Universita' Politecnica delle Marche

ایتالیا

Università Politecnica delle Marche - Rectorate, Ancona Italy

0

رتبه دانشگاه

مورد تایید وزارت بهداشت

سطح ب وزارت علوم (خوب)

دانشگاه پلی تکنیک مارچه

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه پلی تکنیک مارچه در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه پلی تکنیک مارچه را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

دانشگاه پلی تکنیک مارچه

تعداد دانشجویان دانشگاه پلی تکنیک مارچه

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه پلی تکنیک مارچه

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه پلی تکنیک مارچه

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه پلی تکنیک مارچه بیشتر بدانیم:

دانشگاه پلی تکنیک مارچه: Università Politecnica Delle Marche در آنکونا در مرکز ایتالیا واقع شده است که بیش از 50 سال پیش تأسیس شده است. این دانشگاه 5 دانشکده در زمینه اقتصاد، مهندسی، کشاورزی، علوم، پزشکی و جراحی دارد. ما دوره های کارشناسی، دوره های کارشناسی ارشد، دوره های دکترا و مدارس تخصصی را ارائه می دهیم. پردیس اصلی در آنکونا است و شاخه های دیگر در سراسر منطقه مارچ واقع شده اند. دانشگاه با این قلمرو از نزدیک همکاری می کند و به عنوان وظایف اصلی آن تحقیقات علمی و آموزش عالی شناخته می شود. دانشگاه بین المللی سازی را به عنوان یکی از اولویت های اصلی برنامه توسعه استراتژیک خود تقویت می کند. Univpm یک موسسه پویا است، با یک نهاد آموزش جوان و پرانرژی با نگرش بسیار بین رشته ای و چشم انداز گسترده ای به جهان. امکانات بسیار خوبی وجود دارد و کارکنان به دانشجویان اختصاص داده شده و از کمک به تازه واردان در هر جنبه ای از زندگی خود خوشحال می شوند. همه بخش ها دارای کلاس های درس چند رسانه ای و آزمایشگاه های مدرن و همچنین آزمایشگاه های تخصصی هستند که به تحقیقات پیشرفته اختصاص داده شده است. Research عمدتاً در 12 بخش دانشگاه انجام می شود: زندگی و علوم زیست محیطی ؛ کشاورزی، غذا و علوم زیست محیطی ؛ اقتصاد و علوم اجتماعی ؛ مدیریت ؛ مهندسی اطلاعات ؛ مهندسی صنایع و علوم ریاضی ؛ مواد، علوم زیست محیطی و برنامه ریزی شهری ؛ ساخت و ساز، مهندسی عمران و معماری ؛ پزشکی تجربی و بالینی ؛ علوم زیست پزشکی و بهداشت عمومی ؛ علوم مولکولی و بالینی ؛ علوم و علوم بالینی تخصصی. پنج دانشکده هستند که در سه پردیس اصلی واقع شده اند: • پردیس علوم و فناوری، واقع در مونت داگو (آنکونا)، دانشکده های مهندسی، کشاورزی و علوم را در خود جای داده است. پیچیده ای است که به طور خاص برای پاسخگویی به نیازهای تدریس و تحقیقات دانشکده پزشکی و جراحی ساخته شده است ؛ • پردیس دانشکده اقتصاد، در مرکز تاریخی آنکونا، در نوارهای قبلی نوسازی شده قرن نوزدهم به نام Caserma Villarey واقع شده است. دوره های دیگری که توسط Università Politecnica Delle Marche برگزار می شود، در شهرهای Ascoli Piceno، Fabriano، Fermo، Macerata، Pesaro و San Benedetto del Tronto مستقر هستند. ...

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه پلی تکنیک مارچه اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.