Universidade Federal de Goiás

برزیل

Campus Samambaia, Goiânia Brazil

0

رتبه دانشگاه

سطح ب وزارت علوم (خوب)

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه فدرال گویاس در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه فدرال گویاس را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

دانشگاه فدرال گویاس

تعداد دانشجویان دانشگاه فدرال گویاس

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه فدرال گویاس

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه فدرال گویاس

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه فدرال گویاس بیشتر بدانیم:

دانشگاه فدرال گویاس: Universidade Federal de Goiás (UFG) یک دانشگاه با بودجه عمومی است که در ایالت Goiás برزیل واقع شده است، به سرپرستی Goiânia و با پردیس هایی در شهرداری های Aparecida de Goiânia، Catalão، City of Goiás و Jataí. UFG در 14 دسامبر 1960 پس از ادغام دانشکده های قبلی موجود تأسیس شد، تنها موسسه فدرال با بودجه آموزش عالی در ایالت، ثروتمندترین و پرجمعیت ترین منطقه مرکزی-غرب برزیل است. فعالیت های دانشگاه شامل 32000 دانشجو در 156 دوره کارشناسی (دوره های تحصیلی و آنلاین) و 120 دوره تحصیلات تکمیلی (75 کارشناسی ارشد + 45 دکترای) است. چشم انداز UFG مکانی است که احترام به تنوع فرهنگی اجتماعی و آزادی بیان است ارزشهای اصلی، محافظت شده توسط اساسنامه دانشگاه، که احترام به همه و کثرت گرایی ایده ها را تضمین می کند، بدون تبعیض از هر نوع. برای پشتیبانی از فعالیت های مربوط به آموزش و یادگیری در دانشگاه ما، UFG در میان دیگران حساب می کند:* ciar (Centro Integrado de aprendizagem em rede)، که به دوره های آنلاین، کارشناسی و کارشناسی ارشد می پردازد ؛* یک مرکز زبان: دوره های انگلیسی، آلمانی، ایتالیایی، چینی، اسپانیایی، فرانسوی و پرتغالی آموزش داده می شود ؛* موزه آنتروپولوژیک: ایجاد شده در سال 1969، این یک موسسه غیرانتفاعی است که برای عموم آزاد است و برای جمع آوری، موجودی، مستند سازی، حفظ، امنیت، نمایشگاه و ارتباطات مجموعه آن در نظر گرفته شده است. این فضای فرهنگی برای محافظت از فرهنگ مادی بومی منطقه مرکزی و غرب برزیل پیشنهاد شده است ؛* سینمایی که 150 نفر را در خود جای می دهد و هدف از نمایش فیلم های ملی و بین المللی به جامعه و همچنین تبلیغ بحث و گفتگو در مورد آنها است ؛* یک هنر گالری ایجاد شده در 21 مه 2002 ؛*یک مرکز همایش که بیش از 4000 نفر در آن قرار دارد ؛*یک مرکز فرهنگی نمایش های موسیقی و تئاتر انجام می شود ؛*رادیو و تلویزیون UFG، که اخبار و برنامه ها را با جوامع محلی و منطقه ای به اشتراک می گذارند، علاوه بر این. مکانی برای آموزش دانشجویان و متخصصان در زمینه های ارتباطات و آموزش ؛* تعداد زیادی از آزمایشگاه ها در چندین زمینه.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه فدرال گویاس اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.