Universidad Torcuato Di Tella

آرژانتین

Campus Alcorta, Buenos Aires Argentina

0

رتبه دانشگاه

سطح ب وزارت علوم (خوب)

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه تورکواتو دی تلا در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه تورکواتو دی تلا را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

دانشگاه تورکواتو دی تلا

تعداد دانشجویان دانشگاه تورکواتو دی تلا

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه تورکواتو دی تلا

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه تورکواتو دی تلا

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه تورکواتو دی تلا بیشتر بدانیم:

دانشگاه تورکواتو دی تلا: Universidad Torcuato di Tella (UTDT) یک موسسه غیر انتفاعی خصوصی است که در سال 1991 توسط بنیاد دی تلتا و موسسه Torcuato di Tella با حمایت از جامعه بین المللی بشردوستانه تأسیس شده است. مأموریت دانشگاه - که درهای خود را در یازدهم مارس 1992 باز کرد - آموزش نسل های جدید رهبران دانشگاهی، اجتماعی، سیاسی و تجاری و پیشبرد تحقیقات و بورس تحصیلی در هنر و علوم است. این دانشگاه در مدارس، مراکز و بخش ها با برنامه های تحصیلات تکمیلی و کارشناسی در علوم انسانی و علوم اجتماعی برگزار می شود. نه واحد دانشگاهی وجود دارد: هنر، معماری، تجارت، اقتصاد، دولت، تاریخ، حقوق، ریاضیات و آمار و علوم سیاسی و روابط بین الملل. این دانشگاه 11 مدرک کارشناسی را ارائه می دهد: حقوق، معماری، مدیریت تجارت، اقتصاد تجاری، طراحی، اقتصاد، مطالعات بین المللی، علوم سیاسی و دولت، علوم اجتماعی، تاریخ و فناوری دیجیتال. این برنامه همچنین 3 برنامه دکترا، 18 کارشناسی ارشد و 5 گواهینامه را ارائه می دهد: مدیریت تجارت، امور مالی، مدیریت + تجزیه علوم سیاسی، مطالعات بین المللی، سیاست های عمومی، اقتصاد شهری، تاریخ و فرهنگ معماری و شهرسازی. دانشکده تجارت، دانشکده حقوق و دانشکده دولت هر ساله انواع برنامه های آموزش اجرایی را اجرا می کنند. دانشکده معماری و مطالعات شهری و گروه هنر همچنین کلینیک های حرفه ای را ارائه می دهد. این دانشکده شامل 93 استاد تمام وقت است که 98 ٪ آنها دارای مدرک تحصیلات تکمیلی هستند. UTDT یک دانشگاه تحقیقاتی بسیار شناخته شده در آمریکای لاتین است و کتابخانه آن از جمله کاملترین کتابخانه ها است که به علوم اجتماعی در آرژانتین اختصاص داده شده است. تقریباً 47 ٪ از دانشجویان کارشناسی کمک مالی دریافت می کنند.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه تورکواتو دی تلا اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.