاندر اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.