Universidad Técnica Particular de Loja

اکوادور

UTPL LOJA, Loja Ecuador

0

رتبه دانشگاه

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه خصوصی فنی لوجا در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه خصوصی فنی لوجا را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

شهریه و هزینه های تحصیل در دانشگاه خصوصی فنی لوجا

4,000 دلار
شهریه دانشجویان خارجی
4,000 دلار
شهریه دانشجویان بومی

دانشگاه خصوصی فنی لوجا

تعداد دانشجویان دانشگاه خصوصی فنی لوجا

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه خصوصی فنی لوجا

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه خصوصی فنی لوجا

0

بومی
0%
خارجی
0%

زندگی دانشجویی در دانشگاه خصوصی فنی لوجا

زندگی دانشجویی در دانشگاه خصوصی فنی لوجا: 21 گروه ورزشی و هنری به رهبری دانشجویی در دانشگاه وجود دارد. بخش بهزیستی UTLP دانشجویان را ترغیب می کند تا به یکی از هشت باشگاه ورزشی خود بپیوندند: AthleticsBasketball Football Walleyball Walleyball Dance Dance Dance E-Sports Teanss (پینگ- پونگ) تقریباً دو دهه، 10 گروه هنری دانشگاه از دانشجویانی تشکیل شده اند که نماینده تنوع اکوادوریا در رویدادهای هنری و فرهنگی در سراسر جهان هستند. از طریق امکانات و گروه های مختلف UTLP، دانشجویان می توانند در زمینه های رقص معاصر، جنبه هنری و خلاق خود را توسعه دهند.، موسیقی عامیانه، موسیقی مجلسی، هنرهای نمایشی و هنرهای صوتی از جمله دیگران. گروه رقص Jahua-Nanmodern Group Chambamber Ensemble Camerata Arkoschamber گروه موسیقی Sei-Cordechorus utplgroup تئاتر گروه موسیقی گروه موسیقی Alkamaryfolk گروه موسیقی Antarumusical گروه Saucedalesmusical گروه Rondalla Utpl برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد زندگی دانشجویی در UTLP اینجا را کلیک کنید. کمتر بخوان

درباره دانشگاه خصوصی فنی لوجا بیشتر بدانیم:

دانشگاه خصوصی فنی لوجا: در سال 1971 تأسیس شد، Universidad Técnica خاص De Loja (UTPL) یک موسسه آموزش عالی خودمختار است که در لوجا، شهر فرهنگی اکوادور واقع شده است. مشهور به عنوان یک رهبر در آموزش از راه دور و در خط مقدم پیشرفت های فناوری، نمونه کارها گسترده UTLP از برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد، دانشجویان را ترغیب می کند تا به کشف، کشف، آزمایش و ایجاد دانش خود بپردازند. رهبران آموزش از راه دور در 87 مرکز دانشگاه UTLP در مقیاس ملی و بین المللی واقع در سراسر اکوادور و سه مرکز بین المللی در نیویورک، مادرید و رم، آن را به عنوان ارائه دهنده آموزش در مقیاس ملی و بین المللی تبدیل می کنند. غوطه وری در یک Worlduniversidad Técnica خاص De Loja با هدف غنی سازی سفر یادگیری دانشجویان و چشم انداز جهانی با کارآموزی در شرکت های واقعی و فرصت های تبادل دانشجویی در دانشگاه های بین المللی. معلمان مربوط به تحقیقات 10 درصد از دانش این که اکوادور به جهان کمک می کند توسط استادان و اساتید دانشگاه تولید می شود، که 93 درصد آنها دارای مدرک کارشناسی ارشد یا دکترا هستند. کار با اهداف جهانی و تعهد جهانی Universidad Técnica خاص De Loja رهبر اهداف توسعه پایدار 17 اتحاد است که در تلاش برای ریشه کن کردن فقر، محافظت از سیاره و اطمینان از سعادت برای همه است. این دانشگاه همچنین بیشترین تعداد برنامه های صندلی یونسکو را دارد که هدف آن تقویت پیوندهای بین المللی به منظور بهبود کیفیت جامعه است. روشهای تدریس که باعث ارتقاء تحقیقات و نوآوری کارآفرینی می شوند، ستون هایی هستند که روش ها و شیوه های تدریس UTLP را هدایت می کنند. فعالیت های هنری و فرهنگی برای آموزش جامع Universidad Técnica خاص De Loja در تلاش است تا دیدگاه دانشجویان خود را از طریق هنر، فرهنگ و ورزش به جهان باز کند، به طوری که مهارت های دانشگاهی دانش آموزان با رشد شخصی و همچنین رشد حرفه ای آنها همراه است. زبان اصلی آموزش در Universidad Técnica خاص de loja اسپانیایی است. با این حال، این دانشگاه به دنبال فراهم کردن فرصت های بیشتر برای دانشجویان در سراسر جهان است و با مؤسسات تدریس انگلیسی برای ارائه گزینه های یادگیری آنلاین توافق نامه هایی را امضا کرده است. آیا می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد Universidad Técnica خاص de loja کسب کنید؟ با آنها در فیس بوک، توییتر، اینستاگرام و یوتیوب ارتباط برقرار کنید.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه خصوصی فنی لوجا اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.