Universidade Estadual de Londrina

برزیل

Londrina -PR, BR, Londrina Brazil

0

رتبه دانشگاه

مورد تایید وزارت بهداشت

سطح ب وزارت علوم (خوب)

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه دولتی لوندرینا در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه دولتی لوندرینا را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

دانشگاه دولتی لوندرینا

تعداد دانشجویان دانشگاه دولتی لوندرینا

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه دولتی لوندرینا

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه دولتی لوندرینا

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه دولتی لوندرینا بیشتر بدانیم:

دانشگاه دولتی لوندرینا: UEL دوره های کارشناسی (63) را در همه زمینه ها، از هنر گرفته تا فیزیک، از اقتصاد گرفته تا پزشکی، که در نه مرکز یا کالج و 210 دوره کارشناسی ارشد برگزار می شود، ارائه می دهد. یک مرجع برجسته در برزیل و یک نهاد برجسته در بین دانشگاه های آمریکای لاتین. برای اتخاذ شیوه های حاکمیت دموکراتیک، تضمین استقلال کامل علمی و علمی، UEL به توسعه اجتماعی و اقتصادی و همچنین تحول سیاسی و فرهنگی وضعیت پارانا و برزیل متعهد است. UEL به دنبال تضمین است: اتصال عمیق بین آموزش، تحقیق و دسترسی ؛ دسترسی مساوات به همه دانش آموزان ؛ آزادی و احترام به تعدد ایده ها ؛ تولید و انتشار دانش، با آموزش شهروندان و متخصصان در زمینه های مختلف دانشگاهی در ارزش های اخلاقی در آزادی، برابری و عدالت اجتماعی. در هیچ زمان UEL نه تنها از پارانا، بلکه از کشورهای همسایه، دانشگاه ترجیحی در بین دانشجویان قرار گرفت. هر ساله UEL دانش آموزان بیشتر و بیشتری از بسیاری از مناطق کشور را به خود جلب می کند. با تشکر از اعتبار تحصیلی بسیار مطلوب UEL، تأثیر این دانشگاه فراتر از مرزهای نزدیک دولت ما است. برنامه های اقدامات تأیید آمیز برای اطمینان از دسترسی دموکراتیک به 3،100 جای خالی ثبت نام کارشناسی هر ساله. داوطلبان کم درآمد از طریق راهنمایی های حرفه ای و یک دوره مقدماتی رایگان برای آزمون ورودی دانشگاه کمک می کنند. دانشجویان از یک محیط مناسب برای صرافی های دانشگاهی و پیشرفت شخصی و حرفه ای لذت می برند. چندین برنامه دولت فدرال و ایالتی تضمین کرده اند که دانش آموزان بهترین صلاحیت را در زمینه های آموزش معلمان، آموزش تحقیقاتی و توسعه هنر دریافت می کنند. UEL به دنبال مشارکت های بین المللی است، به خصوص تحت برنامه Science بدون مرز برای غنی سازی توافق نامه های همکاری موجود. این علاوه بر مؤسسه فعال زبان خارجی است که دوره هایی را برای پرتغالی ها برای بلندگوهای زبانهای دیگر ارائه می دهد، به عنوان ابزاری برای تسهیل سازگاری صاف با زندگی دانشگاه ما. دفتر روابط بین الملل UEL - ARI/UEL مسئولیت مدیریت توافق های مبادله دانشگاهی و تحقیقاتی با دانشگاه های خارجی را بر عهده دارد. این دفتر از دانشجویان خارجی پشتیبانی می کند و مبادلات با سایر کشورها را ارتقا می بخشد. ما همچنین میزبان یک مرکز برای مطالعات آفریقایی و آسیایی و مرکز مطالعات فرهنگی ژاپن هستیم.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه دولتی لوندرینا اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.