Universidad Tecnológica de Bolívar

کلمبیا

Campus Tecnológico, Cartagena Colombia

0

رتبه دانشگاه

دانشگاه فناوری بولیوار

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه فناوری بولیوار در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه فناوری بولیوار را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

دانشگاه فناوری بولیوار

تعداد دانشجویان دانشگاه فناوری بولیوار

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه فناوری بولیوار

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه فناوری بولیوار

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه فناوری بولیوار بیشتر بدانیم:

دانشگاه فناوری بولیوار: Universidad Tecnológica de Bolívar - UTB در Cartagena - کلمبیا یک موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی است که در منطقه کارائیب، شمال کلمبیا واقع شده است. این نخستین دانشگاه خصوصی در کارتاژنا بود که در سال 1970 تأسیس شد و اولین دانشگاه در کارتاژنا بود که در سال 2011 اعتبارنامه نهادی با کیفیت بالا را از وزارت آموزش ملی دریافت کرد، حداکثر شناخت برای یک موسسه آموزش عالی که در کشور اعطا می شود (تنها 17 ٪ از موسسات آموزش عالی در کلمبیا این شناخت را دارند). ما 60 برنامه دانشگاهی، 18 برنامه کارشناسی و 42 برنامه تحصیلات تکمیلی (23 تخصص، 18 مدرک کارشناسی ارشد و 1 دکترای) داریم. جمعیت دانشجویی ما از 7.407 دانشجو تشکیل شده است که از این تعداد 6.008 دانشجویان مقطع کارشناسی و 1.399 دانشجویان فارغ التحصیل هستند. 18.080 فارغ التحصیلان، که از این تعداد 10.213 نفر از دانشجویان برنامه های کارشناسی و 5.694 نفر از دانشجویان برنامه های تحصیلات تکمیلی بودند. 28 ٪ کادر آموزشی پزشکان هستند، 65.2 ٪ استاد هستند در تحول تولیدی منطقه. ما 81 توافق بین المللی داریم که 8 نفر از آنها دارای مدرک دوگانه هستند و بیش از 900 توافق برای کارآموزی حرفه ای با شرکت های ملی و بین المللی که برای همه دانشجویان مقطع کارشناسی اجباری است. متوسط ​​حقوق فارغ التحصیل UTB بالاتر از میانگین نرخ متوسط ​​منطقه کارائیب 12 ٪ و میانگین میانگین کلمبیا 26 ٪ براساس گزارش رصدخانه کار کلمبیا وزارت آموزش ملی برای سال 2016 است. به منظور دستیابی به اهداف نهادی خود، ما به برنامه توسعه نهادی خود 2016 - 2025 متکی هستیم، که دارای چهار محور استراتژیک است: توسعه اجتماعی و سهم منطقه ای. شکل گیری دانشگاهی تعالی ؛ تحقیق، نوآوری و کارآفرینی مربوطه و مدیریت دولت و نهادی برای توسعه پایدار.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه فناوری بولیوار اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.