Universidade Federal da Bahia

برزیل

Salvador Campus, Salvador Brazil

0

رتبه دانشگاه

مورد تایید وزارت بهداشت

سطح ب وزارت علوم (خوب)

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه فدرال باهیا در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه فدرال باهیا را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

دانشگاه فدرال باهیا

تعداد دانشجویان دانشگاه فدرال باهیا

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه فدرال باهیا

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه فدرال باهیا

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه فدرال باهیا بیشتر بدانیم:

دانشگاه فدرال باهیا: دانشگاه فدرال بهیا-UFBA-بخشی از سیستم آموزش عالی فدرال برزیل، مستقر در شهر سالوادور، ایالت باهیا است، جایی که 93 دوره فارغ التحصیلی و 123 دوره پس از فارغ التحصیلی (کارشناسی ارشد و دکترای) را ارائه می دهد. با تقریباً 39.000 دانش آموز ثبت شده. علاوه بر دفتر مرکزی خود، UFBA دارای یک دانشگاه در شهر Vitória da Conquista-Bahia است که 7 دوره فارغ التحصیلی و 4 دوره پس از فارغ التحصیلی را ارائه می دهد، با حدود 1.000 دانش آموز ثبت شده. این دانشگاه ارشد منطقه است که در همه زمینه های دانش و با نقش مهمی در آموزش متخصصان واجد شرایط با عملکرد قابل توجه در تحقیقات دانشگاهی و گسترش، کمک به پیشرفت علمی، فناوری، هنری و فرهنگی و آشتی دادن گسترش درج بین المللی و مشارکت شدید در تعهد به خواسته های اجتماعی، محلی و منطقه ای. دانشگاه فدرال باهیا با مجموعه ای از ارزش ها، که تضمین تحقق اهداف نهادی خود را تضمین می کند، به عنوان تبعیض در برنامه توسعه نهادی خود-PDI، موجود در https://proplan.ufba.br/documentacao-legislacao/pdi: · جدایی ناپذیری بین شهریه، تحقیق و پسوند · جستجوی تعالی در فعالیت ها و اهداف خود · احترام به تنوع و تعامل با همه اشکال عدم تحمل و تبعیض · باز بودن فکری و سخت گیری، خلاقیت و جستجوی نوآوری · ارزیابی مردم، گفتگو، شفافیت و شفافیت و شفافیت تحریک همکاری · احترام به تاریخ و باز بودن به معاصر · سخت گیری اخلاقی در تصمیمات و اقدامات خود · جستجوی عدالت در دسترسی و ماندگاری در دانشگاه · تکثرگرایی ایده ها، ارتقاء ارزش های دموکراتیک و شهروندی · تعهد به تحولات اجتماعی · عمومی، شخصیت رایگان و خودمختار برای دانشگاه · پایداری و مسئولیت محیط زیست، پانوراما از ابعاد و فعالیتهای اصلی آن در 70 سال گذشته، "UFBA در تعداد گذشته نگر: 70 سال ویژه، ممکن است در https: // proplan قابل دسترسی باشد. ufba.br/sites/proplan.ufba.br/files/ufba٪20in٪20numbers٪20ReTrospective٪20Special٪2070٪20years_1.pdf.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه فدرال باهیا اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.