Universidad Peruana de Ciencias Aplicadas

پرو

Monterrico Campus, Monterrico Peru

0

رتبه دانشگاه

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه علمی کاربردی پرو در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه علمی کاربردی پرو را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

دانشگاه علمی کاربردی پرو

تعداد دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی پرو

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه علمی کاربردی پرو

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه علمی کاربردی پرو

0

بومی
0%
خارجی
0%

زندگی دانشجویی در دانشگاه علمی کاربردی پرو

زندگی دانشجویی در دانشگاه علمی کاربردی پرو: فعالیت های ورزشی: آموزش دانشگاهی که در دانشجویان خود القا می کنیم با تعالی ورزشی همراه است. پردیس های ما دارای تخته های ورزشی و چند ورزشی است. هر ترم بیش از 750 دانشجو ثابت می کند که دقت بخشی از DNA دانشگاه است. از طریق تلاش برای تیم های ورزشی، دانشجویان ما می توانند بخشی از هر یک از تیم های زیر باشند: Athletics Chessbasketballclimbingsoccerfutsaljudokarateweightliftliftrugrugtable Tennisshooting Phortagogy Pedagogy Pedagogy پشتیبانی: ما از دانشجویان خود پشتیبانی می کنیم در روند تنظیم آنها در سیستم دانشگاه. به عنوان بخشی از مشاوره آموزشی، مشاوران و دانشجویان در مورد دو تا پنج هدف شخصی و دانشگاهی توافق می کنند که در طول ترم و فرکانس پیگیری حاصل می شوند. کمتر بخوان

درباره دانشگاه علمی کاربردی پرو بیشتر بدانیم:

دانشگاه علمی کاربردی پرو: Universidad Peruana de Ciencias Aplicadas (UPC) یک دانشگاه خصوصی است که در لیما، پرو واقع شده است. این بنا در 17 سپتامبر 1994 تأسیس شد و هم اکنون مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد در زمینه تجارت، مهندسی، ارتباطات، معماری، علوم بهداشتی، روانشناسی، حقوق، اقتصاد، آموزش، طراحی، مهمان نوازی و گردشگری، هنرهای معاصر و ترجمه و تفسیر را ارائه می دهد. UPC توسط SUNEDU، سازمان تنظیم مقررات ملی پرو، مجوز است، اولین و تنها دانشگاه پرو که از نظر نهادی به طور معتبر توسط WASC، یکی از شش آژانس معتبر منطقه ای در ایالات متحده معتبر است. علاوه بر این، UPC تنها دانشگاه پرو است که توسط Sineace، سیستم ملی پرو برای ارزیابی، اعتباربخشی و صدور گواهینامه کیفیت در آموزش عالی معتبر است. طبق رتبه بندی MERCO 2021، UPC بالاترین رتبه دانشگاه پرو است. این رتبه بندی اعتبار کلی یک سازمان را در سطح ملی اندازه گیری می کند. علاوه بر این، UPC به مدت 8 سال متوالی (2014 تا 2021) در بین المللی با توجه به رتبه بندی بهترین دانشگاه پرو از مجله América Economya، و به مدت 5 سال (2017 تا 2021) در رتبه اول در اعتبارنامه توسط مجله América Economya قرار گرفت.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی پرو اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.